Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за премахване на карти

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот SNAIP » 13 Мар 2014, 03:17

Fox82, дойде времето да ти кажа някои неща, които не можеш и никога няма да проумееш. В темата аз не говоря нито за "технически" нито за "тактически" карти. Споменавам думата технични.
И точно, защото това е GunGame, трябва подобни карти да останат.
Понеже обсъждаш качествата ми на играч и админ, ще ти кажа следното:
Имам много сериозен опит в админството, но обяснения няма да ти давам. В скорошното ти и поредно неоснователно оплакване срещу мен, споменах за "славната" ти кариера в екипа. Почти всеки твой бан за WH бе грешка, както постъпи и с мен.
Относно играта ми, аз не се крия, а почти винаги намирам печелившата позиция. Това, съчетано с добрата ми техника ме прави доста по - силен от теб, като гънгеймър. За разлика от твоя стил, аз не летя като муха без глава, а мисля докато играя. Запазвам хладнокръвие и не се нервирам на потребители с твоя манталитет, както и на по - силните от мен. Разбери, че от всеки има по - силен в определен момент.
Би трябвало да знаеш, че тези неща при някои хора просто им идват от вътре. Но ти не си от тях, колкото и усилия да полагаш. Това ти е тавана на възможностите. Не съм се захванал сериозно, не съм №1 в топ 15.
GunGame изисква комплекс от умения в играта, които ти по моя преценка не притежаваш в достатъчна степен, нито пък се отличаваш с избора си за печеливша позиция. Имаш изключително слаба техника. За това отбягваш техничните и така наречени майсторски карти. Средно ниво си. За това, хора като мен, винаги са трън в очите ти.
Когато направиш 10 поредни победи тук /но не някакви уговорени по сред нощ/, а, както аз го направих и 2 пъти по 9, но за съжаление, тогава сървъра ги помнеше по steam, за което съм писал теми тук в сайта миналата година, тогава обсъждай моите качества. Около 3-4 месеца рекорда на сървъра от 8 поредни победи бе мой. Сега ме амбицираш да взема да го подобря :)
Колкото до теб Fox82, остави ме на мира. Не ми пука, кой си и какъв си, както и с какви финансови възможности разполагаш и там, с колко човека охрана се движиш. То си личи по поведението ти в сървърите и в сайта що за човек си. Бъди жив и здрав.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот Fox82 » 13 Мар 2014, 03:50

Battlefield /online/, CS 1.6 отдавна ми е омръзнал, но за разпускане става в GunGame
SNAIP го е писал нали?

А сега гледай и се учи !Батко ти има 11 поредни победи,само повече от мен има Error който скоро не е влизал тука и добре че не си го срещал него, че отдавна да си изтрил CS :D .Само виж колко wina имам и те искам много тих, тих ,та тих ясен ли съм?Тия победи не се правят от посредствен играч многознайко ,нали?Аре бегай цъкай си там Battlefield /online/ като ти е омръзнало CS ,а си само на 14 години :D.На 16 години като станеш ще те пратим в НАСА щом ти е вродено генийче хахахаххахахахахха ,ще падна от смях с теб.
http://prikachi.com/images.php?images/565/7154565w.jpg -957 wina Как е а? :D
И не играя само вечер късно уговорени игри :D многознайко ,а си цъкам най редовно на виж
http://www.gametracker.com/server_info/ ... 161:27016/
и не само съм там N1 но и в топа N`1 съм в момента ,а съм винаги съм в топа , защото съм РЕДОВЕН
Аре трий си CS и не говори по темата която е пусната и пак по моя инициатива за да се забавляваме ,а не да ти четем прозренията на гений .
Аватар
Fox82
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 131
Регистриран на: 23 Апр 2013, 20:20
Име в игра: Cs
Skype: rango62

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот MORTAL » 13 Мар 2014, 08:49

Не се отклонявайте от темата
IYI ето ги картите, само gg_winterdust не можах да намеря.

maps.jpg
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот IYI » 13 Мар 2014, 09:59

MORTAL написа:Не се отклонявайте от темата
IYI ето ги картите, само gg_winterdust не можах да намеря.

maps.jpg

Благодаря за снимките (handshake) .От тези предложения аз много харесвам да играя на:
1-gg_anubis
2-gg_buzzice
3-gg_cub0
4-gg_medieval
5-gg_sys__mini_mario
За останалите съм съгласен да се махнат (handshake)
Глупакът никога не може да бъде някой, но винаги може да бъде всеки.-Хърбърт Уелс
Аватар
IYI
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 434
Регистриран на: 19 Ное 2011, 16:40
Местоположение: Берковица
Име в игра: IYI
Skype: ******

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот MORTAL » 13 Мар 2014, 11:42

Аз не харесвам само gg_33_reflex, защото е доста мудна, а другите са хубави. Някои играчи харесват картите предложени за махане, докато други не. Не може да се угоди на всички. По-добре ще е да се сложи плъгин rtv (но само в ГГ) и когато достатъчно хора искат смяна, той да се задейства и да им предложи други карти.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот Fox82 » 13 Мар 2014, 13:24

Има още една опция която може да се сложи на големите карти,а тя е да се залага C4 ! Играл съм го тоя вариант и става пак много яко ,например на мапа gg_mini_infererno и на други карти който позволяват залагане . Тактиката там е че Терорите се опитват да заложат C4, който успее от тях и получава едно оръжие напред ,ако пък някой от CT успее да я обезвреди получава той оръжие бонус.
Аватар
Fox82
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 131
Регистриран на: 23 Апр 2013, 20:20
Име в игра: Cs
Skype: rango62

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот awaq » 13 Мар 2014, 14:23

Fox82 написа:Има още една опция която може да се сложи на големите карти,а тя е да се залага C4 ! Играл съм го тоя вариант и става пак много яко ,например на мапа gg_mini_infererno и на други карти който позволяват залагане . Тактиката там е че Терорите се опитват да заложат C4, който успее от тях и получава едно оръжие напред ,ако пък някой от CT успее да я обезвреди получава той оръжие бонус.


Твърде против съм това което каза, Gungame и сега си е добре няма смисъл да се променя :)
But no matter what someone did or what we think someone has done we always have to treat him with respect. We have come a too long way as a civilization to just abandon this principal.
Аватар
awaq
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 567
Регистриран на: 24 Ное 2013, 01:36
Име в игра: спрях да играя
Skype: НА Лично съобщение

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот d3v1lk1nG » 13 Мар 2014, 14:26

много набозена стана темата , преложете 10 карти които да се махнат ,на които хората излизат или не им харесват и да се локва ,аз имам предпочитания също за едни snow мапове но няма значение :)
Аватар
d3v1lk1nG
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 536
Регистриран на: 30 Яну 2011, 16:20
Име в игра: d3v1lk1nG
Skype: -

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот Fox82 » 13 Мар 2014, 14:46

d3v1lk1nG написа:много набозена стана темата , преложете 10 карти които да се махнат ,на които хората излизат или не им харесват и да се локва ,аз имам предпочитания също за едни snow мапове но няма значение :)

10 mapa има като гледам трябва само да се отсеят ,а най-вече да се питат редовните админи кой от тях да паднат когато се празни сървара от тях или се иска вот
Аватар
Fox82
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 131
Регистриран на: 23 Апр 2013, 20:20
Име в игра: Cs
Skype: rango62

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот xferiousx » 13 Мар 2014, 17:25

Fox82 написа:
SNAIP написа:
BARCELONA FAN написа:gg_buzzice - Задължително
gg_mini_inferno - Задължително
gg_fy_desert - Задължително
gg_33_reflex - Задължително
gg_minecraft - Задължително
gg_mini_cbble
gg_medieval
gg_4season
gg_anubis
gg_bunkers_t0ms
gg_anywhere
gg_fy_kahuna

Моето скромно мнение е, че GunGame има нужда от сериозна чистка.Нека и други колеги се изкажат и дадат примери.


Подкрепям тук предложените, но без да се маха gg_medieval и предложената от Fox82 gg_Star Техничните карти не трябва да се пипат.

Аре да не излезне като заяждане ,но този SNAIP според мен не прави никакво градивно предложение ,което да е в полза за сървара ,особено като иска да се остави мапове който празнят сървара,супер не компетентен.Ма то е нормално за админ да е не компетентен и да няма правелен поглед върху играта като влиза веднъж на 1 седмица,даже да не е и по рядко!!!И просто се чудя още на адмидистратора ,защо има такива админи тука .За справка и доказателство на думите ми ,че най рядко посещава сървра и то като Сървар админ :

http://www.gametracker.com/server_info/ ... 161:27016/
http://prikachi.com/images.php?images/62/7154062j.png
Няма действаш сървар админ с толко слабо присъствие в сървара ,за това ако обичате gg_Star и той бъде махнат и да не се зачита мнението на SNAIP


P.S а MORTAl знам за коя карта говориш тя е много яка ма има една тактика за нея ,за да се ориентираш по бързо къде те пуска :D ще ти пиша на лично съобщение ,как става (nod)


За!
За
Аватар
xferiousx
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 15
Регистриран на: 04 Яну 2014, 11:47
Име в игра: eoL # WTF
Skype: asen_mz

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта