Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Нови админи за гънгейма

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Нови админи за гънгейма

Мнениеот Blizare_ » 23 Яну 2012, 21:57

KoMnoT написа:Пак си вреш носа, там където не му е работа.
Не мисля, че има нужда от такъв


1.само в оплаквания, поздрави, и игри ли могат да пишат тези които не са с админски права? Може би по-точно е че се повдига неудобна тема. Като го има черно на бяло изброй ми 7 ника на администратори с брой "успешни/неуспешни" наказания . Засечи си за колко време го правиш. Да речем за седмица има 20 души които искат да видят това . Умножи времето по 20 и виж колко часа ще се загубят. + Това това удобство може да доведе повече хора защото на всеки ще му е по приятно да знае че "домът" в който влиза е подреден и чист ,но "вандалщината" не се толерира.
2.Теб кога за последно те баннаха ?
Мисля че има хора които за щяло и нещяло раздават " правосъдие" . Мисля че за да баннеш някой трябва да стоиш зад решението си и да го подкрепиш с някакви факти които си видял с очите си, ако се оплачат от теб. "Така реших" не е причина.Така реших ще ми каже човек който се мисли за голямата работа като е станал админ.Останах с впечатлението че тук присъства стремежът към по добра връзка между админ и играч а "така реших" е в обратната посока.
Последните демота са показателни че бан се дава ей така. "Симптомите" за хак не са 1)добър резултат. 2)стреляне по своя отбор. 3)често банван в сървърите. 4)3 поредни хедшота.
Направете си един експеримент и си правете демота взаимно админите. Да видите че правите същите неща за които банвате. Особено "Следенето" през стените.

НЕ СЕ заяждам. Това че не съм админ и не съм приятел с вас и ви говоря неща които си спестявате умишлено или не , не би трябвало да ви кара да се държите заплашително. А дори да бях нямаше да имам по различно становище. Разликата е ,че може би ще имам право да се изкажа свободно.

Плачевни са последните демота не го ли виждаш ? чесно ми кажи, ако не на мен на себе си отговори и помисли над това .

И не ми пишете лични съобщения да спра да изразявам личната си неприязън към нередностите.
Ако искате само хвалби се постарайте.
Ако ще се търси качеството някой неща трябва да се казват. В големите сървари има много хора защото там може да си НЯКОЙ ако си платиш. Представете си какво ще е ако може да си на равно с тези които до сега са си плащали и са ви карали да се чувствате поредния прост играч. Разбира се не говоря за права. Говоря за контакта между админ-играч.
Мен това ме задържа тук. Играл съм много в безупречен сървар. Хак се появява на седмицата 1 път и то за секунди. Но за играта ми там не научих ника на нито 1 админ. Не съм написал нито 1 тема във форума им. Просто бяха Комерсиални и това ме отблъсна в последствие. А тук си пиша с администраторите, в скайп ,като с нормални хора.

Не съм от тия дето само си играят и не им пука какво става.
За да няма погрешни впечатления НЕ не играя с друг ник в момента а говоря по принцип.


LoShaTa LaDy Пак не ти видях коментара. не взимай моя коментар като отговор на твоя. сори :)
Изображение
Аватар
Blizare_
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 605
Регистриран на: 13 Дек 2011, 00:57
Местоположение: Варна
Име в игра: Blizare_
Skype: Blizare_

Re: Нови админи за гънгейма

Мнениеот LoShaTa LaDy » 23 Яну 2012, 22:16

Няма пробелм @Blizare_ , наистина се опитваме да бъдем различни, в повечето отношения, от другите вериги, това е, защото главните администратори тук вече имаме достатъчно опит в други сървъри и вериги преди тази, работили сме заедно и знаем какви са проблемите и недостатъците на всички подобни сървъри. Затова, може би го виждат повечето, се стараем да има някакъв ред, да има справедливост в преценките за каквото и да било в отношенията администратор-играч, администратор-администратор, играч-играч и т.н. Естествено има какво да се желае повече и винаги ще има. Е надявам се, се оценават положените, полаганите и в бъдеще положени усиля за промени в по-добър аспект. Докато съм част от проекта MegaGaming, повярвай винаги ще се полагат достатъчно усилия за да бъде всичко на ниво и НЕкомерсиално

Всеки има право да сподели своето мнение тук в форума, написано разбира се, където трябва, уважавам всеки тук, опитвам се да разбера всеки и ако мога да удовлетворя желанието на всеки, бих го направила, стига то да не пречи на друго или други.


Поздрави Александра
Аватар
LoShaTa LaDy
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 528
Регистриран на: 17 Сеп 2010, 14:59
Име в игра: LoShaTa LaDy
Skype: sandri4ka_07

Re: Нови админи за гънгейма

Мнениеот Imp Skype » 23 Яну 2012, 22:21

Blizare_ за последните демота стават и грешки и то най много на ГГ защото там не е лесно да се определи дали дадения играч е хак. Няма безупречни админи ;]
Изображение
Аватар
Imp Skype
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1757
Регистриран на: 24 Ное 2010, 00:48
Местоположение: Русе
Име в игра: Play with me
Skype: ls

Re: Нови админи за гънгейма

Мнениеот Blizare_ » 23 Яну 2012, 22:28

Абсолютно на 10000% си прав и преди това има доста , заблуждавал съм се често докато ги гледам дори на забавен кадър.

Но от днес просто избиха рибата.
Изображение
Аватар
Blizare_
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 605
Регистриран на: 13 Дек 2011, 00:57
Местоположение: Варна
Име в игра: Blizare_
Skype: Blizare_

Re: Нови админи за гънгейма

Мнениеот KoMnoT » 23 Яну 2012, 23:04

Да, случва се някой да сбърка в преценката си, в крайна сметка всички сме хора. Относно статистиката успешни/не успешни администратори, имаме тези два раздела - http://csmegagaming.com/bans/ban_list.php http://csmegagaming.com/forum/viewtopic.php?f=49&t=274, наказанията се налагат на момента. Естественно ситуацията се преценява и ако бана е несправедлив, тоест админа е баннал играч защото така му е било кеф, както ти сам се изрази, получава предупреждение(няма да ти обяснявам как стоят нещата, прочети в темата). Но ако просто е допуснал грешка и е добър админ му се разминава. Няколко месеца преди да се появиш в този форум, наказанията се раздаваха като топъл хляб и стигнахме до един момент... можеш и сам да се досетиш. Със сигурност между нас има админи които не са толкова опитни колкото другите, но нали сме хора, учим се в крачка, учим се от грешките си и на всеки един от нас се е случвало да се усъмним в някой, който е чист.
“The intelligence of that creature known as a crowd is the square root of the number of people in it.”
― Terry Pratchett, Jingo
Аватар
KoMnoT
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 741
Регистриран на: 25 Апр 2011, 00:47
Име в игра: KoMnoT
Skype: ...

Re: Нови админи за гънгейма

Мнениеот MORTAL1 » 24 Яну 2012, 09:31

KoMnoT написа:Да, случва се някой да сбърка в преценката си, в крайна сметка всички сме хора.

Значи аз съм нечовек :) До сега няма пусната тема "Оплакване от админ Mortal" :lol:
MORTAL1
 
Предупреждения: 0

Re: Нови админи за гънгейма

Мнениеот Admin » 24 Яну 2012, 10:42

MORTAL написа:
KoMnoT написа:Да, случва се някой да сбърка в преценката си, в крайна сметка всички сме хора.

Значи аз съм нечовек :) До сега няма пусната тема "Оплакване от админ Mortal" :lol:

Офтопик:
Ааа а колко бана имаш общо :lol:
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Нови админи за гънгейма

Мнениеот MORTAL1 » 24 Яну 2012, 11:24

Admin написа:
Офтопик:
Ааа а колко бана имаш общо :lol:

Офтопик:
Не са много, но всичките са заслужени, няма никой оплакал се :)
MORTAL1
 
Предупреждения: 0

Re: Нови админи за гънгейма

Мнениеот KoMnoT » 24 Яну 2012, 11:50

Офтопик:
MORTAL написа:
KoMnoT написа:Да, случва се някой да сбърка в преценката си, в крайна сметка всички сме хора.

Значи аз съм нечовек :) До сега няма пусната тема "Оплакване от админ Mortal" :lol:


И никога през живота си не си се заблуждавал за каквото и да е било? :D Евала! (handshake)
“The intelligence of that creature known as a crowd is the square root of the number of people in it.”
― Terry Pratchett, Jingo
Аватар
KoMnoT
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 741
Регистриран на: 25 Апр 2011, 00:47
Име в игра: KoMnoT
Skype: ...

Re: Нови админи за гънгейма

Мнениеот MORTAL1 » 24 Яну 2012, 11:52

Офтопик:
KoMnoT написа:[offtopic]
MORTAL написа:
KoMnoT написа:Да, случва се някой да сбърка в преценката си, в крайна сметка всички сме хора.

Значи аз съм нечовек :) До сега няма пусната тема "Оплакване от админ Mortal" :lol:


И никога през живота си не си се заблуждавал за каквото и да е било? :D Евала! (handshake)

Офтопик:
Тук говорим само за ЦС, нали :roll:

KoMnoT написа:
Офтопик:
MORTAL написа:[offtopic]
[offtopic]Тук говорим само за ЦС, нали :roll:

Офтопик:
Колко стаж имаш като админ? Ако ми кажеш, че през първите една-две години не си дописнал нито една грешка... имаш една бутилка мавруд от мен. ;)

Офтопик:
Чакам си мавруда. Общо стаж на ЦС имам вече 12 години, а като админ са поне 7-8 години.
П.С. Що си изтри темата :)
MORTAL1
 
Предупреждения: 0

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron