Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Нови админи за гънгейма

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Нови админи за гънгейма

Мнениеот Blizare_ » 18 Яну 2012, 16:02

Голяма част от играчите ако им се даде "власт" ще злоупотребяват с нея. Не ми харесва voteban.
Изображение
Аватар
Blizare_
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 605
Регистриран на: 13 Дек 2011, 00:57
Местоположение: Варна
Име в игра: Blizare_
Skype: Blizare_

Re: Нови админи за гънгейма

Мнениеот ABRA » 18 Яну 2012, 18:33

Blizare_ не практикувай нещо,което не ти се отдава(мисленето) Играя всяка вечер след работа в гънгейма и всяка вечер има хакове вътре.Ако не ви се занимава просто кажете на играчите да си търсят други сървъри а не да извъртате казаното от тях!!!Не търся права бил съм админ в много сървъри мога да си пусна какъвто искам сървър и пак да съм админ,но не ми се занимава вече със сървъри просто искам,като се прибера от работа да поиграя в вашия сървър защото ми харесва и точно за това си правя труда да пиша ;)

П.П Знам,че има и други админи които влизат често.Сложих + на тези защото копирах списъка не съм търсил всички админи.
Рано пиле рано пее, но второто мишле изяжда сиренцето ;)
Аватар
ABRA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 309
Регистриран на: 28 Дек 2011, 22:56
Име в игра: ABRA
Skype: bavarec_3

Re: Нови админи за гънгейма

Мнениеот Blizare_ » 18 Яну 2012, 18:43

Значи на повечето не ни се отдава мисленето щом мислим еднакво за идеята ти. Най-мислещия си ти.

И можеш ли да цитираш едно изречение ,от коментарите ми по този въпрос ,в което не съм бил прав ?

Офтопик:
Ако искаш започни да даваш заплати , отвори горещ телефон за връзка с администраторите . Това да не са ти полицай , пожарникари, гражданска защита или медицински лица? На доброволни начала е всичко и трябва да си доволен от положените усилия. Няма как да се получи 24 часа да има админ. 20 играча да се разберете кой кога ще седи . Все на някого ще се отвори работа и няма да си спази " дежурството " . Ся недей казва че не искаш да е 24 часа защото следващия ми въпрос ще е " Тогава за да имаш "личен" администратор ли се бориш ? само когато свършиш работа и се прибереш да играеш. "

И за да усъвършенствам великия ти разум , ще ти дам съвет като се захващаш с нещо в което намесваш и други хора ,го свърши до край . Просто за да не остане илюзията че си некадърен. Което е немислимо .
ABRA написа:П.П Знам,че има и други админи които влизат често.Сложих + на тези защото копирах списъка не съм търсил всички админи.
Изображение
Аватар
Blizare_
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 605
Регистриран на: 13 Дек 2011, 00:57
Местоположение: Варна
Име в игра: Blizare_
Skype: Blizare_

Re: Нови админи за гънгейма

Мнениеот ABRA » 18 Яну 2012, 19:55

Blizare_ Знам че админите не може да са 24/7 Дечко.Нали за това предложих да се направят админи някои от редовните играчи дет са постоянно вътре ама то май и четенето не ти се отдава.Стига спамил темата нит си админ нито умен.Ходи играй lady popular не ме занимавай с твоите детски разсъждения.
Рано пиле рано пее, но второто мишле изяжда сиренцето ;)
Аватар
ABRA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 309
Регистриран на: 28 Дек 2011, 22:56
Име в игра: ABRA
Skype: bavarec_3

Re: Нови админи за гънгейма

Мнениеот LoShaTa LaDy » 18 Яну 2012, 20:00

Хайде дотук с нападките!
Момчето предлага, ние съответно му отговаряме какво мислим. Изглежда има интерес към сървърите ни, за което му благодаря. Да се надяваме на по- малко хакери, както вече казах, админите са достатъчно и според мен достатъчно редовни. Не казвам, че няма моменти без админ, да, има, а ние ще се постараем те да са по-малко тея момнети
Аватар
LoShaTa LaDy
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 528
Регистриран на: 17 Сеп 2010, 14:59
Име в игра: LoShaTa LaDy
Skype: sandri4ka_07

Re: Нови админи за гънгейма

Мнениеот Blizare_ » 18 Яну 2012, 20:16

Офтопик:
:lol: :lol: все едно със стената си говоря...
Изображение
Аватар
Blizare_
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 605
Регистриран на: 13 Дек 2011, 00:57
Местоположение: Варна
Име в игра: Blizare_
Skype: Blizare_

Re: Нови админи за гънгейма

Мнениеот Valkyria » 19 Яну 2012, 12:05

Списъка с админи в ГГ вече е актуален.
Изображение
Аватар
Valkyria
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 778
Регистриран на: 04 Окт 2010, 23:16
Местоположение: Бургас
Име в игра: Valkyria
Skype: echo123

Re: Нови админи за гънгейма

Мнениеот Blizare_ » 23 Яну 2012, 19:37

Ще ползвам тази тема за да не пускам нова.


Да си направите една статистика за работата на администраторите да се види на всеки колко от решенията му за бан са некоректни .
И поне на още един админ да се даде право да маха банове при оплакване. 4 5 часа да чакаш сигурно е неприятно.
Изображение
Аватар
Blizare_
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 605
Регистриран на: 13 Дек 2011, 00:57
Местоположение: Варна
Име в игра: Blizare_
Skype: Blizare_

Re: Нови админи за гънгейма

Мнениеот KoMnoT » 23 Яну 2012, 20:49

Blizare_ написа:Да си направите една статистика за работата на администраторите да се види на всеки колко от решенията му за бан са некоректни .

Пак си вреш носа, там където не му е работа. Бъди спокоен, тези неща се следят и без статистики, най-малкото ги има черно на бяло в раздел оплаквания. ;)
Blizare_ написа:И поне на още един админ да се даде право да маха банове при оплакване. 4 5 часа да чакаш сигурно е неприятно.
Не мисля, че има нужда от такъв, но все пак това си е решение, което трябва да се вземе от главните администратои.
“The intelligence of that creature known as a crowd is the square root of the number of people in it.”
― Terry Pratchett, Jingo
Аватар
KoMnoT
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 741
Регистриран на: 25 Апр 2011, 00:47
Име в игра: KoMnoT
Skype: ...

Re: Нови админи за гънгейма

Мнениеот LoShaTa LaDy » 23 Яну 2012, 21:11

В повечето вериги, като нашите, се чака с дни за премахване на бан, вие тука за 5 часа още малко нова тема ще отворите, айде стига. Възможно най-бързо се разглеждат оплакванията. А относно това за още един човек с права в банлистата, може би ще помисля, защото и аз съм мислила по тоя въпрос
Аватар
LoShaTa LaDy
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 528
Регистриран на: 17 Сеп 2010, 14:59
Име в игра: LoShaTa LaDy
Skype: sandri4ka_07

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта