Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложения за премахване на карти от GunGame

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложения за премахване на карти от GunGame

Мнениеот awaq » 25 Яну 2017, 21:24

KoKaL написа:Аз имам и едно малко по друго предложение, но не знам дали да го формулирам в отделна тема, така че ще пиша тук.
Защо да не се пусне още един GG сървар -GG Advance както бе в моята стара верига, като разликите с нормалния GG не са много, но се радваше на популярност и бе почти винаги пълен.
Пиша това, защото в 19 часа днес виждам празен Класик, 6-7 играча в Dust2 only, дежурните 6-7 играча в RATS , a в Детмач и АИМ сърварите няма НИКОИ.
В GG сървара обаче си има 21 играча в този момент.
Замислете се над предложението ми, мисля че ще е от полза за веригата.



Офтопик:
Тука не си прав ако си малко по редовен ще видиш че има пикове във които сървърите са пълни както Aim сървър. според мене няма смисъл от 2 GG сървър , даже ако си спомням добре имаше 2 сървър и той беше винаги празен ... според мене идеята малко безмислена във момента има 15 човека на това Full ли му казваш :) както казах има си пиков час във които сървърите има хора и няма също просто загледай се малко и ще видиш че не си прав.


Във момента има 12 човека във Aim ;)
Последна промяна awaq на 26 Яну 2017, 05:44, променена общо 2 пъти
But no matter what someone did or what we think someone has done we always have to treat him with respect. We have come a too long way as a civilization to just abandon this principal.
Аватар
awaq
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 567
Регистриран на: 24 Ное 2013, 01:36
Име в игра: спрях да играя
Skype: НА Лично съобщение

Re: Предложения за премахване на карти от GunGame

Мнениеот SNAIP » 25 Яну 2017, 23:23

KoKaL написа:Аз имам и едно малко по друго предложение, но не знам дали да го формулирам в отделна тема, така че ще пиша тук.
Защо да не се пусне още един GG сървар -GG Advance както бе в моята стара верига, като разликите с нормалния GG не са много, но се радваше на популярност и бе почти винаги пълен.
Пиша това, защото в 19 часа днес виждам празен Класик, 6-7 играча в Dust2 only, дежурните 6-7 играча в RATS , a в Детмач и АИМ сърварите няма НИКОИ.
В GG сървара обаче си има 21 играча в този момент.
Замислете се над предложението ми, мисля че ще е от полза за веригата.


Няма такъв гънгейм (Advance) и няма да те разберат. Това, за което споменаваш е просто преработка на самия мод от собственика на cstrike.vladislavovo.org - Жоро (не е реклама, защото веригата не съществува). Същата работа е и с gg Crazy. В тях са вкарани други модели на оръжията, подредбата им е различна, завършват не с нож, има крила, гравитация, буст и много други неща. Аз също направих подобен гг (Melee), както и отборен (teamplay). Мелето вървеше горе - долу и си имаше определени почитатели. Иначе да, в случай че гг стигне нивото да прелива, е добре
да се редиректват към втори, който може да е различен. В някои вериги имат по 2 d2o.
Моя си стои и сега ще ти го пусна да го разгледаш. Може да лагва, че пускам цс-а да имаш някой да убиваш. Сложих
ти права. Който иска да влиза.

gg Melee 178.254.216.120:27015
gg TeamPlay 178.254.216.120:27017

Виж как са :)

По отношение на картите. Всяка си има своите предимства. Хората имат различни вкусове за самата игра. За това и
ще има сериозен разнобой, кои да се махнат. Ето например аз предпочитам картите, в които има много стълби, места
за катерене, сърфиране и други затрудняващи играта. На тях съм най - силен, защото притежавам добра техника, натрупана от многото време прекарано в jump, bhop, hns, surf и други подобни модове. Хората, които владеят тези модове добре, играят добре гг и особено на трудните карти - т. нар. технични. Но си има и много хора, които предпочитат картите с директни сблъсъци. Напред и това е. Няма мисъл в тях, а изборът на печеливша позиция е от огромно значение в гънгейм-а.
За това, както казва roundup да се махнат бъгавите (ако има такива) и да се избутат напред в мапцикъла по - долните
карти сложени в него, защото няма вот за карта.
Съгласен съм и с твърдението, че има безумни карти, но не са много и трябва да подходите внимателно.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Предложения за премахване на карти от GunGame

Мнениеот BARCELONA FAN » 26 Яну 2017, 01:45

Добре, ще продължаваме да си пишем глупости и да си играем само ние в екипа големите карти. После да не се чудите къде са играчите ни. Нямам какво повече да кажа по темата.
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: Предложения за премахване на карти от GunGame

Мнениеот roundup » 26 Яну 2017, 04:59

Всеки донякъде има право, от една страна ще изгубим разнообразие откъм картите, от друга на някой по-голям мап хората ще излизат от сървъра и т.н.Все пак моето мнение е че ГГ в тази верига е най-посещаваният сървър и факта, че няколко човека ще излязат от дадена карта не ме притеснява толкова при положение, че съм го заварвал почти пълен този сървър в 1-2 часа през ноща многократно.

Като цяло аз съм на мнението на SNAIP, а именно предпочитам разнообразието и по-големите карти, където мога да покажа и други скилове като bhop,surf,катереното по стълби(също могат да се прилагат някои номера от хнс) и т.н.Гънгейм затова ми е един от най-интересните модове от доста време насам, защото там ти трябва комбинация от доста качества, за да си на високо ниво, а не просто да си добър в стрелбата.По-големите и обширни карти позволяват доста хитринки и затова лично аз ги предпочитам.Малките карти като pool day, fest и други са направени за "рогачи" :d, да ходи там всеки на нож и каквото стане.Да вярно не тези мапове става голямо меле, което голяма част от играчите обичат, но аз не бих ги определил тези малки карти като тичпини гг карти.Та премахването на тези, които се играят по-рядко не би ми се понравило поне на мен.Естествено това е моето лично мнение, с което не сте длъжни да се съобразявате ;д

Ще се постарая тези дни когато влизам в сървъра и ако играчите са съглсни да пускам вотове за карти, които не се играят често да видим дали ще има ефект, а и да ги научат малко или много ;д
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Предложения за премахване на карти от GunGame

Мнениеот MORTAL » 26 Яну 2017, 11:01

Единствената огромна карта за ГГ е онази снежната с боровете, не я знам как се казва.
А може да помислим и за rtv плъгин, така ако се съберат достатъчно искащи, може да сменят картата.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложения за премахване на карти от GunGame

Мнениеот Faster » 26 Яну 2017, 12:36

MORTAL написа:Единствената огромна карта за ГГ е онази снежната с боровете, не я знам как се казва.
А може да помислим и за rtv плъгин, така ако се съберат достатъчно искащи, може да сменят картата.


Съгласен !
(y)
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Предложения за премахване на карти от GunGame

Мнениеот Admin » 26 Яну 2017, 15:27

Аз съм ЗА rtv, но дали ще върши работа при гг сървъра. Освен да го пробваме и ако дава проблеми да го сменим.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложения за премахване на карти от GunGame

Мнениеот Nio » 26 Яну 2017, 21:54

Няма лоши карти има празен сървър.Една малка карта може да се играе както с 8 човека така и с 20,но една голяма карта с 8 човека не става. Ходене по мъките....Там е момента, в който хората с права трябва да се намесят и да сменят картата, а не да се правят на ударени.Няма смисъл от премахване на карти.Вкарайте de_nuke нека са 20 човека вътре да видим дали ще реве някой!

Идеята за rtv ми се струва подходяща.
Аватар
Nio
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 9
Регистриран на: 29 Дек 2012, 21:04
Име в игра: Nio
Skype: nigh7_p0w3r

Re: Предложения за премахване на карти от GunGame

Мнениеот Faster » 01 Фев 2017, 10:08

Преди месец говорих с главния , че ще си правя статистика на карти при които е поискано вот при не по малко от 16 играча . При което мапа , при който е поискан вот ще го отделям като нежелан . След което ще предлагам за премахване мап събрал най-много гласове за смяната му .
01.02.2017
Предлагам картата fy_fnfal_01 за премахване събрала общо 21 гласа за премахване за месец Януари докато аз съм бил в игра .
13:22 ч. 8.1.2017 г.
fy_fnfal_01 11/1 (11 против)
21:26 ч. 20.1.2017 г.
fy_fnfal_01 10/1 (10 против)

От тук нататък вие решавате , дали да го приемете предложението , а аз занулявам статистиката си и почвам от начало считано от днес !

Лек ден на всички !

П.п: Да се има предвид , че при вота който пускам аз не гласувам и може би 1 цата съм аз като въздържал се !
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Предложения за премахване на карти от GunGame

Мнениеот EsCapE » 13 Фев 2017, 14:08

Up!
EsCapE
 
Предупреждения: 0

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта