Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

[GUN_GAME] Предложения за премахване на карти - НОВА

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: [GUN_GAME] Предложения за премахване на карти - НОВА

Мнениеот Siska » 10 Окт 2018, 11:26

gg_33_goodtimes - (тази не е лоша карта)
gg_33_snowfun - (тази също не е лоша)
gg_ak_colt-palm beach - (тази също е хубава карта)
gg_battle-tuscan - (и тази не е лоша)
gg_buzzkill - (и тази е хубава)
gg_csr - (тази е много добра карта за гънгейм)
gg_fun-ekml - (тази става също)
gg_fy_deagle-dustworld - (и тази става)
gg_hujzin - (също хубава)
gg_mini_dust2_winter - (хубава)
gg_ocean - (интересна карта за гънгейм)
gg_old_dust - (тази сме я играли с кеф)
gg_outness - (тази също)
gg_piratas das caribas - (за пръв път чувам и виждам тази карта)
gg_playground - (страшна карта)
gg_sys_mini_mario - (хубава е)
gg_transform - (интересна карта)

Това са карти , които ми се струва , че трябва да останат. Може би без пиратската карта, но просто за пръв път я виждам.
Всички други карти освен нея сме ги играли и не сме се оплаквали. Все са хубави карти.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 531
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: [GUN_GAME] Предложения за премахване на карти - НОВА

Мнениеот Masta_Killa » 10 Окт 2018, 12:22

Мислей си, дали няма възможност да се направи анкета в сайта, нещо от сорта на това което направих на бързо в google:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... A/viewform

и после да се види дали дадена карта се харесва или не: http://prntscr.com/l4cj51
Аватар
Masta_Killa
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 142
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:06
Име в игра: Masta_Killa
Skype: -

Re: [GUN_GAME] Предложения за премахване на карти - НОВА

Мнениеот MORTAL » 10 Окт 2018, 12:32

Masta_Killa написа:Мислей си, дали няма възможност да се направи анкета в сайта, нещо от сорта на това което направих на бързо в google:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... A/viewform

и после да се види дали дадена карта се харесва или не: http://prntscr.com/l4cj51

Може да се направи такава анкета. Ще направя когато имам възможност. Ако ти се занимава можеш да направиш, но да знаеш, че са над 300 карти.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: [GUN_GAME] Предложения за премахване на карти - НОВА

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 10 Окт 2018, 19:08

Според мен трябва да се махнат не повече от 10 карти,защото като се заседите в сървъра 1 2 часа ще сте играли някои карти по 2 пъти , може и по повече.Ще има самo fest ,gg crazy ,zimadust и още няколко такива ,които са подобни.За мен картата с пирамидата ironcorepiramyd ,dyst2winter са две супер добри карти ,даже dyst2winter е карта ,която е оставена за стартова.Например ако забие сървъра или се рестартира винаги започва с тази карта поне преди беше тя ,сега мисля че още е тя ,което означава .че картата е една от доста играните .Според мен се прави голяма грешка като се изтрият толкова много карти.Аз мисля ,че повече зависи от нас админите да правим разнообразие и да пускаме разнообразни карти ,не да се повтарят само фест ,зимадъст.Давам пример.Като сме малко хора нека започнем с фест зимадъст или някоя от малките карти и като се понапълни сървъра нека картите се въртят както са си наред ,една след друга освен ако не намалеят хората пак ,пак може да се пусне някоя по малка и така.Най много ако картата наистина е доста отбллъскваща тогава може да се пусне следващата наред която е.Пример :Ако картата е например блоодхалл и тя е от отблъскващите карти просто влизаме в списъка с карти и намираме името на картата и като намерим блоодхал и ако е номер 34 пускаме вот с номер 35 или направо сменяме и това е.А и нали затова дискутираме ,че има няколко карти за триене ,които дори бях написал в темата с предложени карти за триене ,но те според мен са 10 тина карти които наистина трябваше да се изтрият ,айде да кажем 20 ,но незнам дали админ тогава ги изтри ,но мисля ,че тези които бях предложил за изтриване ги няма или поне някои от тях.Заключение:От нас админите зависи да пускаме карти като гледаме да не ги повтаряме.Аз дори и в празен сървър да влеза като поседя малко и като влезне един играч след него втори трети и сървъра се понапълни и няма толкова мрънкащи,но всичко е до усет на админа. Забелязали ли сте като има мрънкащи почти винаги се обръщат към мен независимо ,че не само аз съм админ вътре ,едва ли не всичко аз решавам и аз коля и аз беся. Ред дай вот за някоя добра карта.Разбира се не мога на всички да угодя има и играчи ,които нарочно не искат вот само и само да изглежда ,че аз не съм взел правилния избор ,има и такива които наистина не искат вот ,защото картата им харесва ,но пак казвам всичко е до усет на админа на мен лично ми се играят почти всички карти,всяка карта си има определена стратегия ,нищо че на првъв поглед всички карти изглеждат еднакви.Но ако сте стар играч и познавате картите ще разберете истинската им всъщност ,че всяка една си е различна по себе си и е интересна.Пак казвам ,че не картите гонят играчите,ние тук насила не държим никой като не му харесва картата на 1 на другите 4 5 им харесва.На повечето картата не им харесва,защотото не играят на звук и на по голяма карта играча без звук става още по слаб й тои търси карти дето е масак.Например пусни му феста и дай да стреля и така да направи 2 3 карти и да си лефтне от сървъра .Е да де ама него не го интересува нищо пускаш му малка карта и си прави кефа 2 3 карти и излиза,а на тези след него дето остават в сървъра и те като поискат малка карта и като им угодиш и на тях и другите играчи дето се седяли 1 2 часа в сървъва (редовните играчи)казват стига с тоя фест бе колко пъти да го играем.И какво излиза.Нередовните играчи влезнали за 3 карти си направили кефа за сметка на редовните .например rb222 казва на всяка карта вот вот вот и после казва еми щом не давате вот аз лефтя(един вид ни заплашва ,че се едно като излезе кой знае какво ще стане),но същия играч съм го засичал да излезе от съвъра дори и когато му е даден вот с карта която той харесва.Казва айде отивам да пия бира не ми пука за вас.И това е.Всеки да си прави изводите за него си.
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: [GUN_GAME] Предложения за премахване на карти - НОВА

Мнениеот KoKaL » 10 Окт 2018, 20:09

РЕД, прав си по принцип. (не мога да повярвам че ти си писал дълъг пост :))

Да, слабите играчи лефтят защото ги убуват много, а на малките карти като zima_dust или fest имат шанс да направят някой и друг фраг в мелето. Затова и искат постоянно тях.
Уважавам мнението ти, защото по принцип ти имаш най-много изиграно време в GG, и си доста прав и за другите неща.

@МОRTAL, наистина е хубаво да се сменя mapcylce, защото след вот за rusworld примерно, следва мап който се играе, но следващият не го искат, и следва вот за zimadust. Играят се два мапа след нея, и пак следва вот, този път се играе crazy...пак два мапа след crazy следва вот, и де факто играем 10 карти. Т.е. получава се омагьосан кръг.
Ако се промени mapcylce на random принцип, то след "популярните " карти ще следва някоя различна карта, и може би ще избягаме от омагьосания кръг най-после.
Надявам се че ме разбрахте.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: [GUN_GAME] Предложения за премахване на карти - НОВА

Мнениеот Siska » 11 Окт 2018, 17:04

gg_aztec2011 за премахване спешно :)
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 531
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: [GUN_GAME] Предложения за премахване на карти - НОВА

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 11 Окт 2018, 20:20

Е чак пък спешно .Картата е добра дори е доста добра.Кокал писах дълъг пост ,защото прецених ,че тряба да кажа мнението си все пак съм най редовния в гг и виждам какво става
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: [GUN_GAME] Предложения за премахване на карти - НОВА

Мнениеот Faster » 21 Окт 2018, 09:38

Ето го моето предложение по темата за кои карти да останат и кои да се махнат :
https://dox.abv.bg/download?id=7169ef0adb
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: [GUN_GAME] Предложения за премахване на карти - НОВА

Мнениеот Ganya » 31 Дек 2019, 07:35

gg_ashlar
gg_dagger
gg_flatiron
gg_aztec2011
gg_militiabase
gg_fy_aztec_small
gg_abandoned_town
Аватар
Ganya
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 92
Регистриран на: 09 Фев 2017, 00:09
Име в игра: Ganya

Re: [GUN_GAME] Предложения за премахване на карти - НОВА

Мнениеот Elly » 03 Яну 2020, 14:15

Тук ще предложа за махане картите, на които масово се иска вот. Някои от тях са малки, но въпреки това не се харесват от играчите (поне според моите наблюдения :D ).

gg_js_salvation
gg_experimental_arena
gg_italiest - според повечето играчи е много тъмна
gg_abandoned_town
gg_iceworld_x
gg_sectorclear - тъмна
gg_chaos_vk
gg_hideout
gg_hujzin - тъмна
gg_frozen_houses
gg_sand_prison
gg_ashlar
gg_2nazone - тази се играе, но е доста тъмна
gg_blue_magic
gg_danger_arv
gg_fy_rapidfire_cs16
gg_aim_deagle_usp

Има и други, но това успях да позная :D Има мапове, които се повтарят, но са под различни имена, но друг ден ще направя списък на повтарящите се.

Друго, което мога да предложа, е да се направи пренареждане на списъка, защото от средата нататък има мапове, които никога не съм играла, а изглеждат яки. Има и такива, които преди се играеха много, но сега не се стига до тях.... Най-играните могат да се сложат накрая, всеки админ ги знае и може да ги пусне по всяко време.
Аватар
Elly
 
Предупреждения: 0
Мнения: 27
Регистриран на: 26 Мар 2017, 16:19
Местоположение: Велинград
Име в игра: Elly*

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron