Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложения за RATS

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложения за RATS

Мнениеот Paveto » 08 Апр 2020, 11:33

Здравейте,
Искам да предложа Ратс да се направи Респоун (Respawn). Мисля, че по този начин играта ще стане по-динамична, ще се правят повече фрагове и ще се избегне момента, излизаш от хладилника "препарира" те някой с АВП и после чакаш докато почне следващия рунд :D :D :D Също може и да се добавят още една две карти, които не са играни отдавна.
Поздрави (beer)
п.п. Хубаво би било ако се прави респоун, играчите да не се пускат в базите, а на различни места по картата, за да не може един, или няколко човека от противиниковите отбори да влизат и да убиват постоянно новопоявилите се.
Аватар
Paveto
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 91
Регистриран на: 19 Ное 2012, 18:30
Име в игра: Paveto
Skype: Paveto05

Re: Предложения за RATS

Мнениеот uBaHoB » 08 Апр 2020, 12:41

Може пробно да се направи и да видим как ще го приемат играчите. Може да ги респаунва в базата но да имат спаун протект. Аз съм ЗА да се пробва! Както и да се пуснат всички карти!!
|VoivoditE|_uBaHoB_
Аватар
uBaHoB
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 8
Регистриран на: 04 Мар 2020, 01:12
Местоположение: София
Име в игра: |VoivoditE|_uBaHoB_
Skype: svetli8558

Re: Предложения за RATS

Мнениеот Siska » 08 Апр 2020, 13:34

Досега не знам да е имало респоун "RATS", но админ едва ли ще се съгласи, а и така ще се развали основната идея на класическата игра. Иначе това , което искате е "респоун рандом" , но трябва да е без "споун протект". Не знам на "RATS" дали може да се пусне "рандом респоун". Напоследък има много хора в този сървър. Даже понякога има играчи само в него...
Сега като се замисля по-скоро ще е по-добре класика да стане респоун след време, така както си е с тези карти, отколкото "RATS". Само ще трявба да се махнат големите карти. Но може би и на "RATS" ще е интересно.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Предложения за RATS

Мнениеот dzak » 08 Апр 2020, 19:05

ГГ-то си е жив респаун. Сиска е права с идеята за ратс, губи се смисъла.
Класика (може би) покрай нашумелия вирус се понапълва, дори на моменти, в късни часове, има повече хора отколкото в д2. Точно тръгва да сработва, не е удачно да се "пипа" в този момент.

Офтопик:
Като цяло, вируса май върна доста хора по 1.6 (и като цяло игрите - стойте вкъщи)
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Предложения за RATS

Мнениеот KoKaL » 08 Апр 2020, 19:09

НЕ от мен. Губи се духа на клсическта игра.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Предложения за RATS

Мнениеот Frosty » 09 Апр 2020, 05:31

Здравейте, идеята е интересна и със сигурност би разчупила традицонната игра. Би било интересно да се играе в този вариант... Обичам Ратс и харесвам играта там! В този ред на мисли, ще се радвам да пробваме някакъв вид нова подредба на играта. Възможно е така да се хареса на повече играчи. Има неизвестни разбира се, но това ще ни даде ясна представа, какво да променим и как за в бъдеще да действаме. Не смятам, че това ще изгони сегашни играчи, но съображенията на Сиска за мен са адекватни. Пиша относно това, за random respawn, тъй като някои от картите са малки за такъв вид mode. Много играчи ще се раждат на близо един от друг. Това разбира се е мое изложение.. Аз също не пренебрегвам факта, че все пак става въпрос за класика..
Всички ние сме в калта, но някои от нас гледат към звездите.
Аватар
Frosty
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 34
Регистриран на: 01 Мар 2018, 03:05
Местоположение: Sofia, Bulgaria
Име в игра: Frosty

Re: Предложения за RATS

Мнениеот Pa1n » 09 Апр 2020, 10:12

Ратс си е идеален така . не трябва да се пипа .Ратс ме доведе преди години в сървъра защото ми беше ми омръзнало от сървъри тип dust_2 only .Респална според мен ще го развали.
Аватар
Pa1n
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Фев 2017, 20:56
Име в игра: Pa1n
Skype: k1k1_13
facebook: https://www.facebook.com/Kiril.Baldjiiski

Re: Предложения за RATS

Мнениеот Admin » 09 Апр 2020, 10:19

Pa1n написа:Ратс си е идеален така . не трябва да се пипа .Ратс ме доведе преди години в сървъра защото ми беше ми омръзнало от сървъри тип dust_2 only .Респална според мен ще го развали.

Аз съм на абсолютно същото мнение с разликата, че се зарибих по Итали, но откакто Компот мисля, ни нави да го направим ми стана любим и не трябва да се променя.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Предложения за CS MegaGaming RATS

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта