Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Относно "Последните мнения от форума" на главната страница..

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Относно "Последните мнения от форума" на главната страница..

Мнениеот RacistPenguin » 07 Яну 2019, 23:41

Забелязах, че линковете към последните мнения на главната страница работят само, ако тези мнения са на първата страница на темата... в противен случай пращат в началото на темата (първа страница, горе). Така като гледам липсва частта от линка, която указва страницата. Пример с последния коментар (на Кокал) - така изглежда линка от главната страница:
Код за потвърждение: Избери целия код
http://csmegagaming.com/forum//viewtopic.php?f=38&t=9977#p95443

А трябва да изглежда така:
Код за потвърждение: Избери целия код
http://csmegagaming.com/forum//viewtopic.php?f=38&t=9977&start=130#p95443


Та, липсва "&start=130", което да укаже страница еди-си-коя. Предполагам, че е неволна грешка, която лесно може да се оправи... но не съм навътре в уеб програмирането, та за втори път пускам предложение, което не знам дали може да бъде изпълнено. (giggle) Но се надявам да може. Ако може и не е кой знае колко трудно да се оправи - предлагам да бъде оправено. :)
Аватар
RacistPenguin
Gold V.I.P.
Gold V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 114
Регистриран на: 21 Ное 2017, 23:53
Име в игра: Human is dead. Mismatch.

Re: Относно "Последните мнения от форума" на главната страни

Мнениеот MORTAL » 08 Яну 2019, 09:22

При мен си работят нормално. А каква е настройката на форума при теб? Най-новото мнение в дадена тема ти го показва най-отгоре, или ако темата е от няколко страници, тогава най-новото мнение не на последната страница най-долу? Много по-удобно е, когато най-новото е най-отгоре в първата страница на темата. Това можеш да направиш много лесно.
1. Влизаш в настройките на профила си, като кликнеш на ника си горе в ляво на форума.
2. Избираш таб "Настройки на форума"
3. Избираш раздел "Разглеждане на мнения"
4. Настройваш сортирането по време и тип низходящ.
Ето как става нагледно: http://prntscr.com/m4bpsz
Това е!
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Относно "Последните мнения от форума" на главната страни

Мнениеот RacistPenguin » 08 Яну 2019, 14:29

Най-новото мнение е на последната страница отдолу при мен - настройката по подразбиране. Да, ако се обърне по твоят начин няма да има грижи, но това е един вид "бягане от проблема". :) При положение, че по подразбиране е настроено по моят начин, предполагам има доста хора, които не са пипали настройките и при тях не работи.

PS: На мен моят начин на подредба на форума ми е по-удобен, защото като има няколко нови мнения в тема - влизам директно от "Непрочетени мнения" горе в дясно и ме праща в първото непрочетено, като следващите си продължават надолу, и към следващите страници... ако го направя по твоя начин ще трябва "да се връщам" нагоре и назад в страниците. Не, че е кой знае какъв проблем, но съм си свикнал така във всички форуми и така си ползвам и този. :)

Но ако има само едно ново мнение би ми било по-удобно да отида директно на него от главната страница, което не се получава ако темата е с повече от 1 страница.

PS2: Всъщност не помня дали е бил така по подразбиране форума, честно да си кажа... може и аз да съм го променил, защото ми е по-удобно така. Но така или иначе е най-добре всички изгледи на форума да работят нормално и всеки да си ползва това, което иска... :)
Аватар
RacistPenguin
Gold V.I.P.
Gold V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 114
Регистриран на: 21 Ное 2017, 23:53
Име в игра: Human is dead. Mismatch.

Re: Относно "Последните мнения от форума" на главната страни

Мнениеот Admin » 08 Яну 2019, 15:02

Не можахме да направим на последни мнения да отива наистина на последното а отваря първото мнение. Затова е така.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Относно "Последните мнения от форума" на главната страни

Мнениеот RacistPenguin » 08 Яну 2019, 17:54

Ясно, благодаря за отговора. Може да заключвате. :)
Аватар
RacistPenguin
Gold V.I.P.
Gold V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 114
Регистриран на: 21 Ное 2017, 23:53
Име в игра: Human is dead. Mismatch.


Назад към Предложения за сайта (форума)

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron