Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Стоп на безумните скоци !!!

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот TORCH » 28 Ное 2018, 16:19

Гонете ги хакерите дето изграят с по 14 пръста :)
Даже им счупете ножовете да се разкарват само с дръжките и да мерят с камъни.
Какво е това нещо само кенгурута и заици :)
Всичко е в кръга на маитапа седмак моля те не отговаряй
Аватар
TORCH
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 74
Регистриран на: 16 Юли 2016, 11:00
Име в игра: :)

Re: Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот roundup » 28 Ное 2018, 16:24

MORTAL написа:Според мен са биндове. Няма как едновременно да скача и да стреля със скрола. Колко пръста има на ръцете?!

Никой не говори за едновременно скачане и стреляне, което пак е възможно разбира се :D
Хора вие ме изумявате.Фокс първо на първо ти не си достатъчно образован в играта цс(за какъвто явно се имаш), за да постваш такива теми и очевидно не правиш разлика между видовете скокове.Нека само да ти кажа, че bhop е позволен да се прави по професионалните турнири по цс, където играят за милиони долари наградни фондове по простата причина, че е част от играта.Ти искаш в някакъв сървър, където се забавляваме да го забраниш.Редбулл го каза много правилно, все едно да искаш да забраниш да може да се кляка в цс-а.Аз ти предлагам да вземеш да седнеш и да изгледаш няколко клипчета на bhop и тогава да говориш.Има точно клипове, които показват клавиетурата и мишката и можеш да видиш как точно човека прави bhop.
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот Fox veteran » 28 Ное 2018, 16:39

roundup написа:
MORTAL написа:Според мен са биндове. Няма как едновременно да скача и да стреля със скрола. Колко пръста има на ръцете?!

Никой не говори за едновременно скачане и стреляне, което пак е възможно разбира се :D
Хора вие ме изумявате.Фокс първо на първо ти не си достатъчно образован в играта цс(за какъвто явно се имаш), за да постваш такива теми и очевидно не правиш разлика между видовете скокове.Нека само да ти кажа, че bhop е позволен да се прави по професионалните турнири по цс, където играят за милиони долари наградни фондове по простата причина, че е част от играта.Ти искаш в някакъв сървър, където се забавляваме да го забраниш.Редбулл го каза много правилно, все едно да искаш да забраниш да може да се кляка в цс-а.Аз ти предлагам да вземеш да седнеш и да изгледаш няколко клипчета на bhop и тогава да говориш.Има точно клипове, които показват клавиетурата и мишката и можеш да видиш как точно човека прави bhop.

Влез и гледай !!! Скокове и забива ножа или те стреля !Аз де не съм сляп!???
Аватар
Fox veteran
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 63
Регистриран на: 02 Ное 2015, 18:32
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот MORTAL » 28 Ное 2018, 17:29

IA3I написа:Насоки - средностатистическите играчи (които предимно не го правят) са мнозинство с много. Тези които го правят са много малко а тези които свалят скриптове за да го правят ги банваме. Кои ще изберем да подкрепим ?

Още с влизането в сървра, долу в ляво пише - Забранено е да се ползва bhop script. И има много лесен начин да видим дали ползват скриптове, или разчитат на умения. Казал съм го и на админ, а някой път ще го направим, ей така тайничко, колкото да видим какво се случва. Плъгина който предлагам е хубав и няма да се отрази на тези които ползват умения.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот roundup » 28 Ное 2018, 17:44

За това съм съгласен, хванете някой, който използва bhop script и го репортнете тука.Направете демо и да гледаме ама да говорите празни приказки, че някой скачал повече от другите е несериозно.Fox на теб ти предлагам да запишеш демо на някой, който те съмнява за bhop script и да го качиш тук.Bhop scripta e много лесно разпознаваем и силно се съмнявам някой от посочените от теб играчи да го изпозлва.Както казваш, че "летят" и т.н., та ти ако видиш някой да прави sgs направо няма да ти се иска повече да влезеш в игра!

IA3I на твоя коментар няма да обърна каквото и да е внимание.За пореден път доказваш, че не разбираш темата, която се обсъжда и се намесваш абсолютно неподготвен и за пореден път си пъхаш носа в теми, за които си нямаш никаква идея за какво става на въпрос.

Офтопик:
Един от последните големи турнири по Dota 2 беше с награден фонд от 10 милиона долара.Дори в състава на победителите имаше и българин, ама ти си бил чувал някъде си, че най-много давали 250к награда за видео игра :D
Последна промяна roundup на 28 Ное 2018, 17:48, променена общо 2 пъти
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот Oh Sugar » 28 Ное 2018, 17:44

Тоя робот е ял бой в ггто и пуска някви глупави теми......
Аз не играя аз преподавам ! bau 1 i Arctic

Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
Oh Sugar
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 61
Регистриран на: 28 Дек 2016, 12:25
Местоположение: bau 1 i Arctic
Име в игра: .
Skype: bau 1 i Arctic
facebook: bau 1 i Arctic
Twitter: bau 1 i Arctic
google+: bau 1 i Arctic

Re: Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот Siska » 28 Ное 2018, 18:12

1. Темата не е глупава.
2. За пръв път успявам да прочета всичко написано от седмака и определено е един от много малкото , които имат какво да кажат.
3. Мортал е предложил плъгин. Дайте да пробваме.

Освен това си има и античийтове. Вместо надпис със забрана се слага истинска забрана под формата на античийт.
Освен това има сървър с такъв античийт и , ако искате по всяко време можем да поканим тези двамата , които обсъждате да влязат и да поскачат.
По принцип скоците се учат трудно. Gs и Sgs още по трудно. Обаче аз за 20 години не съм видяла някой да прави такава засилка със bhop. В нито един сървър. Не помня вече как беше при старите версии. Но играта си има ограничения. Като почнеш да се засилваш и те спира. Разбира се има си стрейфове за засилка, но колкото и да се засилваш , без помагало няма как да се движиш по този начин , толкова дълго време. Би трябвало да сте забелязали , че и двамата скачат по абсолютно един и същи начин. И двамата скачат плюс клякане през цялото време. Което е още по трудно и невъзможно да се засилваш така и да минаваш цялата карта.
Така че тези , които нападат фокса и седмака поне за секунда да се замислят къде в jump сървър видяха такава засилка да прави някой , без значение колко години скача. Аз лично за себе си мога и gs и sgs мога и да скачам , но такава засилка не мога да правя , без значение колко стрейфам. В крайна сметка , ако искате поканете въпросните в jump сървър, където има античийт и въпроса ще се реши. Ще разберете веднъж завинаги дали могат да скачат или са с хакове. А колкото до fox , ми се струва ,че човека иска да каже , че ползват аутобихоп, но обърква нещата като обеснява за скролове и биндове. И между другото не виждам смисъл от демота. Това са ясни неща от преди много време. Отдавна е минало времето за демота по този въпрос...
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 28 Ное 2018, 18:55

Раундъп е прав за всичко,напълно го подкрепям.Няма никакъв плъгин да пробваме ,защотото това е позволено,и се прави доста по трудно от колкото си мислите .Не е никакъв скрипт,а са тренировки и то с години.Никакъв бинд ,ако не вярвате ще ви направя демо ,та аз дори сега не мога да скачам чак толко добре,защото в сървъра има известен лаг ,а и по принцип има играчи дето ако фокс ги види как скачат ще си изтрие цс а.Това са умения и тренировки.Това ,че ти пръскам каската и никога не взимаш игра като съм вътре ,не означава ,че скоковете ми дават някакво предимство.И плюс това трябва да си много прецизен в скоковете и добър на бхооп за да те настигам ако ти бягаш и аз те гоня и то с един два скока не става.Изобщо не знам дали разбираш за какво говоря.Това е красотата на гън геим.За това е гън гейм ,за да си добър със всички оръжия и да използваш целия арсенал от умения дето имаш.Вие какво искате -да не се скача, да не се кляка,ако може елате ми на стената или до вратата ,аз само ще пуцам и на края като стана на нож ,ще се скрия зад вратата да заколя някой на 1 кръв.Като си бавноразвиващ или бързоизоставащ фокс -има класик сървър седи си дреми на ацтек зад вратата или на моста и си чакай .Това е масак и от сега нататък (понеже преди няколко дни ми каза)-Айде боклук преди те пръсках ,а сега забрави .За това твое изказване всеки път ще те къртя понеже се правиш на играч ,а не си изобщо добър.Помни ми думата
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот BeTePuHaP » 28 Ное 2018, 19:13

Защо реагираш така? Напротив! Ти трябва да имаш най-голям интерес да се сложи. Така всички ще видят, че го умееш и въпроса ще приключи. Никой няма да може да ти каже "копче" (y)
ReDBuLL_Bg написа:...Това са умения и тренировки...
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 28 Ное 2018, 19:47

И какъв е смисъла да се слага плъгин да товари сървъра и защо трябва аз да го доказвам при положение ,че всички добри играчи го могат.Раундуп ,Жмулесте ,Аз ,Хеадбреикър,Снайп и още много много много много.Скриптовете са забранени ,но те са лесни за хващане .Различното е истинското скачане ,което доставя удоволствие като се научиш да го правиш.Няма смисъл повече да пиша по тази тема.Питайте Снайп какво мисли за тази тема.Отговора е ясен
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

ПредишнаСледваща

Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron