Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Стоп на безумните скоци !!!

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот Fox veteran » 28 Ное 2018, 14:33

Значи трябва някой да спре тия двама тарикати Red Bull и JmuLesTe! Тия скоци тип Buny hop който правят само вредят на хубавата игра и веригата ! Не може с два скока и да са в противниковата база, където се раждат противниците и това да ми се прави с бидване на едно копче ! Докато другите играят нормално ,те или летят по пистите или зависимост от картата по въздуха ! Ако всеки си качи Buny на какво ще заприлича тая игра ??? На Jump мап или Gungame ? В много вериги Buny е забранен и наказуем ,в много вериги ползването на Бинд бутон ,като скрол или друг бутон за скоци е пак забранено ,даже самия скрол е забранен ! Не може ти още не си се родил и той вече да е зад теб и да стреля ! Гледам влизат хора и като видят тия космонавти как летят и ги колят и аре след малко от сървар 14 човека оставаме 8 едни и същи! Аз лично видяли ги тях двамата излизам вече и нека си правят победите и ранковете ! Това не е игра ,просто тарикатство и чиста измама спрямо другите !

Ето ви малко повечко инфо за правенето на бъни хопа:
Първото нещо което трябва да разберете преди да започнете да учите Bunny Hop, е че по време на самия скок копчето за напред(W) не се натиска въобще, казвам го защото аз самия преди някой да ми обясни Bunny Hop си го мислех и гледайки другите как скачат и се движат напред си създадох грешно впечатление и доста време се лутах и се чудех защо не мога да го направя, затова моля ви се не повтаряйте мойте грешки. Сега ще ви обясвя един от двата начина(основния), които аз знам как да правите BHOP. Преди за започнете със тренировките трябва да напишете няколко bind –a, с които ще направите така че като завъртите скрола да скачате:
1) bind mwheelup j – биндвате скрола като го завъртите напред да скачате
2) bind mwheeldown j – биндвате скрола като завъртите назад да скачате
3) alias j “+jump;wait;-jump;wait”
Може и по друг начин да си нагласите но ще скачате доста по трудно:
bind mwheelup "+jump"
bind mwheeldown "+jump"
И сега след като сте написали тези комнади вие сто готови да скачате, трябва само да си направите сървър на някоя карта с големи пространства за да няма какво да ви спира когато се мъчите да скачате и разбирасе трябва да се въуръжите със огромно търпение защото съм сигурен, че от първия път няма да може да го направите, макар че със мойте подробни обяснение няма да се учудя ако някой го направи и от първия път(joke). В следващите редове ще опиша кой копчета точно и в каква последователност се натискат преди започване и по време на самия скок, затова четете внимателно. Първо се засилваме с W(това е единствения момент когато натискаме това копче), докато наберем скорост, после натискаме D(Right strafe) и едновременно пускаме W, скачаме със скрола и завъртаме мишката надясно не много около 45 градуса, като през това време държите D натиснато. Знам че звучи малко сложно, но като го поупражните малко ще разберете че все пак може да се научи. Но да продължим нататък, в момента в който паднете пускате D и едновременно натискате A(Left Strafe) и го задържате отново до момента в който паднете, скачате със скрола и завъртате мишката наляво. От тук нататък за да продължите да скачате повтаряте стъпките, като паднете пускате А и едновременно натискате D и го задържате, скачате със скрола и завъртате мишката надясно. Надявам се да съм помогнал на хората, които не знаят как да скачат, но имат желание да се научат и на който няма кой да обясни.

Ето който иска да става като тях и да развали изцяло сървара ,как да летите и вие по пистите ! Успех !
Даже мисля да си кача направо с един бутон без мишката ,за да е още по голям кеф тоя Buny hop и да видим ,колко играча ше останат след един месец"?
Аватар
Fox veteran
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 63
Регистриран на: 02 Ное 2015, 18:32
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 28 Ное 2018, 14:48

ти нормален ли си бе.Никакъв бинд не е това .Скока се прави толкова трудно . Тренира се с години и в абсолютно никой сървър не е забранен ,а даже е част от уменията .Първо се образовай малко преди да се излагаш.Това няма как да се махне, това си е от играта.А ако всички седяхме зад кашона и да стреляме през стената на определена карта на какво щеше да заприлича сървъра.ХАХаха как да летите :Д.Същото е все едно да ти махна клякането .Няма как да стане.
Последна промяна ReDBuLL_Bg на 28 Ное 2018, 14:52, променена общо 2 пъти
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 28 Ное 2018, 14:48

даже не си направих труда да прочета всичко
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот MORTAL » 28 Ное 2018, 15:10

Ами да сложим този плъгин: https://cs-bg.info/plugin/345/
Подкрепям. Това в GunGame, а не Jump server.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот Fox veteran » 28 Ное 2018, 15:17

И ще ми кажеш ,че го правиш само с space ? Ти мен за идиот ли ме взимаш? Това си е чист бинд на jump ,показал съм как се прави и го правиш само ти и ония JmuLesTe! Ако ми направиш с спеиса такива скоци ,ше си изтрия играта на мига ! Тия можеш да ги приказваш на децата! Не съм казал да се забрани скока ,а Buny hop! Скрола е забранен да се биндва в много сървари точно за това ! Не може да летиш ,а другите да те гледат само теб !
Аватар
Fox veteran
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 63
Регистриран на: 02 Ное 2015, 18:32
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот KoKaL » 28 Ное 2018, 15:38

Лично на мен не ми пречат скоците, и мисля че ако играчите няма бинд за тях, то те са част от играта.
Ако обаче има бинд работата отива към нечестна игра.

P.P.

Кенгуру хакерско :D :D :D охивско.
Последна промяна KoKaL на 28 Ное 2018, 15:43, променена общо 1 път
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот roundup » 28 Ное 2018, 15:41

Спрете да се излагате, фокс най-вече ти? Ти като никога не си можел да правиш bhop, и дай никой друг да не може!? Това, че ти не можеш да го правиш не означава, че трябва целия сървър да забранява bhop-a.Абсолютно идиотска тема и идея, моля да я прехвърлите в коша.Единствения бинд който се прави е да скачаш със скрола напред(поне аз така го правя), което не е забранено и всичко друго си е умения.Аз съм играл с години в kz servers и jump, за да се науча що годе добре да правя bhop, той ще иска да ми го забранява, защото не можел да го прави.
Последна промяна roundup на 28 Ное 2018, 15:59, променена общо 1 път
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот dzak » 28 Ное 2018, 15:46

foxy, къде се губиш. Скоро не беше писал.
Разлика между bhoп, sgs, surf и другите видове "скоци" правиш ли? Въпросните скачат или "летят" по картата?
Едно демо направи и ще видим дали "скоците" които правят са с помощта на помощна програма или са чисти. Иначе това са празни приказки и не се надявай на нещо по този въпрос.
Оставям темата до утре за демо. Ако няма я заключвам.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот MORTAL » 28 Ное 2018, 16:03

Според мен са биндове. Няма как едновременно да скача и да стреля със скрола. Колко пръста има на ръцете?!
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот Fox veteran » 28 Ное 2018, 16:17

MORTAL написа:Според мен са биндове. Няма как едновременно да скача и да стреля със скрола. Колко пръста има на ръцете?!

Нека всеки да пробва да скача и да стреля с спасе, Д и същевремено да върти мишката ! Не умение ,а се казва Бинд на бутони! Ако някой иска да прочете това в червено и ще разбере ,как се прави ! Най добре е да се сложи плънинга и който може чисто да си скача на воля! Но може и да забрани скрола най вече ! Иначе въртя скрола с мишката и натискам Д , и хоп вече съм базата ,ако пък картата е на две три нива мога даже да си летя от сандък по главите и няма ловене ! Учи се за по малко от 10 дена това !
Дзак колкото до демо не е нужно ,то се вижда с просто око ! Влез и виж сам за какво говоря ! Правят се скоци по 2-3 метра и тъкмо да се родиш той вече е при теб пак и пак те убива ,това се вижда на малките карти ! Отнема 2-3 секунди с скока ,а нормален скок и тичане поне 5-6 ! Ако и това е нормално ,ок!
roundup прави го това в jump сърварите ,това тук е Gungame ! Сървари забранени тия неща са Sektor ,CS1 там има бан за Buny hop дори те засича ако си биднал ! Мога да дам и други сървари !
Последна промяна Fox veteran на 28 Ное 2018, 16:26, променена общо 2 пъти
Аватар
Fox veteran
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 63
Регистриран на: 02 Ное 2015, 18:32
Име в игра: fox
Skype: fox

Следваща

Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта