Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Стоп на безумните скоци !!!

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот roundup » 28 Ное 2018, 20:21

Siska написа:1. Темата не е глупава.
2. За пръв път успявам да прочета всичко написано от седмака и определено е един от много малкото , които имат какво да кажат.
3. Мортал е предложил плъгин. Дайте да пробваме.

Освен това си има и античийтове. Вместо надпис със забрана се слага истинска забрана под формата на античийт.
Освен това има сървър с такъв античийт и , ако искате по всяко време можем да поканим тези двамата , които обсъждате да влязат и да поскачат.
По принцип скоците се учат трудно. Gs и Sgs още по трудно. Обаче аз за 20 години не съм видяла някой да прави такава засилка със bhop. В нито един сървър. Не помня вече как беше при старите версии. Но играта си има ограничения. Като почнеш да се засилваш и те спира. Разбира се има си стрейфове за засилка, но колкото и да се засилваш , без помагало няма как да се движиш по този начин , толкова дълго време. Би трябвало да сте забелязали , че и двамата скачат по абсолютно един и същи начин. И двамата скачат плюс клякане през цялото време. Което е още по трудно и невъзможно да се засилваш така и да минаваш цялата карта.
Така че тези , които нападат фокса и седмака поне за секунда да се замислят къде в jump сървър видяха такава засилка да прави някой , без значение колко години скача. Аз лично за себе си мога и gs и sgs мога и да скачам , но такава засилка не мога да правя , без значение колко стрейфам. В крайна сметка , ако искате поканете въпросните в jump сървър, където има античийт и въпроса ще се реши. Ще разберете веднъж завинаги дали могат да скачат или са с хакове. А колкото до fox , ми се струва ,че човека иска да каже , че ползват аутобихоп, но обърква нещата като обеснява за скролове и биндове. И между другото не виждам смисъл от демота. Това са ясни неща от преди много време. Отдавна е минало времето за демота по този въпрос...

Каква засилка не можеш да направиш? Много интересно ми стана.Това, което те правят е duck bhop т.е като стандартния само че със задържано копче за клякане през цялото време.Ако ви се струва сложно, не е за тези, които са свикнали да го правят и не дава чак толкова голяма засилка колкото си мислиш.С Bhop можеш да се засилиш максимум до 350 speed с абсолютно правилно синхронизирани стрейфове един след друг, което ме съмнява точно тези играчи да правят.Ако тръгнеш да гониш някой на bhop не е толкова лесно да го хванеш колкото си мислите.Трябва да се правят перфектни стрейфове, а и много често в сървър като гг ти стига един хит и те спират.Не знам за кое се оплаквате.А лично на мен ще ми е много интересно да те видя как правиш sgs(не се шегувам), защото това е нещо, което аз се опитвам да науча.

Офтопик:
Последния major турнир по цс:го беше с награден фонд 1 милион долара.Преди това имаше друг голям за 1,5.В Цс парите не са толкова много като в дота например, но ти сам написа, че не си виждал за която и да е игра да се дава повече от 250к.За това ти показах примера с дота.Отново показа, че се излагаш със собствените ти коментари, а и нищо съществено по темата не те видях да напишеш...
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот Faster » 28 Ное 2018, 20:35

Нормално е да реагира така . От както го познавам скача така , а не са малко години и до сега никой не е пускал чак пък тема .Дори и да не скача , пак е силен за да се казва , че тези скоци му носят победата . Ядосал е фокса стабилно , щом чак тема си играл да пуска . Едва ли Редбула или някой от играчите които той спомена ги бърка да бъдат проверени , бърка ни , че то сега си има някакъв лаг сървъра и без да бъде товарен допълнително с нов плъгин . Съвзем към казарма вече бием , ще се забавляваме ли или ще се караме . Като седиш в базата лошо , като обикаляш лошо , като скачаш не бива като не скачаш не бива . Докато Ви ходи по свирката всеки админ е много готин , като му кажете вотче и айде готово , нещо друго айде готово , ама като ви нашляпат дай да се оплачем .
Ако ще се успокоите си слагайте допълните плъгини да товарят сървъра , после ще има плачещи зареди лаг , защото винаги някой е недоволен от нещо .
Лека вечер !
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 28 Ное 2018, 21:52

най- малкото ,че няма върху кой да го пробвате този плъгин и ще си седи ей така за красота и като е някъв бъгав да банва хората за спиид Честито.Само аз ли съм виждал в гън гейм да изписва в единия ъгъл ,че има скрипт античиит.7 минуси има когато се лигавя и само скачам ,но ако стрелям и само когато ми е необходимо скачам ко праим .7 влез някой път само ти аз да ти покажа за какво служи хаха .Сте има да бегаш по картата като откачен :)
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Стоп на безумните скоци !!!

Мнениеот dzak » 28 Ное 2018, 22:22

Admin написа:Чл. 1. НАПЪЛНО ЗАБРАНЕНО е използването на хакове, скриптове, помощни средства и т.н.Ако това правило се наруши, то тогава нарушителя подлежи на санкциониране от страна на администраторите!

Аз съм на същото мнение, че фокса има предвид ауто бхоп, което си е вид скрипт.
Офтопик:
Да, никое от протата не стреля в бхоп (не, че е нямало опити, но се получават повече комични ситуации), само ние, аматьорите, се опитваме да го правим. Да, изискват се перфектни движения. Аз досега не съм виждал Hide and seek мод, в който се използват калашник и м-ка. Явно има и защо.
deathrun-а не го слагам при тях. Може би той е единствения, в който донякъде се комбинират нещата, но и там не е баш така.
Извода ми е, че скачането си е цяла "наука" в цс. Да, професионалните играчи могат да скачат, но никога не разчитат на това при стреляне по турнири, а и са далеч от перфектни.
Ако си спомняте, имаше един индивид - batmana, дори беше админ при нас. При различни настройки на сървърните команди, неговото sgs изглеждаше като спийд хак. Ето я и темата - viewtopic.php?f=9&t=2579&hilit=sgs . В нея са описани 2 варианта за "бързите скоци". Фокса иска да каже едно, мисли си за друго, а ние веднага написахме 3 страници спам, без да знаем какво точно от 3-те се опита да каже - да се забрани скрола, командите, или аутобхоп (скрипт)
Дори има банове за аутобхоп в нашата верига, с дискусии. От едно демо могат да се видят много неща. Допълнителните плугни и античийтове помагат, защото да се цитирам по-горе - скачането си е цяла наука.
Затова заключвам темата. Мерете се другаде кой къде и колко може да скача. Без доказателства (в този случай - демо), нищо не можете да постигнете.
Съветвам заинтересуваните да пуснат една тема в "предложения за сървъра", да опишат какво преглагат и така да продължи тази дискусия.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Предишна

Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


cron