Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Проблем с ЦС 1.6

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Проблем с ЦС 1.6

Мнениеот NEVIDIM » 21 Дек 2018, 10:40

Здравейте приятели и колеги...ще съм благодарен,ако някой може да помогне с един доста странен проблем...???
-> https://dox.abv.bg/download?id=6f9d43e8ac
Не знам как да го оправя...
Аватар
NEVIDIM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 254
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 20:40
Име в игра: NEVIDIM
Skype: kitaeca6060

Re: Проблем с ЦС 1.6

Мнениеот Admin » 21 Дек 2018, 11:05

Промени ли резолюцията, на openGl или на software си. Сложил ли си най новите драйвъри на видеото?
Дай снимка и от тези настройки.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Проблем с ЦС 1.6

Мнениеот NEVIDIM » 21 Дек 2018, 11:16

Admin написа:Промени ли резолюцията, на openGl или на software си. Сложил ли си най новите драйвъри на видеото?
Дай снимка и от тези настройки.

Люси да ти кажа,честно не знам на каква резолюция е...за драйвърите знам,че са най новите....лошото,е че не мога да отворя настройките да го видя....
Аватар
NEVIDIM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 254
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 20:40
Име в игра: NEVIDIM
Skype: kitaeca6060

Re: Проблем с ЦС 1.6

Мнениеот KoKaL » 21 Дек 2018, 11:28

В шорткъта на ЦС напиши по-голяма резолюция.
И за openGL напиши -gl
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Проблем с ЦС 1.6

Мнениеот Siska » 21 Дек 2018, 18:01

Оправи ли го ?
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Проблем с ЦС 1.6

Мнениеот NEVIDIM » 22 Дек 2018, 09:11

IA3I написа:Здрасти NEVIDIM с тебе сме играли много пъти и се изненадвам че търсиш помощ за такова нещо.

Очевидно проблема ти се състои в това че резолюцитята ти е прекалено малка за да ти изобрази дори прозореца с настройките. Да не си преинсталирал цс/win/драйвъри наскоро? Сигурно си чувал вече за някои от тези възможности:

1. Преинсталирай цс-а. Ако имаш копие на хард диска става за под 2 минути което го прави по-бързо от намиране на решение в гугъл.

2. Намери решение в гугъл за "cs 1.6 low/change resolution" ако не си падаш по английския език напиши която и да е от думите на български за резултати от български сайтове ;)

3. Задай параметри при пускане. Това което кокал е споменал - детайли в гугъл пак. -w 640 -h 480 и после влизаш в настройките в играта и си променяш каквото искаш.

4. Това че не може да ти изобрази прозореца не означава че прозореца не се пуска! При влизане в цс-а натискаш ` за конзола и вече пишеш командата за смяна на резолюция.

5. Сменяш резолюцията от регистрите на windows-a! https://www.youtube.com/results?search_ ... resolution

Още първия метод ще сработи тъй че успех.

Офтопик:
Много се радвам че си купих оригинален цс 1.6! До момента не бях намирал кракната версия която успешно да пусне цс-а след смяна на резолюция и битове. Сменя успешно настройките но не успява да се пусне след това


Офтопик:
Мнения: 700 (party)



Благодаря за съветите,Но нищо от изброеното не върши работа...иначе го оправих благодаря на всички отзовали се ;)
Аватар
NEVIDIM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 254
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 20:40
Име в игра: NEVIDIM
Skype: kitaeca6060


Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта