Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

VIP в Dust2

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

VIP в Dust2

Мнениеот NEVIDIM » 23 Дек 2018, 19:43

Не знам проблем ли е или бъг....от два дни играя в сървъра и имам малко над 200 фрага,а както се вижда на снимката вече не са толкова....фраговете(500) които трябва да се направят,за един ден ли трябва да се направят или просто се рестартират на определен период...???
https://dox.abv.bg/download?id=a332616d75
Аватар
NEVIDIM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 254
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 20:40
Име в игра: NEVIDIM
Skype: kitaeca6060

Re: VIP в Dust2

Мнениеот NEVIDIM » 23 Дек 2018, 19:46

IA3I написа:Ако смениш ИПто се нулират дори да си със същия ник до колкото ми се е случвало и на мен.

аз играя предимно с нета от тела...рядко влизам от нас...НО ако е така,мисля че е доста неправилно...
Аватар
NEVIDIM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 254
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 20:40
Име в игра: NEVIDIM
Skype: kitaeca6060

Re: VIP в Dust2

Мнениеот Siska » 23 Дек 2018, 20:16

Значи, ако е по айпи направено, то айпито може да се смени. Ако е по стийм айди може би е по-добре. А най-добре не е ли да е настроено по ник и да има система за регистрация на никовете, защото пък имало такива , които крадат никове, за да играят вип и т.н.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: VIP в Dust2

Мнениеот NEVIDIM » 23 Дек 2018, 23:29

IA3I написа:Мммммм тука малко не съм сигурен - но мисля че иптата давани от гсм операторите за мобилния нет са динамични. И не съм сигурен но е възможно да ти дава различно Ип всеки път като се свържеш към нета и от там да идва проблема. В момента на прима виста мисля че бъркам - може и да не са динамични.

На моя телефон е със статично
Аватар
NEVIDIM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 254
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 20:40
Име в игра: NEVIDIM
Skype: kitaeca6060

Re: VIP в Dust2

Мнениеот RacistPenguin » 24 Дек 2018, 00:14

От време на време ги рестартират... ама скоро май не са. Иначе, да - по IP се гледа. И с друг ник, и от друг CS да влезеш - пак си вип.
Аватар
RacistPenguin
Gold V.I.P.
Gold V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 114
Регистриран на: 21 Ное 2017, 23:53
Име в игра: Human is dead. Mismatch.

Re: VIP в Dust2

Мнениеот Faster » 24 Дек 2018, 00:39

Предлагам да е по - ник , а който мисли че му се влиза с никът , Admin до колкото знам защитава никове с парола , като има желание .
Другия вариант е плъгин , който ако играча иска може сам да си сложи парола , ако не се лъжа в по - предишна версия на гг тмп го имаше
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: VIP в Dust2

Мнениеот Admin » 24 Дек 2018, 11:38

Когато е по ник се реска доста често, затова го направих по ип. Така само ако си смениш ип-то се реска.
Не искам да слагам системата за запазване на ник защото ще се товари излишно сървъра. Дори динамичните ип-та се сменят само след като се ресне устройството, не е от само себе си.
Да, има си своите недостатъци, игралните зали, но на този етап така е по добре а и сами разбирате, че ако трябва да запазвам ник на всеки ще е доста трудно.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта