Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Dust2

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Dust2

Мнениеот NEVIDIM » 12 Фев 2019, 21:48

Относно случката днес по рано...правя тази тема,за да може повече хора да разберат за какво става на въпрос...
Ками-както забеляза един от играчите ме попита,защо не играем един срещу друг...защото говорим в ТС и доколкото съм запознат и знам правилата на форума за игра в сървърите,нямаме право да си говорим(подсказваме) и нали се сещаш,ако някой от нас(които сме в ТС)игае в противниковия отбор,какво ще се получи....от там тръгна цялата драма с теб...прав си в ситуацията все пак си админ... (clap) (clap)
Аватар
NEVIDIM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 254
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 20:40
Име в игра: NEVIDIM
Skype: kitaeca6060

Re: Dust2

Мнениеот kamikadze » 12 Фев 2019, 21:51

така понеже го преместих 2 и от там той започна
Аватар
kamikadze
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 447
Регистриран на: 08 Фев 2013, 11:09
Име в игра: NRg | kamikadze
Skype: dj.ceco.progressive.radio

Re: Dust2

Мнениеот Faster » 12 Фев 2019, 21:55

Ето до това се стига , когато бързо се изнервяме и ръсим дивотии . Накрая админа е виновен , ако не направи баланс пак е виновен . Камикадзе едва ли е нужно да казвам , че админите сме винаги виновни . Ненужни ядове ! Отделно форума е за да се пускат теми , когато някой смята , че е наказан без да заслужава !
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Dust2

Мнениеот HeBuHHa » 12 Фев 2019, 21:55

Да окей за баланса това са ни задълженията все пак. Но на мен играча ми сподели, че след като са го обиждали никой не е направил нищо по въпроса. Kamikadze нямам намерение да се карам с теб, достатъчно те уважавам. Просто разбрах, че си бил в сървъра през това време. Ако се окаже , че съм се объркала лично ще ти се извиня пред всички, че те нападнах така. (bow)
Бъди с човека, който оценява какво има до себе си, когато има теб ! :)
Аватар
HeBuHHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 376
Регистриран на: 29 Окт 2012, 16:22
Местоположение: София
Име в игра: HeBuHHa

Re: Dust2

Мнениеот kamikadze » 12 Фев 2019, 22:00

HeBuHHa написа: Да окей за баланса това са ни задълженията все пак. Но на мен играча ми сподели, че след като са го обиждали никой не е направил нищо по въпроса. Kamikadze нямам намерение да се карам с теб, достатъчно те уважавам. Просто разбрах, че си бил в сървъра през това време. Ако се окаже , че съм се объркала лично ще ти се извиня пред всички, че те нападнах така. (bow)


не съм бил в игра когато е станало това или поне не съм забелязал извинението ти се приема нищо лично с никой нямам но той прекали аз ли трябваше да го отнеса
Аватар
kamikadze
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 447
Регистриран на: 08 Фев 2013, 11:09
Име в игра: NRg | kamikadze
Skype: dj.ceco.progressive.radio

Re: Dust2

Мнениеот kamikadze » 12 Фев 2019, 22:03

не ка мостлатед да се изкаже и той беше в игра имам свидетел ако мислите че лъжа
Аватар
kamikadze
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 447
Регистриран на: 08 Фев 2013, 11:09
Име в игра: NRg | kamikadze
Skype: dj.ceco.progressive.radio

Re: Dust2

Мнениеот HeBuHHa » 12 Фев 2019, 22:04

kamikadze написа:
HeBuHHa написа: Да окей за баланса това са ни задълженията все пак. Но на мен играча ми сподели, че след като са го обиждали никой не е направил нищо по въпроса. Kamikadze нямам намерение да се карам с теб, достатъчно те уважавам. Просто разбрах, че си бил в сървъра през това време. Ако се окаже , че съм се объркала лично ще ти се извиня пред всички, че те нападнах така. (bow)


не съм бил в игра когато е станало това или поне не съм забелязал извинението ти се приема нищо лично с никой нямам но той прекали аз ли трябваше да го отнеса


Разбира се, че никой няма право да бъде обиждан. Нормално е като те обиди да го гагнеш примерно. Не мога да кажа на черното, бяло. Когато си прав не мога да ти кажа нищо. Ще помоля Люси да извади логовете. Нека само Nevidim каже горе долу часа в който е станало това.

Edit. Никой не казва, че лъжеш. За това помолих за логовете от сървъра. :)
Бъди с човека, който оценява какво има до себе си, когато има теб ! :)
Аватар
HeBuHHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 376
Регистриран на: 29 Окт 2012, 16:22
Местоположение: София
Име в игра: HeBuHHa

Re: Dust2

Мнениеот Spinderman » 13 Фев 2019, 02:08

Не виждам демо, значи празни приказки...
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Dust2

Мнениеот Admin » 13 Фев 2019, 07:42

В логовете няма всичко казано, затова като има оплакване трябва да има и демо и/или скрийн.
Това с говоренето е разрешено ако са от един отбор, правят го много хора и без да са клан, дори сме банвали за валл а те си говорят, забранено е да са в различни отбори а този клан е добър и като играят заедно е нормално да бият.
Тук е разковничето, дали админа да спазва правилата за баланс или за говоренето?! Е баланса е важен, това е масак, тук не е петици, затова админите ща спазват правилото за баланса а клановете да не говорят ако не са в един отбор, ако някой го банне за валл а вие сте си говорили докато сте в различни отбори си е за ваша сметка.
Вчера и аз не спазих баланса за да угодя на клана, но утрото е по мъдро и реших, че съм сгрешил и това няма да се повтори.
Това, че някой е обидил друг и админа не го е гаг-нал съм сигурен, че не го е видял, не е срещу някой.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Dust2

Мнениеот NEVIDIM » 13 Фев 2019, 10:53

Admin написа:В логовете няма всичко казано, затова като има оплакване трябва да има и демо и/или скрийн.
Това с говоренето е разрешено ако са от един отбор, правят го много хора и без да са клан, дори сме банвали за валл а те си говорят, забранено е да са в различни отбори а този клан е добър и като играят заедно е нормално да бият.
Тук е разковничето, дали админа да спазва правилата за баланс или за говоренето?! Е баланса е важен, това е масак, тук не е петици, затова админите ща спазват правилото за баланса а клановете да не говорят ако не са в един отбор, ако някой го банне за валл а вие сте си говорили докато сте в различни отбори си е за ваша сметка.
Вчера и аз не спазих баланса за да угодя на клана, но утрото е по мъдро и реших, че съм сгрешил и това няма да се повтори.
Това, че някой е обидил друг и админа не го е гаг-нал съм сигурен, че не го е видял, не е срещу някой.

Напълно съм съгласен...както ками направи метна мен CT...ще се постарая и с останалите от клана да няма повече драми...Благодаря
Аватар
NEVIDIM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 254
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 20:40
Име в игра: NEVIDIM
Skype: kitaeca6060


Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта