Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

До кога Демон ще си затваря очите

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: До кога Демон ще си затваря очите

Мнениеот Admin » 23 Фев 2021, 16:08

Вчера ip взе няколко игри, дори едната заколи Ред, поне докато играх аз. Не виждам проблем и съм сигурен, че Ред няма да го допусне, просто няма нужда от това.

Заглавието на темата не е коректно, ако знам, че това е така щях да го банна веднага, не си затварям очите а считам, че не е вярно това.

За плъгина показва като изписва на екрана, но да, лошо, че те пуска на същото място. Ще пробваме друг такъв.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: До кога Демон ще си затваря очите

Мнениеот Bpar » 24 Фев 2021, 09:23

Демон е прав. Така беше. Ред си играе, но тоя /тая ip му се мазни като некоя разгонена мачка. Постоянно го четка в чата направо не е за вярване.
Аватар
Bpar
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 18
Регистриран на: 11 Юли 2015, 08:11
Местоположение: София
Име в игра: Bpar

Re: До кога Демон ще си затваря очите

Мнениеот TORCH » 24 Фев 2021, 11:10

Преди няколко дена и аз бях в игра заедно с ИП. Играта му протича в писане и губи по едни 5 - 10 секунди докато си напише приумицата.От там идва проблема с него.
А това че Ред се възползва от него да си качва оръжията е несериозно твърдение.
На всяко раждане ако пише по един ред съобщение е малко трудно да го заобикаляш и не е удобно да се следи ИП ли е или не е той.
Предупредих го няколко пъти за това забавяне в играта,че се получават кофти ситуаций а той ми отговори какво толкова за 10 сек. писане няма проблем.Ако продължава по същия начин мисля че Ип трябва да се санкционира.
Аватар
TORCH
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 74
Регистриран на: 16 Юли 2016, 11:00
Име в игра: :)

Re: До кога Демон ще си затваря очите

Мнениеот CREATiVE » 24 Фев 2021, 16:10

играча ip види ли някой че е с нож веднага го търси да се коля със него.И аз също забелязах че играча винаги пише нещо каквото и да е било.Не мисля че се дава на редбул но съм виждал как тича със гръб към него, незнам защо го прави но може би си е такъв играч :) (giggle)
НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!

_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
CREATiVE
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 134
Регистриран на: 08 Сеп 2017, 13:35
Местоположение: --
Име в игра: --
Skype: -

Re: До кога Демон ще си затваря очите

Мнениеот Admin » 24 Фев 2021, 16:34

CREATiVE написа:играча ip види ли някой че е с нож веднага го търси да се коля със него.И аз също забелязах че играча винаги пише нещо каквото и да е било.Не мисля че се дава на редбул но съм виждал как тича със гръб към него, незнам защо го прави но може би си е такъв играч :) (giggle)

Само една така снимка ми трябва и ще го банна перм., разбира се това се отнася за всеки.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: До кога Демон ще си затваря очите

Мнениеот SladuR » 02 Мар 2021, 02:26

Заповядай демо. Мислех, че не е така както пише в темата, но го видях с очите си. IP стоеше за да го заколи Редбул. Сега дали е системно, дали го правят заедно, незнам и не ме вълнува, превъртете към края на демото.
https://dox.abv.bg/download?id=721d1e5fa4# - Линк за сваляне
Аватар
SladuR
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 306
Регистриран на: 18 Фев 2013, 03:39
Име в игра: SladuR
Skype: s_l_a_d_u_r_

Re: До кога Демон ще си затваря очите

Мнениеот Fox23 » 10 Мар 2021, 22:56

SladuR написа:Заповядай демо. Мислех, че не е така както пише в темата, но го видях с очите си. IP стоеше за да го заколи Редбул. Сега дали е системно, дали го правят заедно, незнам и не ме вълнува, превъртете към края на демото.
https://dox.abv.bg/download?id=721d1e5fa4# - Линк за сваляне

E за това говорих ,че се прави на луд и за какво ,не знам ! Май всичко лъсна ,защото одеве пак имаше такава ситуация и добре че бях на близо и да заколя Ред ,вместо той него ! Мисля ,че бан трябва да има!
Аватар
Fox23
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 6
Регистриран на: 17 Фев 2021, 21:48
Име в игра: fox

Re: До кога Демон ще си затваря очите

Мнениеот Siska » 11 Мар 2021, 00:36

Fox23 написа:
SladuR написа:Заповядай демо. Мислех, че не е така както пише в темата, но го видях с очите си. IP стоеше за да го заколи Редбул. Сега дали е системно, дали го правят заедно, незнам и не ме вълнува, превъртете към края на демото.
https://dox.abv.bg/download?id=721d1e5fa4# - Линк за сваляне

E за това говорих ,че се прави на луд и за какво ,не знам ! Май всичко лъсна ,защото одеве пак имаше такава ситуация и добре че бях на близо и да заколя Ред ,вместо той него ! Мисля ,че бан трябва да има!


Играчът е предупреден !!!
Няма нужда от повече спам по темата...
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: До кога Демон ще си затваря очите

Мнениеот Admin » 16 Мар 2021, 11:01

Решено- ip и Ковид ще получат бан. Първо за малък период от време, ако не си вземат поука, следващия бан ще е перм
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Предишна

Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта