Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

До кога Демон ще си затваря очите

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

До кога Демон ще си затваря очите

Мнениеот Fox23 » 17 Фев 2021, 22:01

Демоне бях се зарекъл никога да не влизъм тука ,но тая твоя слепота гранечи с много неща . Пет дена ти пиша за тоя IP играч ,който поне съм видял вече над 20 пъти да ходи нарочно RedBul да го убива с HE и после да го заколи и ти НИЩО ! Даже си там и мълчиш .Не казвам ,че RedBul е слаб и не може да вземе игра без тоя изстърсак ,но това вече писва .
Даже му пиши :
"Ти колко игри взе днес Ред "
"ми май 5 "
"О сега ще ги направиш поне 10 " и хоп и се почва !!! Поне 3 пъти заклан !
Викам му на Ред спри го тоя .... А не ве той даже иска ,да ме прецака ... :D :D
Ред как да те прецака ,като идва до базата на нож и на червено за да те коли ли ???? :D :D :D
Спрете с тоя цирк ,ако искате да се забавлява ме ,ако не и аз почвам да ходя с гръб в базата да ме колят !
Аватар
Fox23
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 6
Регистриран на: 17 Фев 2021, 21:48
Име в игра: fox

Re: До кога Демон ще си затваря очите

Мнениеот Admin » 18 Фев 2021, 11:55

Fox23 написа:Демоне бях се зарекъл никога да не влизъм тука ,но тая твоя слепота гранечи с много неща . Пет дена ти пиша за тоя IP играч ,който поне съм видял вече над 20 пъти да ходи нарочно RedBul да го убива с HE и после да го заколи и ти НИЩО ! Даже си там и мълчиш .Не казвам ,че RedBul е слаб и не може да вземе игра без тоя изстърсак ,но това вече писва .
Даже му пиши :
"Ти колко игри взе днес Ред "
"ми май 5 "
"О сега ще ги направиш поне 10 " и хоп и се почва !!! Поне 3 пъти заклан !
Викам му на Ред спри го тоя .... А не ве той даже иска ,да ме прецака ... :D :D
Ред как да те прецака ,като идва до базата на нож и на червено за да те коли ли ???? :D :D :D
Спрете с тоя цирк ,ако искате да се забавлява ме ,ако не и аз почвам да ходя с гръб в базата да ме колят !

Не виждам смисъл от тази постъпка на ip, да, снощи го заклаха 5 поредни игри, но не Ред а различни играчи, ако го прави по принцип ще го банна, но ако просто е слаб не мога да направя нищо.
Също ip е взимал игра на Ред и то не една.
Единственото което мога да направя е да помоля за демо от Ред при всяко завършване на играта в която е заколил ip, ако се окажеш прав ще го банна.
Проблема в гг, че има няколко играча които редовно тичат само с нож, не им е целта да спечелят а да прецакат играта, но работим по тоя въпрос и скоро ще им стане доста неприятно.

п.п. Ред, моля те като завършиш игра с заколване на ip да качваш демото тук. Няма да заключвам темата, ще ги гледаме всички и ако се докаже прав Fox23, ще го банна перм, не е това идеята на играта и ако е вярно не го подкрепям и няма да го толерирам.
Знам, че Ред няма нужда т такава помощ, доказал го е с годините и това може да се види тук и в архивираните статистики.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: До кога Демон ще си затваря очите

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 18 Фев 2021, 12:48

ИП дори се опитва да ми разваля играта или поне повечето пъти.Винаги когато има възможност гледа да ме прецака ,но то не е само ип ами повечето играчи играят срещу мен.Ип просто не му се получава повечето пъти,защото не играя тази игра от вчера.Нормално като стана на снайпер ,пиле, граната или нож тогава да се опитва да ме прецака.Само че аз съм добър със всички оръжия както и пиле и авп,но той няма друг избор и е длъжен да пробва.Фокс ако знаеш колко игри ми е прецакал точно Ип когато съм на граната или нож .Влиза в базата при мен ако е малка картата и винаги почва да ме стреля и коли,и повечето пъти го набарам и взимам играта,но това е абсурдно да казваш ,че ми пуска да го заколя.На мен не ми е приятно да взема играта по този начин и даже винаги търся друг да заколя накрая, за по голям кеф.Примерно ип съм го пропускал много пъти като седи афк и пише и не съм завършвал картата ,защото не ми прави кеф ,да завърша картата с афк.По принцип ип ми даде само 2 карти ,но тогава фокс не беше в сървъра.На първата карта той тръгна срещу мен и аз тъкмо тръгнах да го коля и той се обърна с гръб ,но докато се усетя вече го заклах.Веднага го предупредих ,че така няма право, и че ще получи бан ако продължава.На втората карта бях на граната ,метнах гранатата и ип отиде сам при нея ,но тогава Пикачу беше в сървъра ,а той постоянно псува и тогава се дразнеше с мен и ип .Ип го направи заради Pikachu.Има играчи ,които влизат само да ме псуват и дразнят ,не да играят.Pikachu,pisio,Djurov,CREATIVE-тoвa e sk get right и там неговите приятели от Соколец и още много други.Нищо чудно и ип да играе с друг ник и да е играч ,който е от преди.Това изяснява доста от нещата ,но ще видим.По принцип ип така си играе и толкова си може.Не мисля ,че има нужда да качвам демо да гледате на края как коля ип,то се вижда в играта,но ако искате няма проблем, ще кача,не че немога да си подбера демото което аз искам .Майтапя се.Играя винаги според противника.Ако искам мога да направя 1000 победи за 1 седмица. :D
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: До кога Демон ще си затваря очите

Мнениеот SladuR » 18 Фев 2021, 17:45

Щом го е направил веднъж, значи има повод за съмнения. Значи така печелиш игрите, знаех си. От бан няма смисъл просто ще влизате в един отбор :)
Аватар
SladuR
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 306
Регистриран на: 18 Фев 2013, 03:39
Име в игра: SladuR
Skype: s_l_a_d_u_r_

Re: До кога Демон ще си затваря очите

Мнениеот Bpar » 21 Фев 2021, 10:13

Абсолютно съм убеден , че на Red не му трябва някой да му прави игрите и че няма да му е интересно някой да му се пуска постоянно. Това е един от малкото админи както и Демон и Masta, които постоянно правеха баланс преди да се пусне аутобаланса в gungame. За разлика от много други. Разбирам го и Cunning Fox защото той забеляза преди време двама други , които така играха и аз лично махнах единия. На много от добрите играчи им се е случвало няколко поредни игри да колят един и същ накрая, но това нищо не значи - включително и вчера на CREATiVE . Ред обаче е играч и няма смисъл да го обсъждаме повече.
Аватар
Bpar
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 18
Регистриран на: 11 Юли 2015, 08:11
Местоположение: София
Име в игра: Bpar

Re: До кога Демон ще си затваря очите

Мнениеот SladuR » 21 Фев 2021, 10:53

Точно за баланса си се объркал. Постоянно му правех забележка, блъска слабаците. Минаваше в другият отбор когато му кажа, може би се увлича в игра. Но, всички сте забелязали, че повечето добри играчи влизат терористи. Сега дали IP играе или не, не съм го следил. Не смятам и че е нужно, ама знае ли човек.
Аватар
SladuR
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 306
Регистриран на: 18 Фев 2013, 03:39
Име в игра: SladuR
Skype: s_l_a_d_u_r_

Re: До кога Демон ще си затваря очите

Мнениеот Fox23 » 22 Фев 2021, 21:03

Demone Нищо не праиш за пореден път .Двама ти казахме ,че седи нарочно на едно место за да мине някой пилето и после отиде нарочно да го заколи ! Явно нещата няма да се оправят ,щом това става и в твое пресъствие! Не обвинявам Ред в нищо ,просто IP разваля играта . Фен ли му е ,какав му е ,не знам ,но ако бях админ,нямаше да го коля ,а да го банна! Приятна ви игра ,аз в тоя цирк няма да учасвам .


И смени плънинга за Баланс ,че е много зле ! Не се разбира ,кога те мести в другия теам ! Даже по гадното е,че те пуска там където си ,дори и в тяхната база !
Аватар
Fox23
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 6
Регистриран на: 17 Фев 2021, 21:48
Име в игра: fox

Re: До кога Демон ще си затваря очите

Мнениеот SNAIP » 22 Фев 2021, 21:18

Много е неприятно такова поведение. Не е честно спрямо останалите. За симулативна игра ги
банвам и двамата винаги, когато съм сигурен, че са в договорка.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: До кога Демон ще си затваря очите

Мнениеот Masta_Killa » 22 Фев 2021, 23:13

Най-добе ще е да запазите едно демо и да го качите. Така на приказки всичко може да се каже. Докато с едно демо, вече бана е възможен и задължителен, ако има такава игра от страна на IP.
Аватар
Masta_Killa
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 142
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:06
Име в игра: Masta_Killa
Skype: -

Re: До кога Демон ще си затваря очите

Мнениеот Siska » 23 Фев 2021, 02:18

Fox23 написа:Demone Нищо не праиш за пореден път .Двама ти казахме ,че седи нарочно на едно место за да мине някой пилето и после отиде нарочно да го заколи ! Явно нещата няма да се оправят ,щом това става и в твое пресъствие! Не обвинявам Ред в нищо ,просто IP разваля играта . Фен ли му е ,какав му е ,не знам ,но ако бях админ,нямаше да го коля ,а да го банна! Приятна ви игра ,аз в тоя цирк няма да учасвам .


И смени плънинга за Баланс ,че е много зле ! Не се разбира ,кога те мести в другия теам ! Даже по гадното е,че те пуска там където си ,дори и в тяхната база !


Cunning fox ли си в игра ?
Да не излезе някаква спекула цялата работа , защото аз като съм в игра няма такова нещо. И "ip" и редбула и всички си играят и се забавляват, но много странно от някъде все се взимат някакви недоволни.
А колкото до плъгина за баланс не виждам какъв е проблема. Плъгина си работи перфектно и , когато те премести ти изписва с огромни букви на екрана , че си прехвърлен от другия отбор.
Въпреки това ще се постарая тези дни да видя дали наистина има такива проблеми в сървъра за , които споменаваш. И чак "няма да участвам в този цирк" малко престорено ми се вижда. Стреляй си и се забавлявай , без да си даваш зор. Ако играеш взимаш играта без значение колко човека обикалят на нож и кой какво прави. Ако не играеш винаги можеш да си търсиш причини някакви, оправдания и т.н. Въпреки това ще проверя за какво става въпрос , но засега не виждам нещо от това , което пишеш да е истина.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Следваща

Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


cron