Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Имам допитване ....

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Имам допитване ....

Мнениеот jivotno » 14 Фев 2013, 23:07

Искам да разбера, ако евентуално получа ban за обида да речем 1 седмица, а би трябвало да е максимум 1 ден, какво трябва да предприема. И друго нещо, което ме притеснява, е мога ли да си коментирам когато и какво си искам, съобразно с изискванията на сайта (без обиди) каквито и да е теми и публикации (не флоод на една и съща тема) само и само да привлека вниманието на хората, най-малкото да ги забавлявам с някой друг коментар ...... Администратора има ли право да се държи нагло и надменно, само и само заради това че той самия се дразни от факта че си център на внимание .... Има ли право да ти забрани да говориш, да те критикува , да те slay , гагва, и т.н ..


Благодаря за вниманието! Очаквам адекватен отговор и всичко добро, приятна игра и .... дал господ добро :)
Аватар
jivotno
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 9
Регистриран на: 14 Фев 2013, 22:22
Име в игра: }|{uBoTHo0o
Skype: nikitobe

Re: Имам допитване ....

Мнениеот Bat-Miro » 14 Фев 2013, 23:48

има ако хората се оплакват и пречиш с писането си на играта на другите играчи това не е чат и не е скайп да си пишете постоянно и смеете има джиесеми
Аватар
Bat-Miro
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 518
Регистриран на: 17 Дек 2010, 21:26
Име в игра: [Speed Zone] ^^ Mirelka ^^
Skype: miro_rapa1

Re: Имам допитване ....

Мнениеот Admin » 15 Фев 2013, 11:38

Вместо да задаваш този въпрос прочети правилата на сървърите, там е описано всичко и ако не си ги нарушил се оплачи по надлежният ред
Приятна игра в сървърите на CS MegaGaming
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Имам допитване ....

Мнениеот kev1n » 15 Фев 2013, 11:42

jivotno написа:Искам да разбера, ако евентуално получа ban за обида да речем 1 седмица, а би трябвало да е максимум 1 ден, какво трябва да предприема. И друго нещо, което ме притеснява, е мога ли да си коментирам когато и какво си искам, съобразно с изискванията на сайта (без обиди) каквито и да е теми и публикации (не флоод на една и съща тема) само и само да привлека вниманието на хората, най-малкото да ги забавлявам с някой друг коментар ...... Администратора има ли право да се държи нагло и надменно, само и само заради това че той самия се дразни от факта че си център на внимание .... Има ли право да ти забрани да говориш, да те критикува , да те slay , гагва, и т.н ..


Благодаря за вниманието! Очаквам адекватен отговор и всичко добро, приятна игра и .... дал господ добро :)


ако визираш моя бан не съм те баннал за това :) и за abuse никога не съм банвал.. само гагвам ;д
..и когато надеждата стане бледа, помнете, че без болка няма победа!
Аватар
kev1n
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 457
Регистриран на: 19 Яну 2012, 22:49
Местоположение: Варна
Име в игра: kev1n--
Skype: skubzz


Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron