Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Въпрос към Dzak

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Въпрос към Dzak

Мнениеот SEXY_M » 19 Май 2015, 07:36

Господин Модератор.
На колко стандарта сте Вие???

dzak написа:Аз ще ти кажа, че никога не банвам за обидни никове. За тази цел си има други команди.


http://csmegagaming.com/bans/ban_list.php?bid=14335

Или просто нещата които пишеш са с цел да злепоставиш другите.
Аватар
SEXY_M
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 905
Регистриран на: 30 Ное 2010, 14:29
Местоположение: Ихтиман
Име в игра: BoT & SEXY_M
Skype: petar_19862

Re: Въпрос към Dzak

Мнениеот dzak » 19 Май 2015, 09:26

Играч, който 10 пъти си смени ника, 10 пъти даде retry, няколко пъти напсува. На какво основания се опитваш да държиш сметка, ако мога да попитам?
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Въпрос към Dzak

Мнениеот MORTAL » 19 Май 2015, 11:41

dzak написа:Играч, който 10 пъти си смени ника, 10 пъти даде retry, няколко пъти напсува.

За тази цел си има други команди, но когато е видно от поведението на играча, че дори админа да излезе, той пак ще продължи да нарушава правилата и да пречи на другите, нормално е да получи бан.
Опитваме се да се държим коректно с играчите, да ги уважаваме, за да спечелим тяхното уважение... но когато не става, просто не става. Точно този случай е такъв.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Въпрос към Dzak

Мнениеот lele maiko » 19 Май 2015, 12:50

MORTAL написа:
dzak написа:Играч, който 10 пъти си смени ника, 10 пъти даде retry, няколко пъти напсува.

За тази цел си има други команди, но когато е видно от поведението на играча, че дори админа да излезе, той пак ще продължи да нарушава правилата и да пречи на другите, нормално е да получи бан.
Опитваме се да се държим коректно с играчите, да ги уважаваме, за да спечелим тяхното уважение... но когато не става, просто не става. Точно този случай е такъв.

Морти едно е да искаш друго е да го правиш нали? Това че Ти не гониш за елементарни неща играчи не значи че твоя подчинен не го прави и ти много добре го знаеш нали? Това да гониш в днешно време играчи от сървари за никове ,зс обиди и т.н за елементарни неща си чисто самоубийство ,в момента сме 2015 г. а не 2005 г.
Тогава преди 10 г. можеше да банвате и за zdr ,но в момента за тази остаряла игра да банваш за ник или като Админ че някой е правил много фрагове без да го е гледал дори или като dzak да гони хем от сайта и от сърварите играчи резултата е на лице ,а той е че сте последни от всички сървари по посещаемост в БГ (знаеш къде да провериш)! Ма иначе да се хвалите сте номер 1 или сте много заблудени или някой ви лъже . Всичките ви добри играчи бивши вече ги виждам другаде ма не и тука,не може от 15 сървара Дуст 2 в Бг вие да сте последни и да се напълни сървара само за 30 мин или 1час макс не ли е срамно ,като имате притенций че сте едни от най добрите ! Явно нещо ви куца или някой вреди ! Аз играя в Dust където за ник няма да изедеш бан,където за опит да натиснеш забранени команди си автобан(супер античит),където да си пишем не цензурни думи няма да имаме гаг или бан ЗАЩОТО МОТО НА ВЕРИГАТА И ЗА АДМИНИТЕ Е "БАНВАТ И СЕ НАКАЗВАТ СЕ САМО ХАКЕРИ ,ДРУГИТЕ СА ПОТРЕБИТЕ ЛИ "
А вие си продължавайте с детищенита бан за ник или обида и скоро ще има THE END
Последна промяна dzak на 19 Май 2015, 13:18, променена общо 1 път
Причина: Деактивиран акаунт.
Аватар
lele maiko
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Май 2015, 21:29
Име в игра: lud
Skype: foxi

Re: Въпрос към Dzak

Мнениеот Faster » 19 Май 2015, 13:13

Точно за обидите бан не трябва да има но наказание е засължително влизаме да играем или да се псуваме и обиждаме като каруцари
Faster
 
Предупреждения: 0

Re: Въпрос към Dzak

Мнениеот TtEeRrOoRrAa » 19 Май 2015, 13:19

Faster написа:Точно за обидите бан не трябва да има но наказание е засължително влизаме да играем или да се псуваме и обиждаме като каруцари


За тези,които постоянно обиждат!
1-во гаг за 10 мин (ако пак продължава да обижда)
2-ро гаг за 1440 мин + Slap 99 dmg 3-4 round'a
и проблема е решен!
(bow)
Опасно е да подценяваш човек,който се надценява! ;)
Аватар
TtEeRrOoRrAa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Дек 2010, 13:19
Местоположение: London
Име в игра: TtEeRrOoRrAa

Re: Въпрос към Dzak

Мнениеот Iron Mike » 19 Май 2015, 13:29

Терор точно тези работи не помагат, и никога не са помагали. Не помня кво бях направил(май псувах) , че админ ДИНКО БГ всеки рунд ме слапваше с по 99 дмг, но не ми пукаше и накрая ей така както бях на 1hp го заколих. Така, че ако някой е решил да псува само гаг може да го спре. В друга верига видях, че слагат гагове за по 1 ден на такива дето не спират да псуват. Така трябва да се направи и тука, защото дори за 1 час да ми сложат гаг, той изтича автоматично след, като свърши мапа.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Iron Mike
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 5
Регистриран на: 16 Май 2015, 20:14
Име в игра: ko da igraq
Skype: ko da igraq

Re: Въпрос към Dzak

Мнениеот dzak » 19 Май 2015, 13:30

Решения много. Бана е на последно място. Всичко, което кажа, може да се потвърди:
1. предупреждения и смяна на ника на играча многократно.
2. смяна на ника и гаг (след псувни)
3. предупреждение отново.
4. слай
5. бан, до което и се стигна.

5 стъпки не са малко, нали така.

Още си ми отговорил на въпроса - защо толкова се интересуваш от действията, които съм предприел?
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Въпрос към Dzak

Мнениеот Iron Mike » 19 Май 2015, 13:33

Офтопик:
Iron Mike написа: В друга верига видях, че слагат гагове за по 1 ден на такива дето не спират да псуват. Така трябва да се направи и тука, защото дори за 1 час да ми сложат гаг, той изтича автоматично след, като свърши мапа.

А може ли да се направи нещо по моето предложение ?
Последна промяна dzak на 19 Май 2015, 13:35, променена общо 1 път
Причина: Направи си отделна тема с заглавие какво предлагаш. Тук не е мястото.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Iron Mike
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 5
Регистриран на: 16 Май 2015, 20:14
Име в игра: ko da igraq
Skype: ko da igraq

Re: Въпрос към Dzak

Мнениеот Admin » 19 Май 2015, 13:37

MORTAL написа:
dzak написа:Играч, който 10 пъти си смени ника, 10 пъти даде retry, няколко пъти напсува.

За тази цел си има други команди, но когато е видно от поведението на играча, че дори админа да излезе, той пак ще продължи да нарушава правилата и да пречи на другите, нормално е да получи бан.
Опитваме се да се държим коректно с играчите, да ги уважаваме, за да спечелим тяхното уважение... но когато не става, просто не става. Точно този случай е такъв.

Много добре е казано.

Мненията на такива като фокс и още един, не помня как беше не ги приемам. Всеки ден слушам как предстои края на веригата и все от едни и същи хора... и какво като е край, да не би това да ни е бизнеса, правим го за развлечение а някои не го разбират и се опитват да обиждат, псуват и т.н. Е по добре да спра сървърите от колкото да се показва на младите как да не се държат защото го възприемат точно обратното.

Темата е изчерпана, Админа отговори.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта