Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Въпрос

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Въпрос

Мнениеот shEMETA » 20 Юни 2015, 16:45

Кога ще бъде пуснат дм то има 5 гг та и само наистина 1 е пълен другите са за украса хаиде да пуснем някакви други сървъри като : деатрън , хнс (пак) , дм , д2 + респалн.

Моля админа на веригата , ако има възможност да саживи малко веригата пак да си е добре като пусне тези сървъри защото лично на мен ми писна да играя само д2 и класик (1 път в годината) , защото няма хора !

Благодаря , ако направиш исканото или поне да я саживиш тази верига ! :) (y)
Аватар
shEMETA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 38
Регистриран на: 22 Яну 2015, 16:44
Име в игра: shEMETA
Skype: Л.С.

Re: Въпрос

Мнениеот DINO BG » 20 Юни 2015, 17:48

Да! И като я саживиш и ти да сижив и дасистраф шефе
Лъва и мечката са по - силни, но вълкът никога не играе в цирка ! ! !
Аватар
DINO BG
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 446
Регистриран на: 14 Авг 2012, 20:35
Име в игра: DINO BG
Skype: ;]

Re: Въпрос

Мнениеот nrjhs » 20 Юни 2015, 18:56

DINO BG написа:Да! И като я саживиш и ти да сижив и дасистраф шефе


Мисля, че ако малко повече се задълбочавате в подобни теми и не гледате само написаното, а и реално нещата, няма да има 5/8 празни сървъра ;)
И така като е станало дума тоя дм ще просъществува ли някога отново ?
Изображение
Изображение
'77 '78 '81 '84 '05
Аватар
nrjhs
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 263
Регистриран на: 06 Юли 2013, 15:35
Местоположение: София
Име в игра: endz0nE
Skype: Л.С.

Re: Въпрос

Мнениеот Admin » 20 Юни 2015, 19:11

Хоста на сървъра не може да оправи нещата, затова няма дм а е предплатен. Какво значи да я съживи?! Много е лесно да се иска, но как и с какво ще помогнете никой не казва. В бг инфо има две реклами на сървърите, освен реклама на отделни сървъри.
Сега е слаб сезон, доста хора са навън, нормално.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Въпрос

Мнениеот Jinx » 20 Юни 2015, 19:21

Вярно , че аз съм от скоро в тази верига , но знаете ли виждам един главен , който му пука за веригата и прави всичко възможно тя да съществува . Има добър екип , който му помага да се справя . А вие обикновените потребители като мен какво искате от тези хора ? Те дават всичко от себе си за да можете да играете . С какво вие сте допринесли за тази верига ? Аз съм Jinx нищо не разбираща от цс , но виждам старанието на хората като почнете от главните до сървър админите . Смятам , че на тези хора трябва да им кажем едно благодаря , за това че я има тази верига където да се забавляваме . Лято е , всеки е на вън за да се забавлява .
Аз лично благодаря на Главния и целия му екип за старанието !!!
Не мърдай! Опитвам се да те застрелям!
Залягай! Хе-хе, само се шегувам, това няма да помогне.
Ти си ми любимото прахосване на куршуми.

Jinx (sun) (sun) (sun) (sun)
Аватар
Jinx
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 7
Регистриран на: 18 Юни 2015, 08:16
Име в игра: Jinx
Skype: eleonoradimitrova1991

Re: Въпрос

Мнениеот DINO BG » 20 Юни 2015, 19:34

Jinx написа:
Офтопик:
Вярно , че аз съм от скоро в тази верига , но знаете ли виждам един главен , който му пука за веригата и прави всичко възможно тя да съществува . Има добър екип , който му помага да се справя . А вие обикновените потребители като мен какво искате от тези хора ? Те дават всичко от себе си за да можете да играете . С какво вие сте допринесли за тази верига ? Аз съм Jinx нищо не разбираща от цс , но виждам старанието на хората като почнете от главните до сървър админите . Смятам , че на тези хора трябва да им кажем едно благодаря , за това че я има тази верига където да се забавляваме . Лято е , всеки е на вън за да се забавлява .
Аз лично благодаря на Главния и целия му екип за старанието !!!



От тези думи се чувствам сашивен не ами направо жиф.
Само дето знам, че много хубаво не е на хубаво, Jinx дано не излезеш някой стар познайник с клинично минало в диспансера.

Дасме жифи и сдрафи счкити.
Лъва и мечката са по - силни, но вълкът никога не играе в цирка ! ! !
Аватар
DINO BG
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 446
Регистриран на: 14 Авг 2012, 20:35
Име в игра: DINO BG
Skype: ;]

Re: Въпрос

Мнениеот SNAIP » 20 Юни 2015, 19:35

Относно гънгеймовете, отново ще поясня за незнаещите.
Трите гг са различни.
gg Melee и gg TeamPlay с нищо не пречат и не биха попречили да се направят сървъри с други модове.
Защо не пречат? Защото gg Melee е мой и се намира на моя машина вкъщи. С него се занимавам изцяло аз.
gg TeamPlay е на платен хост, разходите и грижите за сървъра са изцяло мои. gg TeamPlay го направих с парите
/100 лева/ от наградата за Коледния турнир 2014 г. Тогава се случиха някои неща, които ме накараха да се откажа от
турнира и така той не се проведе, а междувременно бях осигурил наградата от 100 лв.
Ето, за това тези 2 сървъра не са пречка за отварянето на други.
Всичко останало, което предлагате е добро, но трябва някой да се ангажира. Admin няколко пъти каза, че няма възможност да се занимава с още сървъри и, че е отворен за сериозни хора, които ще се ангажират да се занимават с нови модове.
Ако питате мен, веригата има нужда и от модове, в които влизат малките деца, защото те са хората, които ще пълнят останалите сървъри след 1-2 години. Такива модове са jailbreak, zombie, jump, surf и т.н., но трябва някой да го направи.
И накрая да кажа, че най - вероятно DM ще го има, защото до колкото ми е известно има проблем с хоста на сегашния, и когато се отстрани проблема ще бъде пуснат.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Въпрос

Мнениеот nrjhs » 20 Юни 2015, 19:38

Admin написа:Хоста на сървъра не може да оправи нещата, затова няма дм а е предплатен. Какво значи да я съживи?! Много е лесно да се иска, но как и с какво ще помогнете никой не казва. В бг инфо има две реклами на сървърите, освен реклама на отделни сървъри.
Сега е слаб сезон, доста хора са навън, нормално.


След като е предплатен, а не работи от 2 месеца, излиза, че плащаш за нещо, което реално не работи ? ;д
Няма ли начин да се намери друг хост, така и така си си дал парите на вятъра за тоя сървър, защото мен ме питат на няколко пъти хора, какво става с тоя дм и защо не работи ( редовни играчи).
Изображение
Изображение
'77 '78 '81 '84 '05
Аватар
nrjhs
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 263
Регистриран на: 06 Юли 2013, 15:35
Местоположение: София
Име в игра: endz0nE
Skype: Л.С.

Re: Въпрос

Мнениеот Admin » 20 Юни 2015, 19:47

nrjhs написа:
Admin написа:Хоста на сървъра не може да оправи нещата, затова няма дм а е предплатен. Какво значи да я съживи?! Много е лесно да се иска, но как и с какво ще помогнете никой не казва. В бг инфо има две реклами на сървърите, освен реклама на отделни сървъри.
Сега е слаб сезон, доста хора са навън, нормално.


След като е предплатен, а не работи от 2 месеца, излиза, че плащаш за нещо, което реално не работи ? ;д
Няма ли начин да се намери друг хост, така и така си си дал парите на вятъра за тоя сървър, защото мен ме питат на няколко пъти хора, какво става с тоя дм и защо не работи ( редовни играчи).

Сам разбираш, че не падам от марс. Всеки ден говоря с тях и всеки ден казват, че го пускат, но за съжаление не е така. Ще ми удължат срока, но не е това проблема а последните два дни и не отговарят.
Работя по въпроса, на мен ми е най неприятна ситуацията.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Въпрос

Мнениеот shEMETA » 20 Юни 2015, 22:58

SNAIP написа:Относно гънгеймовете, отново ще поясня за незнаещите.
Трите гг са различни.
gg Melee и gg TeamPlay с нищо не пречат и не биха попречили да се направят сървъри с други модове.
Защо не пречат? Защото gg Melee е мой и се намира на моя машина вкъщи. С него се занимавам изцяло аз.
gg TeamPlay е на платен хост, разходите и грижите за сървъра са изцяло мои. gg TeamPlay го направих с парите
/100 лева/ от наградата за Коледния турнир 2014 г. Тогава се случиха някои неща, които ме накараха да се откажа от
турнира и така той не се проведе, а междувременно бях осигурил наградата от 100 лв.
Ето, за това тези 2 сървъра не са пречка за отварянето на други.
Всичко останало, което предлагате е добро, но трябва някой да се ангажира. Admin няколко пъти каза, че няма възможност да се занимава с още сървъри и, че е отворен за сериозни хора, които ще се ангажират да се занимават с нови модове.
Ако питате мен, веригата има нужда и от модове, в които влизат малките деца, защото те са хората, които ще пълнят останалите сървъри след 1-2 години. Такива модове са jailbreak, zombie, jump, surf и т.н., но трябва някой да го направи.
И накрая да кажа, че най - вероятно DM ще го има, защото до колкото ми е известно има проблем с хоста на сегашния, и когато се отстрани проблема ще бъде пуснат.



Просто искането в момента от нас потребителите е да има хора с които да се забавляжаме в тази верига виждате ,че в иплаи не е така еми защо при нас да е така?
Аватар
shEMETA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 38
Регистриран на: 22 Яну 2015, 16:44
Име в игра: shEMETA
Skype: Л.С.

Следваща

Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта