Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

До Snaip

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

До Snaip

Мнениеот Sik » 17 Авг 2015, 13:20

Обръщам се с молба към теб,това че имаш права да заключваш някъде моля те спазвай ги!!Темата който съм я пуснал там е в ЛАВЧЕ (Всичко НЕсвързано с Counter-Strike )и няма елемент на обиди или нещо друго за да я заключваш ,дори колегата ти Моратал не го е направил а е можел ,а е изразил мнение ! Ако искаше можеше да изразиш мнение и ти ,защото преди време видях как с гордост развяваше ученическата ти книжка с бал 6 ,а за един имаш се за интелигентен млад Българин е по добре на тия години да отсейва къде може да кажи нещо умно и да не се излага като затваря теми за България ! Знам че ти е рано и за това ти е простено ,но като видиш че някой защитава Българското или си замълчи въпреки че имаш 6 по история или неправи така като всеки български политик ,зачертавам истината за България за да има мир!!!Това е съвет само и за това ,че може би не заслужаваш още за 6 по тоя предмет има време ще прочетеш още и тогава няма да закриваш и ти с лека рака Български теми !
Ако си ме разбрал би веднага отключил темата за да може ако иска някой да допълни нещо по нея ,туко виж може да изкара документи че не съм прав ,а може и да намери и Македонски цар !
Аватар
Sik
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 20
Регистриран на: 17 Юли 2015, 11:06
Име в игра: Sik
Skype: gogo97

Re: До Snaip

Мнениеот shit happens » 17 Авг 2015, 13:34

А ти като се имаш за един сравнително интелигентен тип, господин лисунгер, защо не се научи толкова време кога, аджеба се пише "който" и кога - "които". Нямаш право, чисто морално да оспорваш интелигентността на другите, при условие, че не можеш да изпишеш два реда без да направиш елементарни грешки, които говорят много за иначе така пламенното ти родолюбие.
Колкото и верни неща да напишеш, никой няма да те вземе на сериозно, ако изглежда като написано от третокласник със синдрома на Даун и дислекция. (drunk)
Edit: По-скоро ти ми приличаш на патриота, който реве във форумите. И не са 2 правописните ти грешки и подчертавам, че не се технически( от бързане ) ти просто не си запознат с любимата си родна реч. А именно заради това ти казах, че дори и да е вярно нещото, което пишеш просто никой няма да се занимава да го прочете, при условие, че не можеш да пишеш.
За състоянията - по-скоро се подигравам с теб. Никога не бих си позволил да се шегувам с болни хора.
Последна промяна shit happens на 17 Авг 2015, 17:36, променена общо 2 пъти
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: До Snaip

Мнениеот Sik » 17 Авг 2015, 13:57

Кой как пише си е негов проблем личен ,това че бъркам си е мой минус ,но не е важно че има една две правописни грешки а смисъла !Това че си пък поредния който ме нарича фокс пък си е твой проблем ,не съм фокс за 10 път пиша ,но ако искайте ми викайте така ,ще почна да свиквам ! А колкото до това ,за твоето съмнение за моето родолюбие ,ми да беше написал нещо в защита или ти си като поредния Патриот който е с гъза до довара и "какво ме боли "ма иначе в форумите ревете като герой умрели за България! И но явно злобата ти е в повече като гледам как обиждаш и се подиграваш на хората болни от Даун ,не е хубаво това, оня горе гледа и наказва ,гледай да не ти се налага да гледаш такъв човек!!!Па ти пак си обиждай и дано те дадат за пример !!!
Аватар
Sik
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 20
Регистриран на: 17 Юли 2015, 11:06
Име в игра: Sik
Skype: gogo97

Re: До Snaip

Мнениеот Lone wolf » 17 Авг 2015, 17:25

Въпреки всичко , което Сик направи срещу мен правилата са си правила . Не е използвал расизъм в темата си , и е тема за лафче . Нямам нищо против и Терора говорили сме с него на лично и там му казах , че не съм расист . Но това е чисто историческа тема тук там с намеса на Сик . Не мисля , че бе редно да му заключвате темата . Знам , че се предполага , че е с цел заяждане защото човека си е с такъв характер , но при положение , че е показал някакъв расизъм и да почва да го обижда ти си такъв и онакъв и нарежда не знам какъв е проблема . Евала , че реши да направи тема и да изкаже своето мислене чрез темата вместо да оспамва чата. Като се спами в чата не бива , като се направи чиста тема пак не бива
Lone wolf
 
Предупреждения: 0

Re: До Snaip

Мнениеот SNAIP » 17 Авг 2015, 18:25

Sik написа:Обръщам се с молба към теб,това че имаш права да заключваш някъде моля те спазвай ги!!Темата който съм я пуснал там е в ЛАВЧЕ (Всичко НЕсвързано с Counter-Strike )и няма елемент на обиди или нещо друго за да я заключваш ..........

Разяснявай на TtEeRrOoRrAa етническото му самоопределяне на лично. Още повече, че самият админ ми писа на л.с.,
че подобна дискусия не му е приятна. Каза се, че никой не може да налага на никого, дори и с разяснения, как и като
какъв да се самоопределя. Все едно на мен някой да почне да ми пише тук тема, как не съм българин, а съм македонец, сърбин, румънец и прочие. Няма как да стане. Valkyria също го е обяснила много точно. Видя, какво се случи в две други теми https://gyazo.com/5287a5e39b9a5b31b53aeb694e6d4fc7 Именно заради това, подобни теми са опасни.

Lone wolf написа:Въпреки всичко , което Сик направи срещу мен правилата са си правила . Не е използвал расизъм в темата си , и е тема за лафче . Нямам нищо против и Терора говорили сме с него на лично и там му казах , че не съм расист . Но това е чисто историческа тема тук там с намеса на Сик . Не мисля , че бе редно да му заключвате темата . ............


Аз знам, че ти знаеш, че аз знам, че ти нищо не знаеш, редно ли е да се заключи тази тема. Ключ.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom


Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


cron