Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Забравих си паролата на телефона !

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Забравих си паролата на телефона !

Мнениеот Roger » 18 Авг 2015, 13:53

TtEeRrOoRrAa написа:Здравейте имам телефон Sony Xperia Z2 и преди малко сложих си парола на телефона пиша я показва,че имам грешка как мога да я намеря ?

"намеря" ? Ти да не си го откраднал тоя телефон или са ти го продали краден. Първо не мисля,че в село соколец някой ползва такъв телефон.Ако си "забравил" паролата няма как да я намериш освен ако не си я спомниш,но телефона май не е твой ми се струва.
Докажи със снимка на касова бележка или гаранционна карта,че телефона е твой и ще ти се помогне.Иначе може би помагаме на крадец.
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: Забравих си паролата на телефона !

Мнениеот r0ki. » 18 Авг 2015, 14:10

Даваш по 100 кинта на мен и роджър + 50 акция и ти гарантирам че телефона ще се оправи
Израснах сред акули, напомпани с ампули. ]:)
Аватар
r0ki.
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Сеп 2010, 22:04
Местоположение: Варна
Име в игра: r0kicha`chupi skuli
Skype: mr.wesky

Re: Забравих си паролата на телефона !

Мнениеот Sik » 18 Авг 2015, 15:54

Roger написа:
TtEeRrOoRrAa написа:Здравейте имам телефон Sony Xperia Z2 и преди малко сложих си парола на телефона пиша я показва,че имам грешка как мога да я намеря ?

"намеря" ? Ти да не си го откраднал тоя телефон или са ти го продали краден. Първо не мисля,че в село соколец някой ползва такъв телефон.Ако си "забравил" паролата няма как да я намериш


Roger ти ма уби с поредното изказване ,брат верно ти трябва помощ!!! Какво значение има цената на един Gsm който струва едни мизерни 700 лв с това къде живееш??? Не се ли усещаш че го обиждаш ,като изкарваш беден крадлив селянин??? Много ниско ниво! Ти какво си мислиш че като живееш в град в някоя панелка ,точно такива от село Соколец и тяхната общност че нямат пари ли и че могат да те купят барабар с панелката за 40 000 + кучето ти за 20лв + компа ти за 800 лв и да дадът на майка ти още пари да се отърве от теб че,че натия години си ептем изгармял ! Така боли ли ,а? Ако беше го откраднал най лесно е да иди до някой град и да намери някой за 100 лв да му смени целия софтуер и да не пиши тука ! Ма нали от Соколец няма знае това а Roger?
Теро не отговарай на тоя пропаднал и дори да си го откраднал недей го отключвай че ще те хванат чрез GPS бегай до града и за 80- 100 лв ще е нов !

Бати лумпените къде ги има тука и седнали да викат че аз се държа заядливо омг ! Аз ако почна да се държа гадно ще го затворите тоя сайт май !
Аватар
Sik
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 20
Регистриран на: 17 Юли 2015, 11:06
Име в игра: Sik
Skype: gogo97

Re: Забравих си паролата на телефона !

Мнениеот TtEeRrOoRrAa » 18 Авг 2015, 22:39

Roger написа:
TtEeRrOoRrAa написа:Здравейте имам телефон Sony Xperia Z2 и преди малко сложих си парола на телефона пиша я показва,че имам грешка как мога да я намеря ?

"намеря" ? Ти да не си го откраднал тоя телефон или са ти го продали краден. Първо не мисля,че в село соколец някой ползва такъв телефон.Ако си "забравил" паролата няма как да я намериш освен ако не си я спомниш,но телефона май не е твой ми се струва.
Докажи със снимка на касова бележка или гаранционна карта,че телефона е твой и ще ти се помогне.Иначе може би помагаме на крадец.

Ей мой,не съм крадец споко имам толкова пари мога да купя и тебе за една нощ(,но това е друг въпрос),та днес бях в Айтос отидох на 1 сервиз и ми казаха остави си телефона и ела след 1-2 и аз не го оставих сега гледам да го оправя,чрез една програмка дано да успея!
EDIT:Успях да го оправя с тая програмка Sony PC Companion 2.1 ,който има същият проблем може да го оправи !
Опасно е да подценяваш човек,който се надценява! ;)
Аватар
TtEeRrOoRrAa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Дек 2010, 13:19
Местоположение: London
Име в игра: TtEeRrOoRrAa

Предишна

Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron