Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Компетентни ли са админите *АНКЕТА*

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Компетентни ли са админите

Да
0
Няма гласували
Не
0
Няма гласували
Всяко стадо има черна овца
0
Няма гласували
Нямат опит
1
100%
Не е сработен екипа
0
Няма гласували
 
Общо гласове : 1

Компетентни ли са админите *АНКЕТА*

Мнениеот 30XAH » 14 Ное 2015, 14:17

Здравейте всички,
Вчера бях баннат по-грешка от права-имащия. Пуснах си тема, ето я: viewtopic.php?f=117&t=8838. Тук интересното е, че по едно време заключиха темата и аз не можех да опонирам на това което са написали няколко псевдо разбирачи.
Прилагам още 2 демота от други вериги, където пак им отварям кофите:
Демо 1: http://dox.bg/files/dw?a=3e52b46c42
Демо 2: http://dox.bg/files/dw?a=767b05c238
Както виждате си играя по същия начин. Не съм с хак.
Дори съм администратор във друга верига с nickname: DEATH (не е коректно да споменавам коя е веригата)

Това задава следния въпрос: Компетентни ли са админите в тази верига. По скоро не.

Първо тоя тестовия има права да банва за повече от 2 часа. Абсолютно недопустимо. Баннал ме е за цял месец.

Второ после за да замажат неговата некомпетентност или да блеснат с тъпота, срещу мен са се изказали още хора с титли. Ей лапета, играя тази игра повече от 13 години. Някой от вас сигурно са на по толкова. Аз съм на 36.
Защо ще си губя времето да ви пиша хиляди теми за да ми премахнете забраната. Вие наред ли сте?

Трето. Аз се опитах по нормален начин да обясня на 5 човека с лични кореспонденции, че това е грешка и забраната ми трябва да бъде премахната.
Вие написахте какви ли не простотии:
Curkata : Аз wall не виждам, но се съмнявам за намален aim.
d1mb1kthebest: Според мен е ON/OFF .. Вижте как стреля с Scout
Стреля към един през вратата при положение ,че не го видя .. и това оръжие не взима кръв през врата/стена.
+ Убийствата в края.
SNAIP: С айм си бе пич. Много нагло оплакване! Гледах до elite, повече не е нужно да си губя времето да гледам
Правилно го е баннал. Поздрави!
totalninety: Защо небето на снимката е червено ?
MORTAL: Казваш, че играеш само за глава, мерника ти се върти като аймерски докато стреляш по противника, влиза твой съотборник, стреляш по него, объркал си се... ама айма знае че това е твой човек, и не се върти така, както когато стреляш по противник. Админа си е свършил работата много добре.
SNAIP: С което темата приключва и отива в съответният раздел.
Пичове за едните флагове се излагате като кифладжии. Качеството на услугите на веригата зависи от Вас.
Вече достатъчно сте се изложили, така че си помислете!
Все още настоявам, че съм играл без хак и бана трябва да бъде премахнат. И за да не се повтаря може да добавите към ника ми флаг за имунитет за да не пострадам от някой "нов".
Последно искам да благодаря на Adanos, който съвсем грамотно е обяснил, че нямам хак.
ps. Моля не ми изтривайте или заключвате темата.

До скоро!
Аватар
30XAH
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 12
Регистриран на: 13 Ное 2015, 18:20
Име в игра: 30XAH
Skype: gadnqr

Re: Компетентни ли са админите *АНКЕТА*

Мнениеот Admin » 14 Ное 2015, 14:28

Никога няма да са доволни всички от всички админи. Това не е нужно да се прави, още повече без моето съгласие. В скайп ми каза, че си админ на друго място, няма лошо да играеш и тук, но няма да се разглеждат подобни теми. В другата тема са се изказали доста хора, сега ще го направят и Екип банове и ще видим.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


cron