Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

ЕЛАТЕ ЗА ДА ВИДИТЕ НА ЖИВО

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

ЕЛАТЕ ЗА ДА ВИДИТЕ НА ЖИВО

Мнениеот 30XAH » 14 Ное 2015, 16:25

Пичаги,
Отправил съм покана към админа да заповяда утре за да види на живо установката и как играя.
Понеже утре имам рожден ден ще си купя едно GoPro и по цял ден ще стриимвам играта.
Бъдете мъже и след като се примирите с това, че сте некомпетентни ще Ви помоля сами да върнете флаговете.
Гледам тука някакъв усер е коментирал молбите ми и за това бих искал да му обърна внимание:

До fox

:D 3oXAN кажи ми какво е това и как го правиш с компа ти за 10 000 лв! :D :

http://dox.bg/files/dw?a=e3c06da97c -Ти на Ванга си внук ли? Значи гледай снимките от демото ,после пусни си демото и намери момента и ми кажи как го разбра че идва ! И да ти кажа това оръжие нЕ пробива врати :D Което значи ,не разбираш играта грам ,а нещо ти помага да си толкова уверен!
По ирония на съдбата покойната ми баба се казваше Ванга

http://dox.bg/files/dw?a=27d849be10 -3охане ,намери в демото момента и ми кажи с зоом по лесно ли се вижда кой е в сградата? :D 50 милиона подсветка да имаш ,като не си си направил Briht на max и то през видео картата ,ще има да оглеждаш в тъмното с walla кой кой е :D защото за тоя номер си има скинове и светлина .да можеш да ги различаваш :D :D :D Пак ми доказа че си слаб играч !
Когато играеш от толкова време се ориентираш не само по това, което виждаш и чуваш!

Е тука ми е любимия момент :D :D :D Тук личи колко си алчен wall BOT ,не издържа на изкушението нали :D Гледай:

http://dox.bg/files/dw?a=5cde43b48b Как ще обясниш предварителната ти стрелба преди да се качил с едно стъпало противника? Сигурно си го чул а,при положение че покрай теб гърмят 22 играчи и всеки тича на някъде.а може да си го чул когато се родил,отворил вратата и тича по стълбите нагоре а? :D :D :D Само гледай снимките без демото и сам ще искаш бан :D :D :D
НЯМАМ WALL ХАК, НЯМАМ И АИМ ХАК

Пич и на мен ми се играе така ма НЕ ДАВАТ тия админи гадни :D Недей се излага с тия ревюта с какво играеш ,да не ти пратя аз мое ревю ,че ще си метнеш компа през терасата !!! А чакай .я виж тук има снимки на Sanip за неговият комп :) Е него като го видиш него ,ще си изтриеш и Fb (giggle) (giggle) (giggle)

И Fb нямам

Сега по същество.
Взето било решение. Решението Ви е следното: Дайте да банваме силните за да могат ботовете да играят спокойно!
Обещавам Ви, че ще раздухам нещата и ще пиша до STEAM.
След като започна да стриимвам, което ще е в рамките на тази седмица и събера достатъчно аудитория бъдете сигурни, че антирекламата на веригата Ви няма да закъснее.
Благодаря за вниманието!
Аватар
30XAH
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 12
Регистриран на: 13 Ное 2015, 18:20
Име в игра: 30XAH
Skype: gadnqr

Re: ЕЛАТЕ ЗА ДА ВИДИТЕ НА ЖИВО

Мнениеот d1mb1kthebest » 14 Ное 2015, 16:32

--->Взето било решение. Решението Ви е следното: Дайте да банваме силните за да могат ботовете да играят спокойно!<--

Правим 1в1 ако биеш ти махаме бана .. ако загубиш се махаш ?
Офтопик:
П.П. След месец пак идвай


Казваш ,че си "headshot master" пък преди малко едвам ги убиваше ?
Аватар
d1mb1kthebest
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 39
Регистриран на: 11 Май 2015, 19:20
Име в игра: d1mb1k / Scientific
Skype: s

Re: ЕЛАТЕ ЗА ДА ВИДИТЕ НА ЖИВО

Мнениеот 30XAH » 14 Ное 2015, 16:39

Няма да влизам в полемика с теб. Ти си некомпетентен и неможач.
Не знам дали си наясно, но най ценния ресурс на една верига са играчите!
След един месец като ми изтече бана ще те търся по сървърите.
Аватар
30XAH
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 12
Регистриран на: 13 Ное 2015, 18:20
Име в игра: 30XAH
Skype: gadnqr

Re: ЕЛАТЕ ЗА ДА ВИДИТЕ НА ЖИВО

Мнениеот d1mb1kthebest » 14 Ное 2015, 16:41

Стой си зад думата . ИГРАЧО --->Взето било решение. Решението Ви е следното: Дайте да банваме силните за да могат ботовете да играят спокойно!<--


Май не си толкова добър за да приемеш ? |(

Офтопик:
;( ;( ;( За какво ми е този компютър , когато не мога да бия d1mb1k ;( ;( ;( ;(
Аватар
d1mb1kthebest
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 39
Регистриран на: 11 Май 2015, 19:20
Име в игра: d1mb1k / Scientific
Skype: s

Re: ЕЛАТЕ ЗА ДА ВИДИТЕ НА ЖИВО

Мнениеот 30XAH » 14 Ное 2015, 16:44

Обещавам ти, че след като се случат нещата които съм написал по-горе, първото нещо за което ще настоявам е да ти отнемат правата. Ти си некомпетентен.
Аватар
30XAH
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 12
Регистриран на: 13 Ное 2015, 18:20
Име в игра: 30XAH
Skype: gadnqr

Re: ЕЛАТЕ ЗА ДА ВИДИТЕ НА ЖИВО

Мнениеот Fox veteran » 14 Ное 2015, 17:07

Пич ти ще ми станеш любимец :D
Когато играеш от толкова време ,не ти трябва звук или соунд ,ХАЙАХАХАХАЙАЙАЙЙА

Милия той ,ми кой си написа параметрите и кое колко струва ,да не да ги имаш тия неща за украса :D Спри да се излагаш ,канил Админа у тях да го гледа ,ти на колко години си ве ,а де си обратен да каниш хора ей така?
На мойте три доказателства че си хакер с нищо не си защитил и няма с какво нали? Гледаш и мълчиш и пишеш глупости ," Не съм хак.... " Ок не си ,ходи играй другаде с тия програмки и ги лъжи тях г-н Админ про и т.н. Смешка .
След един месец ела пак и само гледай да съм там и гледай как ще те сгъна като салфетка и хак да си!
Аватар
Fox veteran
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 63
Регистриран на: 02 Ное 2015, 18:32
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: ЕЛАТЕ ЗА ДА ВИДИТЕ НА ЖИВО

Мнениеот 30XAH » 14 Ное 2015, 17:13

Ей fox, още снощи след това което написа разбрах, че си много смотан.
Не се занимавай с мен. Обещавам ти, че скоро след като се завърна в тия сървъри(ако се завърна) ще ревеш :D
Аватар
30XAH
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 12
Регистриран на: 13 Ное 2015, 18:20
Име в игра: 30XAH
Skype: gadnqr

Re: ЕЛАТЕ ЗА ДА ВИДИТЕ НА ЖИВО

Мнениеот d1mb1kthebest » 14 Ное 2015, 17:31

d1mb1kthebest написа:Стой си зад думата . ИГРАЧО --->Взето било решение. Решението Ви е следното: Дайте да банваме силните за да могат ботовете да играят спокойно!<--


Май не си толкова добър за да приемеш ? |(

Офтопик:
;( ;( ;( За какво ми е този компютър , когато не мога да бия d1mb1k ;( ;( ;( ;(


-^ Няма какво друго да пиша :)
Аватар
d1mb1kthebest
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 39
Регистриран на: 11 Май 2015, 19:20
Име в игра: d1mb1k / Scientific
Skype: s

Re: ЕЛАТЕ ЗА ДА ВИДИТЕ НА ЖИВО

Мнениеот Roger » 14 Ное 2015, 17:33

Един съвет от мен. Не прави така,че да те намразят. За мен е ясно, че си чист играч.Но заради глупости които би написал само ще озлобиш "противника".
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: ЕЛАТЕ ЗА ДА ВИДИТЕ НА ЖИВО

Мнениеот 30XAH » 14 Ное 2015, 17:35

Със сигурност имам други цели в живота освен да имам компютър и да наказвам така вулгарно :Ю
Аватар
30XAH
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 12
Регистриран на: 13 Ное 2015, 18:20
Име в игра: 30XAH
Skype: gadnqr

Следваща

Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


cron