Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Как да си повиша fps-a в CS:GO

ИзображениеАко имате оплакване от админи: тук,

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Как да си повиша fps-a в CS:GO

Мнениеот roundup » 05 Яну 2016, 20:26

Преди няколко дни си закупих CS:GO с идеята да играя с приятели, които ме карат и все пак да видя с какво е по-различен от 1.6.Истината е че ми допадна и графика и всичко, но проблема е че играя само с 30 фпс и не мога да усетя тръпката.Не стига, че съм супер слаб ами и с толкова малко фпс не мога да реагирам адекватно, когато ме стрелят.Гледах клипчета в интернет, изчетох и доста теми за повишаване, но не постигнах голям ефект, а и може би машината ми е слаба за CS:GO.Та параметрите на компютъра ми са: 8 gb ram, intel Core i7 860 2.80 GHz, ATI Radeon HD 4550.Може би видеото ми е слабо незнам и аз.Ако някой знае какво мога да направя по въпроса нека сподели :)

П.С. Направих си компа да работи с всичките 8 ядра, но пак нямаше ефект и повечето от видео настройките ми ingame са на low.
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Как да си повиша fps-a в CS:GO

Мнениеот Fox » 05 Яну 2016, 22:25

Ако си с видео карта Nvidia пробва ли това?
http://prikachi.com/images.php?images/92/8096092b.png
Направи същата отметка с Vertical и на CS Go!Трябва да ти се дигне фпс! Аз така права с всички игри който свалям и фпс се държи много добре ,CS1,6,Call of Duty и т.н. Пробвай.
Нека и всеки който играе игри и е с Nvidia видео карта ,да направи тая отметка на off ! Фпс се дига на 100 !
Аватар
Fox
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 30
Регистриран на: 27 Ное 2015, 18:55
Име в игра: Fox
Skype: по спешност 112

Re: Как да си повиша fps-a в CS:GO

Мнениеот Mr.Black » 05 Яну 2016, 23:05

Намали всички изисквания на играта,сложи всичко на low /или най-ниската стойност,която е възможна/.

Направи това което @Fox ти е снимал,имаш подобен панел в настройките на Catalyst-a /ако си с него,или с подобен някакъв драйвър/.

Можеш да се разтърсиш за други команди ,които биха могли да буустнат FPS-то ти,но личната ми препоръка,колкото и малоумно да звучи е да си закупиш нова видео карта.Колкото и да насилваш CS-a няма да можеш да дигнеш достатъчно FPS,за да можеш да си играеш като хората.

CS:GO няма смисъл да се играе ПОД СТАБИЛНИ 100 FPS.С подобни компоненти,които имаш с малка инвестиция за видео карта ще можеш да подкараш без проблем 300 FPS и ще можеш да си цъкаш за кеф.

*Имах същата карта като твоята и за пръв път като пуснах цс-а бях с 50 fps,както ти.Сега съм с NVIDIA GTX 750Ti,и играя със стабилно 150-100 FPS /и проблема ми е в процесора,иначе бих дигнал повече/.

Успех.
Изображение
Аватар
Mr.Black
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 356
Регистриран на: 04 Апр 2011, 21:50
Име в игра: Mr.Black
Skype: pro-mai

Re: Как да си повиша fps-a в CS:GO

Мнениеот shit happens » 05 Яну 2016, 23:44

Стабилен fps е доста по-добре от високи моментни стойности.
fps_max "60" направо в cfg-то - при мен това е оптималният вариант за моята щайга.
Направи няколко опита на каква стойност можеш да го закрепиш и си карай така за максимална.
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: Как да си повиша fps-a в CS:GO

Мнениеот Havelock » 06 Яну 2016, 12:30

Аз там ги докарвам 30-60. Изключвам някои масаки, където ми пада и до 12-15. А съм с мнооого по-слаба машина от твоята. G2030 CPU, с 4 GB RAM и видео 8600GT. Повече от това не мога да направя, но дори и с 50-ина FPS няма смисъл, затова и за момента спрях да се мъча. Някой ден, ако имам по-читава машинка, може пак да пробвам, ама за момента просто не съм никак конкурентен в игра, дори и срещу средна ръка играчи. :(
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better.
Аватар
Havelock
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 68
Регистриран на: 30 Ное 2013, 18:02
Име в игра: Rare
Skype: dibb4o

Re: Как да си повиша fps-a в CS:GO

Мнениеот roundup » 06 Яну 2016, 15:04

Аз направих всичко, което ми казахте и пак същото.Дори тая опция за vertical sync не помогна.Фпс-а си ми стои на 30 и някой път се качва на 35-40, но не и повече.Само не мога да разбера, докато си беше фпс-а ми по default 300, когато си стоя в лобито ми е 120 фпс, вътре в игра някой като ме убие и му показва ника и се качва на 180, но аз когато ходя с оръжието си е 30.Пробвах да го направя fps_max 80,60 , но в игра все си стои на 30.Нещо не мога да си обясня защо нито едно от нещата, които опитах не ми дигна фпс-а.Поне на 60 ако успея да го подкарам, ама уви засега нищо.
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Как да си повиша fps-a в CS:GO

Мнениеот Havelock » 06 Яну 2016, 15:49

В лобито и с моята, слаба за тази игра машина, минавам към 280 - 300 FPS. В игра е друго.
Както ти каза черния, събирай за ново видео. При твоята конфигурация това ще е достатъчно. Да се мъчиш на 30 фрейма няма смисъл. Дори и още малко да качиш, разлика няма да усетиш. Нали ти казвам, че и с 50, дори на моменти стигам 60 в игра, си е абсолютно невъзможно да изпиташ удоволствие и нещата да се случват така, както ти се иска и би трябвало.
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better.
Аватар
Havelock
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 68
Регистриран на: 30 Ное 2013, 18:02
Име в игра: Rare
Skype: dibb4o

Re: Как да си повиша fps-a в CS:GO

Мнениеот Fox » 06 Яну 2016, 18:24

Нова видео карта за около 100 кинта Nvidia и то за тия пари ще е и мощна ! Само да те питам лаптоп ли ползваш или PC ?
Аватар
Fox
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 30
Регистриран на: 27 Ное 2015, 18:55
Име в игра: Fox
Skype: по спешност 112

Re: Как да си повиша fps-a в CS:GO

Мнениеот Mr.Black » 06 Яну 2016, 18:42

Много е лесно отстрани да се каже - "Вземи си нова карта" :Д...Пробвай изброените методи за бууст на FPS-то в темата,може да пробваш някой друг урочец из нета за вдигане на FPS,но като цяло главния проблем ти е от видеото : ).
Изображение
Аватар
Mr.Black
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 356
Регистриран на: 04 Апр 2011, 21:50
Име в игра: Mr.Black
Skype: pro-mai


Следваща

Назад към Проблеми/Въпроси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 5 госта