Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Коледен турнир Dust 2 Only

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Коледен турнир

Мнениеот dzak » 07 Ное 2018, 19:49

Напротив. Как ще се запишен за нещо, като нямаш идея колко човека ти трябват, нямаш дори дати. Все едно да заложиш "на тъмно". Тези неще са важни. Дали не са и най-важни. Дайте да се изяснят те, пък тогава да се записват. Утре на някой от записалите се датата няма да е угодна. И още 342341 вероятности, само на база тези две неща.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Коледен турнир

Мнениеот skill eu » 07 Ное 2018, 20:40

Според мене 15/16 е добре, ако решите да ги оставяте, да започвам да си сформирам отбора ?
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Коледен турнир

Мнениеот Spinderman » 07 Ное 2018, 20:54

dzak написа:Напротив. Как ще се запишен за нещо, като нямаш идея колко човека ти трябват, нямаш дори дати. Все едно да заложиш "на тъмно". Тези неще са важни. Дали не са и най-важни. Дайте да се изяснят те, пък тогава да се записват. Утре на някой от записалите се датата няма да е угодна. И още 342341 вероятности, само на база тези две неща.


Както казах, не съм участвал, камо ли организирал такива турнири.
Ето имаме дати 15/16. За формата моля тези които са играли да се включат и да дадът насоки.
П.с. На 16 съм редовна смяна, ако не изляза отпуска, но това твърде неясно. Дадох тези дати, защото след тях идват 5 почивни дни и всеки ще натиска на ядене и пиене. Едни в тях, други по курортите и не мисля, че ще има посещаемост.
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Коледен турнир

Мнениеот skill eu » 07 Ное 2018, 21:05

Spinderman написа:
dzak написа:Напротив. Как ще се запишен за нещо, като нямаш идея колко човека ти трябват, нямаш дори дати. Все едно да заложиш "на тъмно". Тези неще са важни. Дали не са и най-важни. Дайте да се изяснят те, пък тогава да се записват. Утре на някой от записалите се датата няма да е угодна. И още 342341 вероятности, само на база тези две неща.


Както казах, не съм участвал, камо ли организирал такива турнири.
Ето имаме дати 15/16. За формата моля тези които са играли да се включат и да дадът насоки.
П.с. На 16 съм редовна смяна, ако не изляза отпуска, но това твърде неясно. Дадох тези дати, защото след тях идват 5 почивни дни и всеки ще натиска на ядене и пиене. Едни в тях, други по курортите и не мисля, че ще има посещаемост.


Мисля, че на 15-ти ще можем да свършим турнира.
Едвали ще са толкова много отбори, че да го играем 2 дни.
Нека официалната дата за тунира да е 15 декември.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Коледен турнир

Мнениеот HeBuHHa » 07 Ное 2018, 21:52

Ако е седмицата преди 15/16 и е събота и неделя, мога да се присъединя към съдиите.. Но точно тогава не знам ще почивам ли.. че към средата на Декември моята работа изисква по това време на годината да се работи без почивка (giggle)
Бъди с човека, който оценява какво има до себе си, когато има теб ! :)
Аватар
HeBuHHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 376
Регистриран на: 29 Окт 2012, 16:22
Местоположение: София
Име в игра: HeBuHHa

Re: Коледен турнир

Мнениеот Spinderman » 07 Ное 2018, 22:24

Top_Mrusnica написа: Ако е седмицата преди 15/16 и е събота и неделя, мога да се присъединя към съдиите.. Но точно тогава не знам ще почивам ли.. че към средата на Декември моята работа изисква по това време на годината да се работи без почивка (giggle)


Топси, ма той така турнира става Никулденски, не коледен :D (giggle)
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Коледен турнир

Мнениеот HeBuHHa » 07 Ное 2018, 22:44

Spinderman написа:
Top_Mrusnica написа: Ако е седмицата преди 15/16 и е събота и неделя, мога да се присъединя към съдиите.. Но точно тогава не знам ще почивам ли.. че към средата на Декември моята работа изисква по това време на годината да се работи без почивка (giggle)


Топси, ма той така турнира става Никулденски, не коледен :D (giggle)


Еми както прецените тогава.. Искаше ми се да ви гледам хаха :D
Бъди с човека, който оценява какво има до себе си, когато има теб ! :)
Аватар
HeBuHHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 376
Регистриран на: 29 Окт 2012, 16:22
Местоположение: София
Име в игра: HeBuHHa

Re: Коледен турнир

Мнениеот dzak » 07 Ное 2018, 22:45

Е, как така се реши 15/16. Ама аз затова говоря. Или да е началото на декември, защото после, особено тия дето бачкаме, малко ни излиза и събота и неделя, особено пък към края на годината (разбира се, зависи работата, а доста от екипа бачкаме). Или го правим след нова година (особено януари е доста безпаричен дълъг месец, би трябвало да е студено и да се играе цс), или в декември, но преди поредицата празници, защото тогава ще има много отсъстващи в последния момент.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Коледен турнир

Мнениеот HeBuHHa » 07 Ное 2018, 22:49

dzak написа:Е, как така се реши 15/16. Ама аз затова говоря. Или да е началото на декември, защото после, особено тия дето бачкаме, малко ни излиза и събота и неделя, особено пък към края на годината (разбира се, зависи работата, а доста от екипа бачкаме). Или го правим след нова година (особено януари е доста безпаричен дълъг месец, би трябвало да е студено и да се играе цс), или в декември, но преди поредицата празници, защото тогава ще има много отсъстващи в последния момент.


Аз за това казах поне седмица преди 15/16 да е .. Защото при някой Декемрви е много оборотен месец. Особенно пък това което аз работя.. И при нас Декември ще е почти без почивен ден ..
Бъди с човека, който оценява какво има до себе си, когато има теб ! :)
Аватар
HeBuHHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 376
Регистриран на: 29 Окт 2012, 16:22
Местоположение: София
Име в игра: HeBuHHa

Re: Коледен турнир

Мнениеот Spinderman » 07 Ное 2018, 22:53

dzak написа:Е, как така се реши 15/16. Ама аз затова говоря. Или да е началото на декември, защото после, особено тия дето бачкаме, малко ни излиза и събота и неделя, особено пък към края на годината (разбира се, зависи работата, а доста от екипа бачкаме). Или го правим след нова година (особено януари е доста безпаричен дълъг месец, би трябвало да е студено и да се играе цс), или в декември, но преди поредицата празници, защото тогава ще има много отсъстващи в последния момент.


Идеята ми беше да завършим годината с турнир, дадох тези дати защото на мен са ми удобни. Ако искате и други може да са. Важното е да се случи едно готино събитие, за целта предлагам да се направи анкета и да се види кои дати ще са най-добни на мнозиството, пък който може, може. Който не може, да е жив и здрав. Можем да правим турнири целогодишно, празнични дати море в нашия каледар. Имаме две предложения за сега 8/9 и 15/16, ако има други предложения давайте ги, че като гледам после формат трябва да мислим :D

П.с. Топси, ти няма ли да се пуснеш в някой отбор? :D
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming Dust2 Only

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта