Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за промяна/премахване на плъгин в Dust2 Only

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложение за промяна/премахване на плъгин в Dust2 Only

Мнениеот totalninety » 21 Дек 2018, 17:57

Предлагам да се промени, а ако не може да се промени - да се премахне плъгина, който самоубива играчите при обезвредена бомба/взривена бомба. Би трябвало при една от двете ситуации да вади от резултата на загубилите играчи 1 точка, но не го прави, дори прибавя нови 2 точки на загубилите. Всъщност при самото "самоубиване" на играчите вади по 1 точка, но веднага на следващия рунд прибавя 3 точки и в краен резултат губещите са на +2 резултат, което е глупаво.
totalninety
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 556
Регистриран на: 01 Юли 2012, 11:50
Име в игра: Monsieur Mangetout

Re: Предложение за промяна/премахване на плъгин в Dust2 Only

Мнениеот SladuR » 21 Дек 2018, 22:28

Аз съм против, ако споменатата причина е само точките....всеки път питам играчите, за точките ли играете? И като имаш 10-20-30-40 резултат,какво? Нищо. А плюса на плъгина е, че оставяш противника без оръжие. Аз ако сложат бомбата на Б, а съм на А. Защо да бия път? Стоя си и продължаваме следващият рунд. Оръжието в мен, парите се трупат. А в момента като заложат бомба и всички се втурваме натам. Това е тръпката. :)
Аватар
SladuR
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 306
Регистриран на: 18 Фев 2013, 03:39
Име в игра: SladuR
Skype: s_l_a_d_u_r_

Re: Предложение за промяна/премахване на плъгин в Dust2 Only

Мнениеот skyrex » 21 Дек 2018, 22:30

SladuR написа:Аз съм против, ако споменатата причина е само точките....всеки път питам играчите, за точките ли играете? И като имаш 10-20-30-40 резултат,какво? Нищо. А плюса на плъгина е, че оставяш противника без оръжие. Аз ако сложат бомбата на Б, а съм на А. Защо да бия път? Стоя си и продължаваме следващият рунд. Оръжието в мен, парите се трупат. А в момента като заложат бомба и всички се втурваме натам. Това е тръпката. :)

На същото, мнение съм.
Живея си живота, батко.(mm)
Аватар
skyrex
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 83
Регистриран на: 23 Ное 2016, 20:43
Име в игра: SN | Nessie

Re: Предложение за промяна/премахване на плъгин в Dust2 Only

Мнениеот totalninety » 21 Дек 2018, 22:41

SladuR написа:Аз съм против, ако споменатата причина е само точките....всеки път питам играчите, за точките ли играете? И като имаш 10-20-30-40 резултат,какво? Нищо. А плюса на плъгина е, че оставяш противника без оръжие. Аз ако сложат бомбата на Б, а съм на А. Защо да бия път? Стоя си и продължаваме следващият рунд. Оръжието в мен, парите се трупат. А в момента като заложат бомба и всички се втурваме натам. Това е тръпката. :)


Плюса на плъгина е, че оставяш противника без оръжие, а минуса е, че му даваш +2 точки :)
В сегашния си вид сървъра дава достатъчно бонуси, че дори и да останеш без оръжие ще можеш да си купиш ново.
Има и друга ситуация - защо да ходиш да умираш в безнадеждна ситуация, ако си 1 срещу 4-5 например ?
Да се оправят бъговете пък нека стои.
totalninety
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 556
Регистриран на: 01 Юли 2012, 11:50
Име в игра: Monsieur Mangetout

Re: Предложение за промяна/премахване на плъгин в Dust2 Only

Мнениеот HeBuHHa » 21 Дек 2018, 23:25

SladuR написа:Аз съм против, ако споменатата причина е само точките....всеки път питам играчите, за точките ли играете? И като имаш 10-20-30-40 резултат,какво? Нищо. А плюса на плъгина е, че оставяш противника без оръжие. Аз ако сложат бомбата на Б, а съм на А. Защо да бия път? Стоя си и продължаваме следващият рунд. Оръжието в мен, парите се трупат. А в момента като заложат бомба и всички се втурваме натам. Това е тръпката. :)


И аз подкрепям мнението на SladuR .. И на мен ми харесва повече с плъгина.
Бъди с човека, който оценява какво има до себе си, когато има теб ! :)
Аватар
HeBuHHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 376
Регистриран на: 29 Окт 2012, 16:22
Местоположение: София
Име в игра: HeBuHHa

Re: Предложение за промяна/премахване на плъгин в Dust2 Only

Мнениеот NEVIDIM » 22 Дек 2018, 09:15

Ако се махне този плъгин,се губи смисъла на играта...че като не умирам,какъв е смисъла да ходя да залагам Ц4 или да го обезвреждам...оставам си в някой ъгъл и си чакам ....
Аватар
NEVIDIM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 254
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 20:40
Име в игра: NEVIDIM
Skype: kitaeca6060

Re: Предложение за промяна/премахване на плъгин в Dust2 Only

Мнениеот Admin » 22 Дек 2018, 11:16

NEVIDIM написа:Ако се махне този плъгин,се губи смисъла на играта...че като не умирам,какъв е смисъла да ходя да залагам Ц4 или да го обезвреждам...оставам си в някой ъгъл и си чакам ....

Това се получи на турнира, за да си запази оръжието се скри, този плъгин цели това да се избегне, ще видя дали има друг да тестваме.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение за промяна/премахване на плъгин в Dust2 Only

Мнениеот Faster » 22 Дек 2018, 13:39

Според мен няма нужда от баране . Всеки отбор си има мисия . На терористите е да се стигнат до площадката за залагане на бомбата и да заложат C4 , а на контра терористите да не позволят това или да обезвредят бомбата . Ако се махне всеки може да реши да си чака защото не го интересува дали ще успее или няма да успее да изпълни мисията на отбора . Моята молба е да не се бара добре работещ плъгин .
Лек ден !
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Предложение за промяна/премахване на плъгин в Dust2 Only

Мнениеот dzak » 22 Дек 2018, 20:55

Admin написа:Това се получи на турнира, за да си запази оръжието се скри, този плъгин цели това да се избегне, ще видя дали има друг да тестваме.


Турнира си е турнир за 10 човека, не за 20+. По тази логика всеки ще може да си стои в базата с цел да си запази оръжието от страх да не умре. При 5в5 няма бонуси, там оръжието се пази не само за себе си. Цялата мисъл при 5в5 е различна. Там няма ст да ходят да търсят терористите в базата на ярда. Говорим за съвсем други неписани правила на игра.

Плугина върши работа, но не в този си вид с въпросните бъгове, описани от monsineur. Ако се намери по-читав, защо да не смени.
Иначе грубите сметки 2 бомби = 4 игри. Снимка за баланс, айде пак обяснения.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Предложение за промяна/премахване на плъгин в Dust2 Only

Мнениеот NEVIDIM » 22 Дек 2018, 20:56

Admin написа:
NEVIDIM написа:Ако се махне този плъгин,се губи смисъла на играта...че като не умирам,какъв е смисъла да ходя да залагам Ц4 или да го обезвреждам...оставам си в някой ъгъл и си чакам ....

Това се получи на турнира, за да си запази оръжието се скри, този плъгин цели това да се избегне, ще видя дали има друг да тестваме.

В турнирите го има това нещо...и ние като играем 5ци го правим така,че не виждам какъв е проблема
Аватар
NEVIDIM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 254
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 20:40
Име в игра: NEVIDIM
Skype: kitaeca6060


Назад към Предложения за CS MegaGaming Dust2 Only

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron