Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за dust2 (bomb и round)

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложение за dust2 (bomb и round)

Мнениеот Eagle » 25 Фев 2019, 21:19

Предложенията:
1. Ако може да се направи, така че да не се вижда в кой е бомбата, когато умреш. За пояснение:
http://prikachi.com/images.php?images/628/9512628j.jpg
2. Да се сменя мапа след като rounda свърши, а не по време на стрелба, залагане, обезвреждане и тн.

Малко ме мързи и затова е толкова кратко, дано сте ме разбрали.
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Re: Предложение за dust2 (bomb и round)

Мнениеот GreenWood » 25 Фев 2019, 21:56

И аз съм на мнението на Eagle ако може така да се направи ще е много по-добре :)
(punch)Много мразя хората които , винаги говорят зад гърба ми !! :x (finger) (wasntme)


Изображение
Аватар
GreenWood
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 31
Регистриран на: 05 Апр 2018, 09:51
Местоположение: Долно Осеново
Име в игра: Imp*FiREiNNER
Skype: Нямам ако трябва ще си направ.

Re: Предложение за dust2 (bomb и round)

Мнениеот RacistPenguin » 25 Фев 2019, 21:59

Първото не знам дали е възможно... ако е възможно - защо не. Не вярвам, че има кой знае колко играчи в сървъра, които могат да се възползват от тази информация, но все пак.

За второто имаше плъгин преди в dust 2, който го правеше това... или са го махнали нарочно, или е спрял да работи поради някаква причина. Лично аз съм "за" да се върне в употреба, ако е възможно.
Аватар
RacistPenguin
Gold V.I.P.
Gold V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 114
Регистриран на: 21 Ное 2017, 23:53
Име в игра: Human is dead. Mismatch.

Re: Предложение за dust2 (bomb и round)

Мнениеот dzak » 26 Фев 2019, 01:51

Какъв ти е аргумента за т.1? Какво ти пречи като си умрял и да виждаш в кой е ц4?
Точка 2 - наистина имаше преди плъгин, който вършеше тази работа.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Предложение за dust2 (bomb и round)

Мнениеот Eagle » 26 Фев 2019, 09:17

Като цяло ако не пречеше да се знае, то щеше да можеш да я виждаш и докато си жив. И да в помощ си е, ако играеш с приятели и си говорите, въпреки че сте от един отбор. Ще дам и пример:
Знаеш, че бомбата е паднала на стълби, но вместо да я пазиш или да си около нея, лицето Х, което е умряло ще ти каже дали е взета или не.
Дори и да не знаеш къде е бомбата, ако остават някакви секунди, знаеш и че тя не е в него, просто се покриваш някъде :D , да има си риск в това, но е малък.

ПП Казвам го с причина. От време на време има някой, който пише влез в discord. Не знам дали играят от един и същ отбор, но ако може това да се промени не мисля че ще е загуба от играта.

Имам и аз въпрос, като е част от играта, с какво помага и какво би променило ако се премахне?
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Re: Предложение за dust2 (bomb и round)

Мнениеот Admin » 26 Фев 2019, 10:21

Eagle написа:Предложенията:
1. Ако може да се направи, така че да не се вижда в кой е бомбата, когато умреш. За пояснение:
http://prikachi.com/images.php?images/628/9512628j.jpg
2. Да се сменя мапа след като rounda свърши, а не по време на стрелба, залагане, обезвреждане и тн.

Малко ме мързи и затова е толкова кратко, дано сте ме разбрали.

Не знам дали може да се направи, но като знаеш в кой е бомбата, но не виждаш къде е, няма как да помогнеш, но все пак ще попитам дали може да се направи.
Имаме плъгин, но след тестовете за по добре влизане на патроните се наложи да го спрем, сега патроните влизат по добре а цената е този плъгин, наистина е дразнещо, но да влизат патроните добре е по правилно.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение за dust2 (bomb и round)

Мнениеот NEVIDIM » 26 Фев 2019, 10:23

Според мен,няма никакво значение...че дори на 5vs5 турнири се вижда в кой е бомбата,че за масака ли да е проблем...??? (whew) (whew) (whew)
Аватар
NEVIDIM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 254
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 20:40
Име в игра: NEVIDIM
Skype: kitaeca6060

Re: Предложение за dust2 (bomb и round)

Мнениеот NEVIDIM » 26 Фев 2019, 10:25

Admin написа:
Eagle написа:Предложенията:
1. Ако може да се направи, така че да не се вижда в кой е бомбата, когато умреш. За пояснение:
http://prikachi.com/images.php?images/628/9512628j.jpg
2. Да се сменя мапа след като rounda свърши, а не по време на стрелба, залагане, обезвреждане и тн.

Малко ме мързи и затова е толкова кратко, дано сте ме разбрали.

Не знам дали може да се направи, но като знаеш в кой е бомбата, но не виждаш къде е, няма как да помогнеш, но все пак ще попитам дали може да се направи.
Имаме плъгин, но след тестовете за по добре влизане на патроните се наложи да го спрем, сега патроните влизат по добре а цената е този плъгин, наистина е дразнещо, но да влизат патроните добре е по правилно.

Мога да кажа само едно голямо ЕВАЛА...патрона влиза уникално,не знам какви са тези тестове,НО е супер... (clap) (clap)
Аватар
NEVIDIM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 254
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 20:40
Име в игра: NEVIDIM
Skype: kitaeca6060

Re: Предложение за dust2 (bomb и round)

Мнениеот Eagle » 26 Фев 2019, 18:35

NEVIDIM написа:Според мен,няма никакво значение...че дори на 5vs5 турнири се вижда в кой е бомбата,че за масака ли да е проблем...??? (whew) (whew) (whew)


Щом няма значение, значи е излишно въобще да го има.
В CS GO го няма това, сигурно има и причина.

В крайна сметка, никой не вижда проблем да го изписва, би трябвало и никой да няма проблем съответно и да не го изписва.
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Re: Предложение за dust2 (bomb и round)

Мнениеот Eagle » 26 Фев 2019, 20:34

По тая логика отиди и си премахни сливиците апендикса и мъдреците.

Виж сега сливиците, апандисита и мъдреците са съвсем различно. Те даже са ти в полза(е не колкото бъбреците (devil)). Е да и информацията в кой е бомбата може да е в полза.. ама дали е правилно.. отделен въпрос.

Има хора които смятат че от бозите които излезнаха след това souce си остава най-добрата

Твърде сляпо се доверяваш. Това не доказва нищо. Това че цс 1.6 я мислят за по-добра от другите е едно, друго е да е перфектна. А перфектни неща не съществуват, нали така?

До сега не е това, което си казал. Това си е потенциален начин за подсказване. За мен тази информация е много полезна, с нея можеш да вземеш играта.

Колко често мислиш че при подсказване темата всъщност "в кой е бомбата" ?

Като се замислиш какво друго могат да ти кажат, ако са от твоя отбор?
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Следваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming Dust2 Only

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron