Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за dust2 (bomb и round)

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение за dust2 (bomb и round)

Мнениеот dzak » 26 Фев 2019, 22:10

Опитвате се да предлагате "тъпотии". Та това дори не може да се нарече подсказване. Подсказване е дори повече bullet damage plugin-а отколкото това, че можеш да кажеш дали ц4 е в тях.
Глобално решение е просто да се сложи командата mp_fadetoblack. Тогава ще бъдем и първите, сложили това, защото умрелия можел да подскаже дали ц4 е в лошите или не.
Колко играчи събираме в сървъра, за да правим подобни излишни ходове? Аз досега един не съм видял да каже да влезнат в дискорд. Единици са.
Админ, не мисля, че може това да се преправи. А и не си заслужава усилието за такова нещо да се ангажира някой да преработва една ли не играта, защото не съм видял (няма и защо да се изработва) такъв плъгин.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Предложение за dust2 (bomb и round)

Мнениеот Eagle » 26 Фев 2019, 22:33

dzak написа:Опитвате се да предлагате "тъпотии". Та това дори не може да се нарече подсказване. Подсказване е дори повече bullet damage plugin-а отколкото това, че можеш да кажеш дали ц4 е в тях.
Глобално решение е просто да се сложи командата mp_fadetoblack. Тогава ще бъдем и първите, сложили това, защото умрелия можел да подскаже дали ц4 е в лошите или не.
Колко играчи събираме в сървъра, за да правим подобни излишни ходове? Аз досега един не съм видял да каже да влезнат в дискорд. Единици са.
Админ, не мисля, че може това да се преправи. А и не си заслужава усилието за такова нещо да се ангажира някой да преработва една ли не играта, защото не съм видял (няма и защо да се изработва) такъв плъгин.


Лол, това е просто предложение, не казвам на всяка цена да се сложи, но ако може, защо не.
Щом казваш "отколкото" значи е вид подсказване.
Намесваш друга тема, напълно излишно!
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Re: Предложение за dust2 (bomb и round)

Мнениеот dzak » 26 Фев 2019, 22:39

Цялото ти предложение, по тази точка, е абсурдно. Как да ти го кажа по друг начин.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Предложение за dust2 (bomb и round)

Мнениеот CREATiVE » 26 Фев 2019, 23:02

Не съм съгласен със това!
Какво пречи като не си жив да виждаш на този който е жив дали във него е C4. (n)
А за второто предложение съм съгласен!
Защото много е гадно като си играя и изведнъж картата свършва. Дори ми се е случвало докато се бия и тъкмо да убия някой и картата свършва :D (y)
НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!

_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
CREATiVE
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 134
Регистриран на: 08 Сеп 2017, 13:35
Местоположение: --
Име в игра: --
Skype: -

Re: Предложение за dust2 (bomb и round)

Мнениеот roundup » 26 Фев 2019, 23:12

Предложението не е чак толкова абсурдно колкото ви изглежда(говоря за т. 1), но би могло да помогне само на професионален цс играч по турнири например.В такъв сървър като класик или д2 не ми се струва чак толкова голямо приемущество ако СТ знаят в кого точно е С4.За точка 2 се съгласявам :)
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Предложение за dust2 (bomb и round)

Мнениеот Energy Style ^ » 27 Фев 2019, 06:50

и аз съм против ...няма смисал (n)
NRg |
Изображение


_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
Energy Style ^
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1039
Регистриран на: 06 Сеп 2012, 09:49
Местоположение: Обединено кралство
Име в игра: NRg | Energy Style ^

Re: Предложение за dust2 (bomb и round)

Мнениеот MORTAL » 27 Фев 2019, 09:09

Мен ме интересува само дали когато играем 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4 или 4:5, защото при това положение редовно има "samo qrd", искам да знам дали Ц4 ще е у ||7||, за да знам да ходя към Б и да опитам да взема играта. Ако този потребител не е в сървъра, ми е все тая къде е Ц4. Предложението всъщност е добро, защото не е важно у кого е Ц4, важното е дали изобщо е у някого. Но са много малко играчите, които могат да се възползват от тази информация. Ако може да се направи и има такъв плъгин - ок, но ако трябва да се правят някакви гимнастики и да се отделя прекалено много време за тази задача, смятам че не си струва.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за dust2 (bomb и round)

Мнениеот Faster » 27 Фев 2019, 09:35

Мисля , че няма нужда от товарене на сървъра излишно , ако е нужен допълнителен плъгин .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Предложение за dust2 (bomb и round)

Мнениеот Eagle » 27 Фев 2019, 10:02

Energy Style ^ написа:и аз съм против ...няма смисал (n)

Благодаря за мнение, но за кое си против и няма смисАл. Хайде по сериозно 6 думи(с грешка), колко да се отчетем за активност.

MORTAL написа:Мен ме интересува само дали когато играем 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4 или 4:5, защото при това положение редовно има "samo qrd", искам да знам дали Ц4 ще е у ||7||, за да знам да ходя към Б и да опитам да взема играта. Ако този потребител не е в сървъра, ми е все тая къде е Ц4. Предложението всъщност е добро, защото не е важно у кого е Ц4, важното е дали изобщо е у някого. Но са много малко играчите, които могат да се възползват от тази информация. Ако може да се направи и има такъв плъгин - ок, но ако трябва да се правят някакви гимнастики и да се отделя прекалено много време за тази задача, смятам че не си струва.

Горе долу, това е идеята.
Нямам желание да се наложи задължително и на всяка цена, ако може може, ако не- здраве да е.
В крайна сметка, ако има такива които го ползват, няма да им се получи, а другите няма и да разберат.
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Re: Предложение за dust2 (bomb и round)

Мнениеот Admin » 27 Фев 2019, 11:30

Идеята на форума е точно тази, някой предлага нещо, другите се изказват и се взима решение. Винаги ще има за и против, винаги има + и -, нормално е. Затова ще попитам хората които се занимават с това и ще напиша, да ако тежи няма да го добавя, но ако е само команда, както админите да виждаме и двата отбора като сме мъртви, не е проблем.
За втората е ясно, че като влизат по добре патроните не е желателно да го пипаме, доста се потруди монси да разбре кой е плъгина.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming Dust2 Only

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron