Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Бъгове и недостатъци!!!

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Бъгове и недостатъци!!!

Мнениеот zxcv ;> » 15 Май 2013, 12:55

Опитали сте се да направите нещо ама работата е свършена наполовина. Ако мислите, че този мод е по-добър нека да остане нямам против, НО (има едно 'но') вземете да върнете поне старите настройки, защото сега е пълна каша.

И така:
•Сложете freeztime поне да е на 2 или 3, както си беше, защото classica вече е така макар, че е доста гадно, защото хиляди пъти казвах, че някои си ръшват без проблем, други умират бързо и се чудят как този е стигнал до там така (много лесно - не съм умрял предишния рунд и сега просто задържам W, още с respawn-а вече съм където искам!)
•Оправете afk плъгина - Нагласен е на максимум 3 секунди тоест: Опитвам се да напиша едно по-дълго изречение в чата или да бан-на някого и вече ми отброява в обратен ред, че съм afk и тръгва да ме мести Spectator?! Направете го на поне 30 секунди (или толкова, колкото беше на миналия мод)
•Добавете функцията за снимки (Screenshots, Gag, Format), защото 95 % от админите използват тази настройка, за да гаг-ват хората, а другите 5 % сме тези, които го правим чрез конзола. Format-а не е толкова важен за нас, защото не го поддържаме, но снимките са задължителни при wallhack-ерите.
•Вижте rate-овете на сървъра! Когато умра адски много забива, а по време на игра не е така - върви добре за сега. (Не е само от мен, знам какво ще кажете - много играчи се оплакват от същия или подобен проблем докато са мъртви. И да - важно е да не лагва дори, когато си умрял, защото е противно и направо те заболяват очите, не е важно да не ти цепи само, докато си жив)
•Ако е възможно махнете тези звуци. Разбирам, че на някои са им интересни и забавни ама не сме първи клас! Само на някои хлапета би могло да се хареса, когато набие на някой чичко headshot да му се извиква някакъв на слушалките. Прекалено претъпкано е със звуци и въобще не можеш да се съсредоточиш и да чуеш противника. Не е никак привлекателно и по-добре, нито за тези които играят със звук, нито за тези с по-слаби компютри.
•И накрая може да махнете тези /дъги/ по чата. И това е разбираемо - трябва да рекламираме форума, но не да е, като детски конструктор - едно зелено, друго оранжево, трето синьо и т.н. Като някоя пъстра книжка за оцветяване ми става екрана...

Съжалявам за мнозината критики, но просто това е истината, ако искаме да се развиваме трябва да се стараем да е привлекателно, забавно и интересно. Тук влизат хора, като мен които релаксират и се забавляват. Нека им доставим удоволствие и наслада за игра. Благодаря!
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: Бъгове и недостатъци!!!

Мнениеот burgasko » 15 Май 2013, 14:44

screenshots gag и format ... мисля работят и не са спирали .... сега сложих freeztime 2
afk-то мисля го орпавих още снощи ...

от rate не разбирам но пък мисля махнах звуците
не разбрах за какви /дъги/ става дума ... при мен на стеам-а не е много цветно но и незнам как да го оправя ;)
Peace \/
Аватар
burgasko
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 253
Регистриран на: 25 Юни 2012, 19:22
Местоположение: Бургас
Име в игра: burgasko.com
Skype: burgasko.com

Re: Бъгове и недостатъци!!!

Мнениеот zxcv ;> » 15 Май 2013, 15:01

Имах предвид за чата и рекламите, като цветовете на дъгата е, а като пишем на админския не се различава..
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: Бъгове и недостатъци!!!

Мнениеот burgasko » 15 Май 2013, 15:30

ааа тези ралти незнам от къде се оправят ....
Peace \/
Аватар
burgasko
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 253
Регистриран на: 25 Юни 2012, 19:22
Местоположение: Бургас
Име в игра: burgasko.com
Skype: burgasko.com

Re: Бъгове и недостатъци!!!

Мнениеот zxcv ;> » 15 Май 2013, 17:04

Цветовете са последна грижа, сложи си права за 5 минути и влез да видиш за какво иде на реч. Screenshot-ите са на третата страница от менюто, не работят ips и amx_showip, няма gag опция в amxmodmenu-то, няма и формат, флаговете на админите не са ни същите, като по другите сървъри...........
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: Бъгове и недостатъци!!!

Мнениеот zxcv ;> » 15 Май 2013, 18:44

Чудя се на този кой му маха бановете, явно си имаш приятелче модератор. :( Жалко!
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: Бъгове и недостатъци!!!

Мнениеот totalninety » 19 Май 2013, 11:33

Това не е ли прекалено да изписва кога залагаш бомбата и кога я обезвреждаш ?
Снимка 1
Също така, когато останеш сам срещу няколко от другия отбор да изписва на колко HP си ?
Снимка 2
totalninety
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 556
Регистриран на: 01 Юли 2012, 11:50
Име в игра: Monsieur Mangetout

Re: Бъгове и недостатъци!!!

Мнениеот jef0. » 19 Май 2013, 11:36

totalninety написа:Това не е ли прекалено да изписва кога залагаш бомбата и кога я обезвреждаш ?
Снимка 1
Също така, когато останеш сам срещу няколко от другия отбор да изписва на колко HP си ?
Снимка 2


Дамм...Това е голяма глупост
Аватар
jef0.
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 126
Регистриран на: 07 Юли 2012, 10:58
Име в игра: jef0.
Skype: ...

Re: Бъгове и недостатъци!!!

Мнениеот zxcv ;> » 19 Май 2013, 11:47

Не, не мода е под всякаква критика това се вижда... На който му харесват хилядите звуци и милионите цветове и надписи да каже ще ида да му купя един комикс за 5 лева... Ама ето, че на някои не им се занимава, други не обръщат внимание... Явно си им допада на повечето :) Доколкото това до нови сървъри - имаме възможност и не го правим. Люси, като казва, че трябвало да се напълни класик и чак тогава, но защо? С повече сървъри ще се напълни и класик според мен. Влизам да поиграя например Deathrun и хоп омръзва ми след 10 минути, абе я да се пострелям пиша /server и влизам в classic - Колкото повече, толкова повече казал Мечо пух! Не знам защо мисленето ви е такова!
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС


Назад към Предложения за CS MegaGaming Dust2 Only

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта