Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за Dust2 Only

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложение за Dust2 Only

Мнениеот zxcv ;> » 01 Юни 2013, 09:10

Предлагам да се махне HE smoke тоест димката, защото не помага на никого, а само пречи на тези, които играят на 32 бита. Много са малко хората, като мен които играят на 32, повечето играят на 16, за да виждат през smoke. Още повече, когато печелившия отбор съберат пари и постоянно се купуват от някой играч по 5-6 smoke и мятат на врата, пък след това тръгнат към ярд? Това не го наричам стратегия... Също така си мисля, че ще помага за лаг-а и за fps на тези, които са с по-слаби компютри. Няма какво повече да добавя разбира се за какво иде реч от самото начало. Благодаря!
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: Предложение за Dust2 Only

Мнениеот Curkata » 01 Юни 2013, 10:08

Аз съм ПАС,защото има играчи като мен,които използват smoke с цел и е забавно с него,въпреки,че някои го смятат за глупост.От друга страна както каза ти,ако се махне ще се оправи лага,колкото е възможно.Аз съм между ЗА и Против,защото нямам конкретно мнение,но би било добре,ако си остане така,защото както казах е забавно с него пък и макар и рядко, и в реалността се използват при акция на спец частите и т.н.Но и по филмите се среща smoke,затова по-добре да не се променя за да може играта да има още една връзка с реалния свят.
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: Предложение за Dust2 Only

Мнениеот Bat-Miro » 01 Юни 2013, 10:32

съгласен съм фпс пи пада почти нула мене ми е 60 и става ужас и забивам и ми пречи на играта добро предложение
Аватар
Bat-Miro
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 518
Регистриран на: 17 Дек 2010, 21:26
Име в игра: [Speed Zone] ^^ Mirelka ^^
Skype: miro_rapa1

Re: Предложение за Dust2 Only

Мнениеот MORTAL » 01 Юни 2013, 11:20

Направете си ъпгрейд на компютрите най-добре. Аз ползвам димката винаги когато ръшвам от базата на 2ките към тунела. Винаги я хвърлям на вратата, защото горе обикновено има снайперист. Не си гарантирам на 100%, че ще мина, но все пак си вдигам шансовете. Играя на 1280x720, 32 bit, и не ми насича.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за Dust2 Only

Мнениеот zxcv ;> » 01 Юни 2013, 11:35

MORTAL написа:Направете си ъпгрейд на компютрите най-добре. Аз ползвам димката винаги когато ръшвам от базата на 2ките към тунела. Винаги я хвърлям на вратата, защото горе обикновено има снайперист. Не си гарантирам на 100%, че ще мина, но все пак си вдигам шансовете. Играя на 1280x720, 32 bit, и не ми насича.

Това е така, но по този начин ти пречиш на поне 3-4 човека от твоя отбор, защото те са с awp. Моето мнение е, че няма нужда от smoke просто не го мятам, ръшвам и разчитам на тези от моя отбор със снайпер. Ъпгрейд не мога да си правя на компютъра, защото нямам излишни пари. Ако ми е толкова спешно сядам на лаптопа и там играя с добро fps, но не всеки може да си го позволи. Ако всеки трябваше да си подобри компютъра заради една игра с която просто се забавлява, а не си изкарва хляба или нещо подобно, значи България нямаше да е на това ниво.
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: Предложение за Dust2 Only

Мнениеот burgasko » 01 Юни 2013, 14:06

на какви "елки" играете че на лаптоп да ти е по добре ?!?!?
Peace \/
Аватар
burgasko
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 253
Регистриран на: 25 Юни 2012, 19:22
Местоположение: Бургас
Име в игра: burgasko.com
Skype: burgasko.com

Re: Предложение за Dust2 Only

Мнениеот zxcv ;> » 01 Юни 2013, 16:59

burgasko написа:на какви "елки" играете че на лаптоп да ти е по добре ?!?!?

Стабилен нищо лично ама нямам възможност да си давам парите само за техника. Това, че ти имаш някакви две машини у вас аз мога само да ти завидя - жив и здрав. Настолния компютър ми е от 2-ри клас, а лаптопа е с 8 GB рам и тем подобни ти какво очакваш, къде да ми върви по-добре? Лаптопа го ползвам само, като параметри, връзвам си монитора, мишката и клавятурата и все едно съм си пак на настолен. Не всички имаме възможност, като теб да си купим компютри за по 2-3 бона. Айде здраве и късмет! (shake) (emo)
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: Предложение за Dust2 Only

Мнениеот izroda » 01 Юни 2013, 17:18

аз съм За защото и моя компютър с 32 бит затова фпс пада на 30 някъде и много трудно минавам през смокето!!(добро предложение) (y)
Подписът е твърде голям
Изображение
Изображение
Изображение
-------------------------------------------------------------------------------
КОГАТО ЧУВАШ МОЯ ГЛАС И СЕ КЕФИШ НА МАРС
-------------------------------------------------------------------------
Изображение

CS MegaGaming DeathMatch
Аватар
izroda
Баннат
Баннат
 
Предупреждения: 0
Мнения: 79
Регистриран на: 16 Май 2013, 17:12
Местоположение: Бургас ,но уча в Варна
Име в игра: Obu4avam izrodi
Skype: pi4a_92121

Re: Предложение за Dust2 Only

Мнениеот zxcv ;> » 03 Юни 2013, 12:08

На мен лично не ми харесва. Прекалено натоварено ми се струва - отново надписи навсякъде, кой кога взел бомбата, кога я залага, на колко кръв е и т.н. Още повече цвят чатовете отново са така объркани, че не можеш да разбереш кога пишат в админ чата и кога не трябва винаги да гледаш дали отпред пише (ADMIN), не съм погледнал за screenshot плъгина дали отново е този гадния, а също така няма eps. Доста минуси, моето мнение е, че просто трябваше да си остане мода от classic - той просто е доказан, трябваха малко промени само, за да не е на 100 % същият, като например - добавяне на freezetime, timeleft да е повече и за друго в момента не се сещам то е достатъчно.
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: Предложение за Dust2 Only

Мнениеот Admin » 03 Юни 2013, 12:36

А как е с новия мод пинга, защото другото се оправя, но да знаем къде точно е проблема. С мода от класика има оплакване от лаг. Аз лично нямам и ми върви супер, затова искам и това да знам.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Следваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming Dust2 Only

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron