Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Моля споделете!

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Моля споделете!

Мнениеот JIeBckar4е » 25 Апр 2015, 00:06

Здравейте. Ако може всеки да хареса групата и да я сподели:

https://www.facebook.com/groups/4594024 ... 2/?fref=ts

Групата е ЗАТВОР ЗА АКУШЕРКАТА ОТ СОФИЯМЕД!
Последна промяна JIeBckar4е на 25 Апр 2015, 19:16, променена общо 1 път
Аватар
JIeBckar4е
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 35
Регистриран на: 07 Апр 2015, 21:29
Местоположение: София
Име в игра: JIeBckar'-|e
Skype: gotiniq_8550

Re: Моля споделете!

Мнениеот Adanos » 25 Апр 2015, 01:36

Извинявай, че те поправям, но не е от Токуда, а от София Мед.
И аз съм да бъде осъдена и да си плати за това отвратително деяние.
let be the rock (rock)

Изображение
Аватар
Adanos
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 133
Регистриран на: 09 Яну 2014, 14:50
Местоположение: София
Име в игра: k
Skype: k

Re: Моля споделете!

Мнениеот Mr.Black » 25 Апр 2015, 03:13

Като искаш толкова да отива в затвора,правиш си 1 плакат и отиваш пред съдебната(и това няма да има ефект).Нито ти,нито групата ще направят нещо,нито ще повлияят на акушерката.

Айде малко по сериозно...групи у фейса по такъв въпрос да ги качваш в CS сайт.Добрееееееем гений.
Изображение
Аватар
Mr.Black
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 356
Регистриран на: 04 Апр 2011, 21:50
Име в игра: Mr.Black
Skype: pro-mai

Re: Моля споделете!

Мнениеот valkata12 » 25 Апр 2015, 08:20

Не гледате новини, а говорите съгласен съм да има наказание, ама не може да работи 24 часа, човек ще откачи.
Не виждате ли, че акушерките са малко и работят по цял ден.
Седите си от стола и обсъждате, ами ако и вие работехте по 24 , както казаха това не е там да охраняваш и да си поспиваш!!! Дори това не е форум за такива работи и ние не сме съдии да казваме кои в затвора, и кои навън (fubar)
valkata12
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 350
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 20:04
Име в игра: ,
Skype: ,

Re: Моля споделете!

Мнениеот Admin » 25 Апр 2015, 09:21

valkata12 написа:Не гледате новини, а говорите съгласен съм да има наказание, ама не може да работи 24 часа, човек ще откачи.
Не виждате ли, че акушерките са малко и работят по цял ден.
Седите си от стола и обсъждате, ами ако и вие работехте по 24 , както казаха това не е там да охраняваш и да си поспиваш!!! Дори това не е форум за такива работи и ние не сме съдии да казваме кои в затвора, и кои навън (fubar)

За първи път съм съгласен с теб.
Отговорност трябва да се търси и на собствениците на болницата. Трябва и те да го отнесат, но както знаем в БГ това няма да стане.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4098
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Моля споделете!

Мнениеот appearance » 25 Апр 2015, 09:46

Admin написа:
valkata12 написа:Не гледате новини, а говорите съгласен съм да има наказание, ама не може да работи 24 часа, човек ще откачи.
Не виждате ли, че акушерките са малко и работят по цял ден.
Седите си от стола и обсъждате, ами ако и вие работехте по 24 , както казаха това не е там да охраняваш и да си поспиваш!!! Дори това не е форум за такива работи и ние не сме съдии да казваме кои в затвора, и кои навън (fubar)

За първи път съм съгласен с теб.
Отговорност трябва да се търси и на собствениците на болницата. Трябва и те да го отнесат, но както знаем в БГ това няма да стане.

Аз пък не съм съгласен с теб :) Какво е виновна болницата , на тая ако не и се работеше и виждаше , че не може да работи там щеше да напусне. Просто жената е с психични отклонения ;) Болницата кво е виновна ? И вие съдите без да помислите (fubar)
Аватар
appearance
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 41
Регистриран на: 29 Юни 2014, 16:07
Име в игра: SnailS appearance ;)
Skype: Лс

Re: Моля споделете!

Мнениеот shit happens » 25 Апр 2015, 11:25

Виновна е защото и позволява да работи по 2 смени една след друг за смешни пари. То е ясно, че жената има проблеми, ама те са възникнали благодарение на милата ни държавица, управниците и болницата. Никой не се опитва да я оправдае - то как да оправдаеш такова нещо, ама трябва да се направи и нещо, с което да се предотвратят следващи такива случай. Нея като я бутнат в затвора или някоя клиника с нищо не се спира следващ такъв случай, от следващата такава акушерка, която работи по 2 смени или на 2 места за 500-600лв общо.
Faster, бачкай 10-20 години на такива смени да те видим на какво ще приличаш после. Пак ви казвам не защитавам жената, дори напротив, ама говорите наизуст...
Последна промяна shit happens на 25 Апр 2015, 11:50, променена общо 1 път
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: Моля споделете!

Мнениеот Faster » 25 Апр 2015, 11:38

Вече на всякъде е така , ама като не мой да се справя с нервите си , да не ходи . Ние също сме работели по две смени една след друга , че някои колеги и по три ама не сме превъртяли , че да пребием някой . И двете страни са виновни да , но това е положението при частниците , че гледат тяхната да върви , а работниците да се спасяват . Ама да удряш така дребосъка това не е само заради 24 часова работна смяна , туй не знам какъв акъл трябва да имаш в главата , че да го направиш . В днешно време всеки частник изстисква работниците си като лимони до последната им жизнена капчица и после ги хвърля на боклука . То за това на мен като ми кажат ще работиш две смени една след друга аз им казвам пък да си търсят друг дивак и си хващам пътя и се прибирам нито да ме глобили ни са ми мрънкали . Колкото повече им позволяваш да те мачкат , толкова по - зле става за теб !
Faster
 
Предупреждения: 0

Re: Моля споделете!

Мнениеот Admin » 25 Апр 2015, 13:09

appearance написа:
Admin написа:
valkata12 написа:Не гледате новини, а говорите съгласен съм да има наказание, ама не може да работи 24 часа, човек ще откачи.
Не виждате ли, че акушерките са малко и работят по цял ден.
Седите си от стола и обсъждате, ами ако и вие работехте по 24 , както казаха това не е там да охраняваш и да си поспиваш!!! Дори това не е форум за такива работи и ние не сме съдии да казваме кои в затвора, и кои навън (fubar)

За първи път съм съгласен с теб.
Отговорност трябва да се търси и на собствениците на болницата. Трябва и те да го отнесат, но както знаем в БГ това няма да стане.

Аз пък не съм съгласен с теб :) Какво е виновна болницата , на тая ако не и се работеше и виждаше , че не може да работи там щеше да напусне. Просто жената е с психични отклонения ;) Болницата кво е виновна ? И вие съдите без да помислите (fubar)

Като започнеш да работиш тогава ще видим, сега нямаш опит за да се изказваш. Не може на такава работа да си 24 часа, като ти късат нервите плачещи бебета /което е нормално/ а и физически си скапан
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4098
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Моля споделете!

Мнениеот rk2k » 25 Апр 2015, 13:18

Админ ти направо си за адвокат :D Направо я оправда тая ,дано не ти се налага да ти гледа детето някога !
А тия трябва да им се издаде пилотски книжки за самолет а?
http://vbox7.com/play:c8ea8c97b6
И те са били изморени от работа и изнервени! А?
Само публични наказания в центъра на София и ще се оправим за 1 година ! Гаранция!
Изображение
Аватар
rk2k
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 268
Регистриран на: 25 Сеп 2014, 21:13
Местоположение: София
Име в игра: rk2k
Skype: rk2k

Следваща

Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


cron