Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложения за War3+Respawn [SaveXP]

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложения за War3+Respawn [SaveXP]

Мнениеот B!@De » 16 Яну 2012, 15:28

Първо направете ултиматума да се зарежда на 30 сек наи-малко, защото с крипт лорда побарква6 целия противников отбор.
Второ направете експирианса поне двоен че на респаун се качва много бързо. Примерно първи левел да е страваш ма 200 xp.
Аватар
B!@De
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 120
Регистриран на: 14 Окт 2011, 23:30
Име в игра: B!@De
Skype: pi4kar0_

Re: Предложения

Мнениеот MORTAL1 » 16 Яну 2012, 15:42

B!@De написа:Първо направете ултиматума да се зарежда на 30 сек наи-малко, защото с крипт лорда побарква6 целия противников отбор.

Не може да се направи ултимейта на крипт лорда да е с различен куулдаун от този на другите. Ако се направи на 30 секунди, ще страдат и играчите с други раси.


B!@De написа:Второ направете експирианса поне двоен че на респаун се качва много бързо. Примерно първи левел да е страваш ма 200 xp.

Множителя на експириънса по подразбиране е 1.0, направен е на 0.8 за да се качва по-бързо.
MORTAL1
 
Предупреждения: 0

Re: Предложения

Мнениеот B!@De » 16 Яну 2012, 15:45

Ти играл ли си в респаун до сега? В една от веригите, които играя първи левъл е на 800 експириенс, а ултиматума е на 35 сек и никои не се оплаква.
Аватар
B!@De
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 120
Регистриран на: 14 Окт 2011, 23:30
Име в игра: B!@De
Skype: pi4kar0_

Re: Предложения

Мнениеот MORTAL1 » 16 Яну 2012, 15:55

B!@De написа:Ти играл ли си в респаун до сега? В една от веригите, които играя първи левъл е на 800 експириенс, а ултиматума е на 35 сек и никои не се оплаква.


Играл съм в респаун.
Може да е на 800 експириънс първия левел, но да дава повече ХР при убийство. Ултиматума :) Ултиматума :) По дифолт е на 35, тук е намален.
А, и... защо трябва да се сравняваме с другите? Обикновено другите трябва да се сравняват с по-добрите
MORTAL1
 
Предупреждения: 0

Re: Предложения

Мнениеот BaTkO_SaSS » 16 Яну 2012, 16:35

B!@De написа:Първо направете ултиматума да се зарежда на 30 сек наи-малко, защото с крипт лорда побарква6 целия противников отбор.
Второ направете експирианса поне двоен че на респаун се качва много бързо. Примерно първи левел да е страваш ма 200 xp.

Тогава няма да има смисъл първо ще чакам 30 секунди и то накрая ще го блокнат купи си neck като не искаш да те тормозят с ultimate :D
Изображение
Живота е по хубав когато имаш мръсно подсъзнание Изображение
Изображение
Аватар
BaTkO_SaSS
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 618
Регистриран на: 10 Сеп 2011, 20:43
Местоположение: Ямбол
Име в игра: BaTkO_SaSS
Skype: ringoringov

Re: Предложения

Мнениеот [Anti]Killer » 16 Яну 2012, 23:21

Аз предлагам да се махне respawn-a,защото доста от способностите на расите и ултимейта на warden расата губят смисъл така
който иска да се преражда да си купи ankh,така няма да се вдигът по 6-7 левъла на карта и ще е по-интересно(поне според мен)

другото което искам да предложа е да се махне плъгина admin listen тоест админите да не могат да четат какво пишат играчите от другия отбор,защото ако аз например напиша mole админите ще видят и ще се оглеждат за мен в базата си
ИзображениеИзображение
Аватар
[Anti]Killer
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 821
Регистриран на: 26 Юни 2011, 21:54
Местоположение: Враца
Име в игра: [Anti]Killer
Skype: ivaylo_zg1

Re: Предложения

Мнениеот KoMnoT » 16 Яну 2012, 23:54

[Anti]Killer написа:Аз предлагам да се махне respawn-a,защото доста от способностите на расите и ултимейта на warden расата губят смисъл така
който иска да се преражда да си купи ankh,така няма да се вдигът по 6-7 левъла на карта и ще е по-интересно(поне според мен)

другото което искам да предложа е да се махне плъгина admin listen тоест админите да не могат да четат какво пишат играчите от другия отбор,защото ако аз например напиша mole админите ще видят и ще се оглеждат за мен в базата си

Не мисля, че ще е полезно и разумно да се маха този плъгин. Как ще следят админите за нередности? За да не вижда никой, че зареждаш mole, просто си направи бинд на shopmenu2.
“The intelligence of that creature known as a crowd is the square root of the number of people in it.”
― Terry Pratchett, Jingo
Аватар
KoMnoT
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 741
Регистриран на: 25 Апр 2011, 00:47
Име в игра: KoMnoT
Skype: ...

Re: Предложения

Мнениеот B!@De » 17 Яну 2012, 00:42

[Anti]Killer написа:Аз предлагам да се махне respawn-a,защото доста от способностите на расите и ултимейта на warden расата губят смисъл така
който иска да се преражда да си купи ankh,така няма да се вдигът по 6-7 левъла на карта и ще е по-интересно(поне според мен)

другото което искам да предложа е да се махне плъгина admin listen тоест админите да не могат да четат какво пишат играчите от другия отбор,защото ако аз например напиша mole админите ще видят и ще се оглеждат за мен в базата си

Ми, за да не виждат админите че си зимаш моле просто напиши в конзолата bind p shopmenu2 и си купуваш моле като натиснеш p 9 и си готов
Аватар
B!@De
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 120
Регистриран на: 14 Окт 2011, 23:30
Име в игра: B!@De
Skype: pi4kar0_

Re: Предложения

Мнениеот [Anti]Killer » 17 Яну 2012, 02:21

B!@De какъв беше смисъла да го повтаряш
в сървъра играят горе долу 70% админи все някой ще има и в другия отбор и ще гледа за нередности
а и аз дадох само пример с мен,доста играчи не ползват менюто а директно пишат предмета,но както и да е
като пишете можехте поне да пишете какво мислите и за двете мнения не само за едното
ИзображениеИзображение
Аватар
[Anti]Killer
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 821
Регистриран на: 26 Юни 2011, 21:54
Местоположение: Враца
Име в игра: [Anti]Killer
Skype: ivaylo_zg1

Re: Предложения за Wae3+Respawn [SaveXP]

Мнениеот MORTAL1 » 17 Яну 2012, 09:23

В темата с обяснения на расите която съм направил, най от долу има няколко полезни бинда :) Примерно F1 i F2
За махането на респауна и аз съм за, но човека който хоства сървъра е казал, че няма да го маха.
Колкото до "admin listen" плъгина, мисля че може и без него. Винаги има поне по един админ във всеки отбор.
MORTAL1
 
Предупреждения: 0

Следваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming War3+Respawn [SaveXP]

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта