Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за админ от mrtv

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кандидатура за админ от mrtv

Мнениеот mrtv » 28 Юли 2013, 10:18

1. Ник с който играете в сървърите CS MegaGaming/ mrtv
2. На колко години сте./23
3. От колко време играете в сървърите CS MegaGaming/повече от 6 месеца
4. От колко време играете ЦС./12 години
5. Предишен опит като Админ./да
6. Колко време ще прекарвате в сървъра./повече от 3 часа
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ. /Може само в един сървър/dust2 only
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming/по принцип играя само в д2 и ми се е случвало да има хакер, но да няма админ
9. Скайп за обратна връзка./edko.vasilev
10. Колко /според вас/ играча може да поканите да играят в сървърите на CS MegaGaming/не съм сигурен, но може би никого
11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер, поради липса на админ. /ориентировъчно/предимно подавам сигнал лично на админите
Аватар
mrtv
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 304
Регистриран на: 26 Дек 2012, 13:05
Местоположение: Czech Republic
Име в игра: mrtv
Skype: edko.vasilev

Re: Кандидатура за админ от mrtv

Мнениеот ViSiOn » 28 Юли 2013, 11:05

Много ти е рано момче тука има играчи които чакат от години :)
Еййй много мразя подмазвачи,двуличници,близачи и прочие.
Аватар
ViSiOn
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 766
Регистриран на: 19 Фев 2012, 15:31
Местоположение: Варна
Име в игра: [Speed Zone] ^^ViSiOn.>< ^^/simsa
Skype: simsaaa1

Re: Кандидатура за админ от mrtv

Мнениеот uzurpatorka » 28 Юли 2013, 12:31

Не мога да ти дам положителен глас,наспамил си целия форум,за да можеш да пуснеш кандидатура,а си регистриран от доста време.Нямам и никакво впечатление от теб,не помня да си докладвал за хакери,поне и на мен.
Силната жена е толкова отблъскваща за мъжа, колкото слабият мъж за жената...
Аватар
uzurpatorka
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Апр 2012, 22:25
Име в игра: uzurpatorka
Skype: samodiva90

Re: Кандидатура за админ от mrtv

Мнениеот TPEBA » 28 Юли 2013, 12:53

Не съм те виждал да псуваш,определено си добър играч,много редовен,според мен трябва да ти се даде шанс :)Успех! (y)
Изображение
Аватар
TPEBA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 36
Регистриран на: 16 Ное 2012, 16:15
Име в игра: BARSTARz//rusnaKOZ
Skype: nikyf shans :!

Re: Кандидатура за админ от mrtv

Мнениеот Careful » 28 Юли 2013, 14:30

Всички знаят,че съм винаги безпристрастен и изразявам директно мненията си.Добър играч си и много добре разпознаваш хакерите,подавал си ми много сигнала по време на игра.Някой от тях бяха със забавяне,че вече правех демо,но го оценявам.Означава,че следиш играта и при едно съмнително убийство веднага започваш да следиш въпросния,а не мрънкаш веднага като повечето деца.Когато си сигурен тогава използваш админ чата за да съобщиш.Категорично смятам,че ще се справиш много по добре от някой колеги.Трябва обаче да си зададеш въпроса:Струва ли си и за какво ти е да се занимаваш?Щото освен за хак трябва да следиш за баланс,за обиди и заяждания и тези неща ти пречат на играта и на забавлението.Дъст2 почти постоянно има админ онлине.Знаеш казваш проблема и веднага го решаваме.Помисли си щото според мен не ти трябва това,приятелски ти го казвам.

По кандидатурата давам естествено ЗА. И за разлика от повечето нося отговорност за този положителен глас и знам,че играча няма да ме разочарова мен и целия ни екип.
Аватар
Careful
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 275
Регистриран на: 22 Окт 2012, 21:43
Местоположение: Червен бряг
Име в игра: Discipline|Careful
Skype: don_papi4465

Re: Кандидатура за админ от mrtv

Мнениеот MBP » 28 Юли 2013, 14:36

Careful написа:Всички знаят,че съм винаги безпристрастен и изразявам директно мненията си.Добър играч си и много добре разпознаваш хакерите,подавал си ми много сигнала по време на игра.Някой от тях бяха със забавяне,че вече правех демо,но го оценявам.Означава,че следиш играта и при едно съмнително убийство веднага започваш да следиш въпросния,а не мрънкаш веднага като повечето деца.Когато си сигурен тогава използваш админ чата за да съобщиш.Категорично смятам,че ще се справиш много по добре от някой колеги.Трябва обаче да си зададеш въпроса:Струва ли си и за какво ти е да се занимаваш?Щото освен за хак трябва да следиш за баланс,за обиди и заяждания и тези неща ти пречат на играта и на забавлението.Дъст2 почти постоянно има админ онлине.Знаеш казваш проблема и веднага го решаваме.Помисли си щото според мен не ти трябва това,приятелски ти го казвам.

По кандидатурата давам естествено ЗА. И за разлика от повечето нося отговорност за този положителен глас и знам,че играча няма да ме разочарова мен и целия ни екип.

И аз съм на това мнение +1 и от мен.Успех.
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
MBP
V.I.P.
V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 890
Регистриран на: 18 Апр 2013, 17:28
Местоположение: Бургас
Име в игра: MBP

Re: Кандидатура за админ от mrtv

Мнениеот Hammerfall` » 28 Юли 2013, 18:45

И той и сестра му цъкат редовно, стабиляги са и 2-мата... От мен имаш ДА ! Успех ... :)
"Ако някой ден скоростта ме убие, не тъгувайте, защото аз се усмихвах" -Paul Walker
Аватар
Hammerfall`
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 40
Регистриран на: 08 Окт 2010, 17:04
Име в игра: Hammerfall`
Skype: panaeca

Re: Кандидатура за админ от mrtv

Мнениеот zxcv ;> » 28 Юли 2013, 19:54

Момчето се държи добре, по играта му се познава, че различава хакерите, отговаря на всички изисквания - какво повече да кажа... освен едно ЗА. :) Желая ти успех.
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: Кандидатура за админ от mrtv

Мнениеот XeLL4o » 28 Юли 2013, 21:10

uzurpatorka написа:Не мога да ти дам положителен глас,наспамил си целия форум,за да можеш да пуснеш кандидатура,а си регистриран от доста време.Нямам и никакво впечатление от теб,не помня да си докладвал за хакери,поне и на мен.


Против съм и аз! Тези ти мнения си ги направил за 3 дена само и единствено за да можеш да си пуснеш кандидатурата и това изобщо не ми харесва.
Аватар
XeLL4o
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 109
Регистриран на: 27 Апр 2013, 00:00
Име в игра: XeLL4o
Skype: xell4o

Re: Кандидатура за админ от mrtv

Мнениеот mrtv » 28 Юли 2013, 21:20

XeLL4o написа:
uzurpatorka написа:Не мога да ти дам положителен глас,наспамил си целия форум,за да можеш да пуснеш кандидатура,а си регистриран от доста време.Нямам и никакво впечатление от теб,не помня да си докладвал за хакери,поне и на мен.


Против съм и аз! Тези ти мнения си ги направил за 3 дена само и единствено за да можеш да си пуснеш кандидатурата и това изобщо не ми харесва.


Какво общо имат мненията с преценката ми за хакери и постоянството ми в игра ?
Аватар
mrtv
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 304
Регистриран на: 26 Дек 2012, 13:05
Местоположение: Czech Republic
Име в игра: mrtv
Skype: edko.vasilev

Следваща

Назад към Неодобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 2 госта


cron