Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за Админ-Дъст 2

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Кандидатура за Админ-Дъст 2

Мнениеот IYI » 15 Апр 2014, 15:06

Като цяло засичал съм те във сървъра но нямам никакви впечатления от теб !!! Какво искам да кажа ??
Ами мисля,че кандидатурата я пускаш колкото да се ''докопаш'' до привилегиите на Администраторите,не толкова за както ти каза ''да помагаш за развитието на сървъра'' , а също от лично наблюдение мисля,че си конфликтна личност (визирам първият ни и последен чат който имахме с теб) за жалост Админ изтри чата за профилактика и не мога да покажа за какво става на въпрос,но важното е,че потребителят се сеща за какво говоря !!!

п.п В заключение искам да кажа,че тези впечатления (лоши) които добих с твоя помощ ти носят моят Отрицателен глас по-твоята кандидатура !!! Нищо лично (handshake)
Глупакът никога не може да бъде някой, но винаги може да бъде всеки.-Хърбърт Уелс
Аватар
IYI
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 434
Регистриран на: 19 Ное 2011, 16:40
Местоположение: Берковица
Име в игра: IYI
Skype: ******

Re: Кандидатура за Админ-Дъст 2

Мнениеот BURGASKI WECHERI » 15 Апр 2014, 15:26

...
Последна промяна dzak на 16 Апр 2014, 02:55, променена общо 3 пъти
Причина: Когато даваш гласа си, моля прави го аргументирано. Коментари от рода "за, редовен е" са незадоволителни.
BURGASKI WECHERI
 
Предупреждения: 0

Re: Кандидатура за Админ-Дъст 2

Мнениеот awaq » 15 Апр 2014, 16:07

Твърдо против като ти гледам отношението към сървър и колко несериозно се държиш едва ли би заел такъв пост като администратор :)


Още една причина като не искаш да ставаш (Админ) за какво си правиш труда заради слота ли може би ?

Изображение
But no matter what someone did or what we think someone has done we always have to treat him with respect. We have come a too long way as a civilization to just abandon this principal.
Аватар
awaq
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 567
Регистриран на: 24 Ное 2013, 01:36
Име в игра: спрях да играя
Skype: НА Лично съобщение

Re: Кандидатура за Админ-Дъст 2

Мнениеот NEVIDIM » 15 Апр 2014, 16:52

когато някой има лични отношения към мен (Барса) да ми ги каже на лично...и защо не снима по надолу какво съм написал ами само това...???
Аватар
NEVIDIM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 254
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 20:40
Име в игра: NEVIDIM
Skype: kitaeca6060

Re: Кандидатура за Админ-Дъст 2

Мнениеот BARCELONA FAN » 15 Апр 2014, 19:02

NEVIDIM написа:когато някой има лични отношения към мен (Барса) да ми ги каже на лично...и защо не снима по надолу какво съм написал ами само това...???



Какви лични отношения трябва да имам?Не те и познавам, а съдя по държанието в сървърите и с играчите.Не можеш да казваш, че това е най-скапания сървър и да искаш да си админ в него...Снимката е направена за човека, който решава дали ще даде права в даден сървър на даден човек.Мисля, че тя казва какво ще е крайното решение.Нищо лично към теб!
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: Кандидатура за Админ-Дъст 2

Мнениеот m3ry.jane » 15 Апр 2014, 19:19

В Dust2 Only са ни нужни админи (но и няколко админи от там не заслужават доверието, което им е гласувано, но това е отделна тема ;) )!
NEWIDIM различава хакерите, има усет.. А за държанието: ако към някой подходим с лошо не би трябвало да очакваме добро..
Аз бих му дала шанс, макар и колегите да имат лошо мнение за отношението му, смятам че това лошо отношение, от негова страна, се дължи на това, че има хора с програмки, а няма кой да ги накаже и този факт го дразни (предполагам).. :)
Аватар
m3ry.jane
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 587
Регистриран на: 18 Сеп 2010, 10:21
Местоположение: Ruse
Име в игра: m3ry.jane

Re: Кандидатура за Админ-Дъст 2

Мнениеот NEVIDIM » 15 Апр 2014, 23:26

m3ry.jane написа:В Dust2 Only са ни нужни админи (но и няколко админи от там не заслужават доверието, което им е гласувано, но това е отделна тема ;) )!
NEWIDIM различава хакерите, има усет.. А за държанието: ако към някой подходим с лошо не би трябвало да очакваме добро..
Аз бих му дала шанс, макар и колегите да имат лошо мнение за отношението му, смятам че това лошо отношение, от негова страна, се дължи на това, че има хора с програмки, а няма кой да ги накаже и този факт го дразни (предполагам).. :)

нормално да се дразня...след като гледам как хекерите стоят и си играят както те си знаят...и докато е пълен сървъра останат 6 човека...затова почвам да се дразня и обиждам...което е нормално според мен... :x :x :x
Аватар
NEVIDIM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 254
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 20:40
Име в игра: NEVIDIM
Skype: kitaeca6060

Re: Кандидатура за Админ-Дъст 2

Мнениеот Pyce » 16 Апр 2014, 01:11

Не е нормално да обиждаш. Да ти кажа от доста време съм админ и дори и да не съм в даден сървър единствено си позволявам да псувам на глас. Не е тук мястото (в играта) да си изкарваме нервите. Аз поне като вляза изобщо ама изобщо не харесвам обидите. В повечето сървъри това се наказва с БАН и затова май може само да се радваш!

ПСП. от изнервянето трябва да махаме и банове които ще слагаш защото те убиват? Или може би ще кикваш играчи защото те дразнят че са на друго място а не на това което искаш?

Научи се първо да си сдържаш нервите преди да ти се гласува доверие?!
ИзображениеИзображение
Аватар
Pyce
V.I.P.
V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 311
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:01
Местоположение: Pyce
Име в игра: BOOBS
Skype: че ползва ли се още?

Re: Кандидатура за Админ-Дъст 2

Мнениеот NEVIDIM » 16 Апр 2014, 07:56

До сега не се е случвало да съм обиждал някой който си играе и ме е убил...най-често обиждам тези които ползват програми...имал съм няколко случая в които даже е имало админ(няма да назовавам имена) и ме е гагвал,НО не банва хакера а гагва мен...и не съм пускал оплакване където и да било или да се оплаквам защо го е направил...защото знам,че е в правото си...;)
Аватар
NEVIDIM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 254
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 20:40
Име в игра: NEVIDIM
Skype: kitaeca6060

Re: Кандидатура за Админ-Дъст 2

Мнениеот Vito » 16 Апр 2014, 12:01

Офтопик:
Това че ти си мислиш че някой е с "програмки" не означава че е хакер,най-вероятно за това си бил гагнат!

Заради по горните факти получаваш едно стимулиращо НЕ.
Изображение
Аватар
Vito
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 637
Регистриран на: 16 Яну 2012, 23:29
Местоположение: Козлодуй
Име в игра: Vito
Skype: Само на лично

ПредишнаСледваща

Назад към Неодобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта